Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie, żadna platforma cyfrowa lub sieć kablowa nie spełnia w 100% oczekiwań klientów. Platformy cyfrowe są ograniczone programowo, bo rywalizują z sobą bezpośrednio, stąd np. nie ma Polsatu na Canal+. Sieci kablowe mając szerszą ofertę, nie zawsze trafiają do klienta z właściwie dobranymi pakietami, np. TVN Turbo w pakiecie sport w Multimedia, czy Spice w sport na ostro Vectry. W tym całym bałaganie muszą się odnaleźć zwykli odbiorcy. Dla mnie np. internet 6 mb/s w paczce z całą ofertą programów tv włącznie z hd , z umową na 18 msc., za niespełna dwie stówki, jest sporym wydatkiem lecz akceptowalnym! Tak samo jak inni użytkownicy mam swoje oczekiwania, ale wiem że nie urodził się jeszcze taki co by wszystkim dogodził. Jedyne co możemy zrobić, to monitować o zmianę pakietów na bardziej odpowiadające klientowi i przystępniejsze ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pakiet Sport na ostro to jest kpina co ma wspólnego z Viasat Explorer ze Sportem? Dla mnie Viasat Explorer to taki kanał coś jak TVN Turbo czy Polsat Play czyli taki męski kanał. Albo dzielimy na rożne pakiety (film, sport, bajka, dokument, rozrywka i lifestyle, erotyka. A co do TVP Sport to powinien być w pakiecie złotym analogowym i cyfrowym a Polsat Sport Extra powinien być w pakiecie Sport na Ostro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie to już od kilku jest taki stan że w analogu nie ma tv biznes tylko plansza czarna jetix przenieśli w miejsce tvp historia a tvp historia w miejsce jetix i dalej dwa kanały czarne plansze czyli u mnie to w białej podlaskiej już 4 kanały w analogu mają plansze czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio mam problem z dekoderem sd , w jednym dniu działa dobrze a jak minie przykładowo 15 godzin od od ostatniego wyłączenia , to nie da się po upływie czasu za łączyć ponownie . Zaraz się wylocza .Jedyny sposób jaki mam to wyjęcie kabla antenowego z gniazda . kiedy włoże ponownie do gniazda wszystko działa sprawnie. Pytanie mam czy dekoder mam sprawny coś w nim się popsuło ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki jest okres zobowiązania na tą promocję "PREMIUM x2 , x3 i x4 - przy platynie " :?: np. CANAL+ i HBO liczone są po 20,95,-

 

 

Okres zobowiązania wynosi przy wszystkich pakietach 12 miesięcy. Co ciekawe, ceny na stronie są zawyżone. Ostatnio bylem w BOK i dostałem ulotkę z cenami pakietów premium - ceny podane na stronie dotyczą pakietu złotego. Jeśli kupuje się pakiety do pllatyny, to wychodzi taniej średnio 5zł przy każdej paczce. Czyli Premiumx4 wychodzi po 13,95zł przy platynie.

 

Myślę, że to bardzo ciekawa oferta. Szkoda, że vectra zawyża ceny na stronie i przez to odstrasza potencjanych nabywców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za to na stronie platyny piszą, że wchodzi w skład platyny: http://www.vectra.pl/platinum/kolejnosc.php Jak zwykle sami nie wiedzą, gdzie co ma być, ehhh.

 

umnie wyskoczyło info na dekoderze o dodaniu nowego kanału BBC Cbeebies. może do złotego dochodzi Cbeebies a do platyny domo tv ? Cbeebies moze odkodowali i dodali do pakietu złotego ?

 

Potwiedzam info. Mam pakiet złoty i od rana Cbeebies jest odkodowany, DOMO zakodowany. Dziwna sprawa, nie ma informacji o otwartym oknie Cbeebies. Może Vectra zrobiła prezent swoim najmłodszym Abonentom z pakietem złotym? :brawo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Największy operator kablowy a jeszcze niema TVP Sport. Mniejsze kablówki a już mają w swojej ofercie ten kanał . Dlatego mam pakiet złoty i na razie nie kupuje platynowego , ani pakietu sportowego bo po co ?

 

Może się wreszcie zlitują nad kibicami i dodadzą TVP Sport :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się wreszcie zlitują nad kibicami i dodadzą TVP Sport :cry:

 

Jesteś widocznie kibicem żużla, bo kompletnie nic ciekawego na tvp sport nie nadają. W każdym razie nie zaszkodzi wprowadzić do oferty tego kanału, jak również tvp 1 hd dla wszystkich gospodyń domowych, czy n sport dla wszystkich kibiców piłki nożnej... Można by mnożyć w nieskończoność, prawdziwy koncert życzeń!

 

DOMO już nadaje w Vectra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, odrazu już musi być kibicem żużla? ;) Można nawet przypomnieć ostatnio, MŚ w szczypiorniaku. Na TVP Sport był cały turniej, a na TVP2 tylko mecze polaków i finał. Czasem się ten kanał przydaje, a niestety nie ma go w Vectrze.

 

Swoją drogą, dodałem tylko DOMO do swojej listy kanałów i mi znikło EPG na większości kanałów. Tzn. jak kliknę przycisk EPG to wszystko jest, ale w podglądzie w okienku, jak przerzucam kanały nic nie ma. Wie ktoś o co chodzi?

EDIT: Już wszystko dobrze, czasem ma kaprysy ten dekoder :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie platyna robi się coraz to bogatsza: TVS HD, RELIGIA TV i teraz DOMO.TV Było to do przewidzenia, ze kanały, które będą dodawane do oferty tv zostaną wrzucane do platyny ( noo po za ANONSE.TV ) > czysty biznes Vectry. Ciekawe co wprowadzą następnego : przydałby się jakiś sportowy: TVP SPORT czy MOTORS TV , dokumentalny: NG WILD i HISTORY, a i nie zapominajmy o HD: MTVN HD, TVP HD i DISCOVERY HD. Skoro zwalniają kolejne kanały z analogu to jest to znak, że wkrótce ( u vectry wkrótce oznacza linię czasową nawet dochodzą do roku ) oferta będzie ponownie poszerzona.

@Scorpion Czyli wniosek z tego, że jak wezmę CANAL+ z HBO to umowa leci na 12 mies. ? TAK ? A jak sam CANAL+ za 24,95,- przy platynie to też na rok ? :? Liczyłem, ze jest okres zobowiązania wynoszący chociaż 6 mies...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

History i History HD to wspaniałe programy, bardzo by wzbogaciły ofertę programową. Do tego TVP Sport oraz TVP HD i mi niczego nie brakuje :)

No i oczywiście przydałoby się, żeby PVR w końcu zostało wprowadzone, bo jeśli do końca roku tego nie będzie to wielki minus, ba, przecież projekt już był niby bliski wprowadzenia..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi co z okienkami otwartymi liczyłem ze Domo TV zostanie promocyjnie udostepnione na 2 tygodnia także tym co mają pakiet złoty jak to czasem robia platformy cyfrowe.

 

Co do stacji to

Telewizyjne: TV 1000, FilmBox'y, Polsat News, Polsat Play, Polsat Cafe, MGM HD, History Channel, ID Discovery, Discovery Historia, Wojna i pokój, Mezzo, Nova TV (czeska), MTVN HD, nSport, TVP Sport, Orange Sport Info, TCM 24 h, Cartoon Network 24, Movies 24, Trace TV

Radiowe: Zet Chilli, Radio PiN, TOK FM, Radio Złote Przeboje, ESKA, ESKA Rock

 

PS. Jak przejść na własną liste kanałow Radiowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebym ja tylko iwedział jak ja to zrobiłem z TV włanczam Organizacja list (TV lub radia) ułożyłem liste jestem niby na B wychodze i po właczeniu radia wlancza mi głowną. Kombinuje kombinuje i guzik zawsze jak wyjde na TV po wcisnieciu Radio włancza mi głowną liste. Plus tego taki że EPG na AXN mam teraz od razu jak włacze a nie dopiero po kilku munutach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...