Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Na co wam TVP HD? kanał nadaje 8-9 godzin dziennie. W ramówce mamy głównie seriale TVP. Polsat News i TVP Sport to jest priorytet

Ale co masz do ilości godzin nadawania TVP HD? Kanał nadaje produkcje TVP w wysokiej rozdzielczości. Nie nadaje od rana, bo tym sposobem nie chcą męczyć widzów powtórkami, chociaż zgodzę się, że bardziej potrzeba innych kanałów w CV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co TVP HD? To proste, dla... HD. Przypominam, że ostatni mecz Reprezentacji był transmitowany przez nowy sprzęt i był w HD i to z dźwiękiem 5.1! Chętnie zobaczyłbym ten film o JPII, który poleci w TVP właśnie w HD. Jestem świadom, że musiałbym wziąć dekoder HD, ale obecnie SD mam już niesprawny [silnie zakłóca sygnał jak oglądam TV bez dekodera]. Dlatego obecnie wypiąłem dekoder i zastanawiam się nad reklamacją albo całkowitym zwróceniu i wzięciu HD.

Stad też mam pytanie, czy na dekoderze HD też tak jest? Czy dopracowali już soft na tym dekoderze?

Byłoby to rozwiązanie tymczasowe, po uruchomieniu ogólnokrajowego DVB-T przerzuciłbym się na niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krissk - u mnie na dekoderze SD /poprzez Euro/ logoTVP 1 i 2 mam wyraźnie poniżej krawędzi . Podobnie jst na dekoderze HD /przez HDMI/ .

 

Przedstawię wam screeny, gdzie dokładnie to widać:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a09381dee6f40859.html - to jest z n-ki

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2e1cc0ca33cb987a.html - to jest z Vectry

 

Zobaczcie w jakiej odległości od krawędzi jest logo odmierzające czas, widać, że na Vectrze jest ok 1cm ucięte.

 

Teraz screeny z drugiej strony:

 

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/6f87e15b2f74ce8b.html - to jest z n-ki

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/a19fa7b0a605c80e.html - to jest z Vectry

 

Wyraźnie widać, że logo Eurosportu na Technisacie jest bliżej krawędzi i tak samo jak z tamtej strony ucięty bok o ok. 1cm

 

Sprawdźcie czy też tak macie.

 

Pozdrawiam

 

 

Nikt nic nie napisze ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TVS HD będzie w platynie,za którą jeśli chce się mieć trzeba dodatkowo więcej zapłacić.Każdy kanał na stronie Vectry wchodzący w skład platyny jest tak opisany.W media2.pl chyba nie do końca zrozumieli co przeczytali...a poza tym napisali,że "Vectra poszerzyła swoją oferte o ten kanał" a przecież jeszcze go nie ma...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra poinformowała na swoim kanale Vectra info 200 - że odkodują CANAL+ SPORT i CANAL+ SPORT HD w niedzielę 5 kwietnia od godz. 16.30. A od 3 do 17 kwietnia ponownie odkodują UNIVERSAL CHANNEL i po raz pierwszy RELIGIA.TV - A czy dla abonentów pakietu platynowego nie można cos odkodować bądź dodać nowy kanał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Starczy ze Extreme Sport odkoduja.A poza tym niech skoncza dawac w okienkach jedne i te same programy ostatnio nasn odkodowali wiec niech dawaja te co rzeczywiscie moga skusic platyniarzy he he na inne pakiety np na sport na ostro.Ja caly czas czekam co bedzie w kwietniu choc czuje ze bedzie prima aprilis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam pakiet złoty dekoder sd i czy da się zmienic na pakiet platynowy i dekoder hd na umowie pisze żeby można było zmienic pakiet trzeba czekac do końca promocji a ta kończy się w maju czy da się tak zrobic a co do nowych kanałów przydało by się są takie kanały jak polsat news polsat play polsat cafe tvn warszawa tvp hd tvp sport które są prawie wszystkich telewizjach cyfrowych a w vectrze nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak mam dekoder SD to czy mogę sobie na przykład ( w czasie trwania umowy ) pójść do VECTRY i wymienić sobie na dekoder HD ?? Mam pakiet platynowy + canal + i wiem , że będę musial za niego miesięcznie płacić 5,90 zł i 50 zł za aktywację .

 

P.S. Zauważyliście , że dzisiaj każdy program był godzinę później ustawiony na dekoderze ( SD ) , np : Taniec z gwiazdami o 21.00 , a powinien być o 20.00 ? To chyba przez zmianę czasową :-( Dobrze , że już jest dobrze ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak mam dekoder SD to czy mogę sobie na przykład ( w czasie trwania umowy ) pójść do VECTRY i wymienić sobie na dekoder HD ?? ...

 

Oczywiście! W każdej chwili trwania umowy możesz to zrobić. Plusem jest dodatkowy odbiór programów HD. Jak posiadasz lcd hd, to powinieneś być zadowolony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jak mam dekoder SD to czy mogę sobie na przykład ( w czasie trwania umowy ) pójść do VECTRY i wymienić sobie na dekoder HD ?? ...

 

Oczywiście! W każdej chwili trwania umowy możesz to zrobić. Plusem jest dodatkowy odbiór programów HD. Jak posiadasz lcd hd, to powinieneś być zadowolony.

 

 

Ja posiadam okurat PLAZMĘ ( 42' ) HD READY :-) Będzie dobry odbiór ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...