Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

samemu nie radzę nic naprawiać,powinieneś to natychmiast zgłosić do Vectry,to Ci wymienią na nowy,prawdopodobnie przyjedzie technik,z działającym dekoderem,ten uszkodzony sprawdzi i zabierze,a Tobie zostawi sprawny,działający sprzęt i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kanały super, nie ma co :lol2:

 

Belsat - tv dla białorusi z zasobami TVP po co to komu?

RabelTV, VH1 - nie mój gatunek ale pewnie jest spora grupa ludzi która będzie zadowolona

Radio na wizji - ludzka głupota nie zna granic mam godzinami wpatrywac sie w kolesi gadajacych do mikrofonu?

CSB - może na kaszubach to by oglądali...

 

Jednym słowem, Vectra dodała kolejne ...

 

Jedyne co mnie przy nich trzyma to ceny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć na moje wcześniejsze pytania:

1. czy tuner STB HD Vectra-5800C będzie poprawnie działał (bez używania slotu karty) w "obcej" tv kablowej, w której nie ma kanałów kodowanych/karta zbędna?

2. czy w tym tunerze można wyszukiwać kanały ręcznie poprzez podanie częstotliwości, QAM, symbol rate kanału?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@pierwszy, mówisz o tunerze technisata czy ADB?

STB HD Vectra-5800C

2hn1j85.jpg

 

 

Piękny sprzęt i wygląda tak ,jakby był bardzo niewiele używany.

Jak tylko się okaże że będzie współpracował,to się nawet nie zastanawiaj tylko kupuj - takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nasza Vectra włączyła: Rebel TV , Belsat TV , CSB , Radio na Wizji , VH1 European

Nie rozumiem tylko dlaczego zabrano niemieckie kanały, a dodano "Czas honoru" po białorusku lub kaszebe TV, albo kolejne muzyczne (właściwie tylko VH1 mnie cieszy).

Zapewne słupki oglądalności tych nowych kanałów będą niewiele większe niż tych, które zabrano. Jestem także ciekaw dlaczego przy tak dużej pojemności cyfrowej kablówki w ogóle Vectra zabiera jakiekolwiek kanały. Szczerze wątpię aby to była kwestia opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie rozumiem tylko dlaczego zabrano niemieckie kanały, a dodano "Czas honoru" po białorusku lub kaszebe TV, ....

To pierwsze w ramach solidarności z Białorusią, a to drugie ... bo jaśnie nam panujący :brawo: Premier jest z Kaszub :D

 

p.s. Od dziś na kanale 613 podgląd studia radiowej czwórki PR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...