Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

@jarek121212 nie rozumiem Twojego toku rozumowania :/

Jak kiedyś pisałem mam włączony pakiet canal+ który już przeszło pół roku powinni mi wyłączyc a działa.

Jęczysz, ze świeci Tobie canal+ choć nie powinien. Co w tym złego, zamiast korzystać i siedzieć cicho :] No chyba, ze naliczają Ci za niego opłatę a nie chcesz bulić to jest zrozumiałe.

Widać, nie dogodzi się nikomu :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam gdy dostalem dekoder PVR ustawilem sobie swoja liste kanalow uzytkownika czyli TVP 1 na kanale 1 TVP2 na kanale 2 i tak dalej a dzis właczylem dekoder i zniknely mi te ustawione kanaly czy to sie czesto zdarza w tych dekoderach , mial ktos taki problem ?I znow wszystko ustawiac na nowo :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale się szarpnęli z tym CARTOON-em i TCM-em. Wcześniej pisali, że nie ma potrzeby rozdzielania owych stacji, z błachego powodu: oferta filmowa w V... jest bogata.

Ciekawe jaka jest przyczyna, która spowodowała taką zmianę podejścia w rozbudowaniu/przebudowaniu oferty :?:

Może teraz coś się ruszy, poza zapewne nadchodzącą kolejną podwyżką abonamentu spowodowaną większym VAT-em :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje wrażenie jest takie, że robią z siebie idiotów. Przykre, ale prawdziwe. Zawsze pozostaje troszkę wątpliwości czy nie wyskoczą z czymś w ostatniej chwili (w sumie nie chcę się wierzyć, że druga sieć kablowa w kraju jako jedyna pozostanie bez kanałów Polsatu), ale jeżeli się tak to skończy to podtrzymuję swoje zdanie.

 

Pamiętam jak w przeszłości - kiedy jeszcze były sportowe Polsaty - często wnioskowano o dołączenie TVP Sport, jednak Vectra uparcie twierdziła, że jest to niemożliwe z przyczyn "zawziętej" TVP. Kiedy Polsaty wycofano okazało się, że nie ma najmniejszego problemu aby w/w kanał dołączyć.

 

Teraz jest analogiczna sytuacja. Wszyscy chcą nowości, zwłaszcza Polsatów więc Vectra postanowiła zrobić coś co powinno już funkcjonować od momentu wprowadzenia cyfrówki czyli rozdziela TCM i CN. Jak ktoś będzie miał pretensje to usłyszy - przecież takie były prośby klientów a i zawsze można się pochwalić, że jednak coś się to zrobiło. Nie ma jednak co ukrywać, że w kontekście posunięć konkurencji info o tym co zrobiła Vectra wygląda żałośnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej podwyżki nie będzie. Vectra podaje ceny brutto na umowach wiec zmiana cen (nawet podyktowana Vatem) umożliwiała by zerwanie umowy.

 

Nawet jakby w umowach były podane ceny netto +22%vat, teraz od nowego roku 23%, to nie byłoby podstawy do zerwania umowy, bo to wynika ze zmiany ustawy, a nie zapisu umowy (z winy operatora). Czasy się zmieniają, przepisy się zmieniają ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q.bak, nie jestem pewien na 100%, ale chyba się mylisz. Popatrz na operatorów komórkowych: mogą zrobić co im się podoba, a klient umowy nie może zerwać. Taki orange. Dla klientów indywidualnych wzięli VAT na siebie, żeby zrobić dobrze klientom, a w biznesie VAT dorzucili. Umowy nie może wypowiedzieć nikt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wersja 2.5 czego? Pomylone okienko?

 

***

 

Od 4 stycznia więcej sportu w Vectrze.

Do pakietu CANAL+ dołączy CANAL+ GOL. Jest to kanał dedykowany w całości piłce nożnej. Na antenie nowego kanału kibice zobaczą przede wszystkim mecze czterech najlepszych piłkarskich lig świata: angielskiej Premier League, hiszpańskiej La Liga, włoskiej Serie A i francuskiej Ligue1. W CANAL+ Gol będą też prezentowane magazyny znane z anteny CANAL+ Sport.

Wyglądać tylko jeszcze Polsatów sportowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku chciałem przywitać wszystkich forumowiczów.

 

Mam problem z Vectrą. Naliczyli mi na koniec roku niedopłatę w wysokości 255zł. Problem w tym, że rachunki są regularnie płacone. Rozmowy z BOK nic nie dały, konsultanci twierdzą że to korekty faktur wystawione w chwili przedłużania umowy.

ale skąd te kwoty? Na to pytanie nie potrafią odpowiedzieć, złożyłem reklamację i czekam nie wpłacając ów kwoty. Pytanie teraz - czy nie zawieszą mi świadczenia usług do czasu wyjaśnienia sprawy?

 

Druga rzecz - w vectra info jest w spisie POLSAT2 którego wcześniej nie było, szukam gdzie on jest i okazuje się - zonk - nie ma takiego kanału. W BOK nic nie wiedzą na ten temat. Tam chyba każdy robi co chce, ale to ewidentne wprowadzanie ludzi w błąd! A nie ukrywam że bardzo chętnie oglądałem ten kanał, zwłaszcza późnym wieczorem wracajac z pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tvk vectra zmarnowala pieniadze. Parę lat temu tvk vectra okablowala wszystkie bloki na oś karpackim w Bielsku-Białej, koszty wysokie.Abonetów tej tv jest na palcach policzyć,zamiast dać ulgi w abonamęcie to oni,karzą sobie słono płacić pakiet cyfrowy zlotyto 67zł.Na tym samym oś działa oś tvk za ktorą mają wszyscy i płacą 14zl 50gr.ta oś tvk posiada 38programów analogowych oraz 11 cyfrowych w tym dwa hd.Nie trzeba żadnych dekorerów kto ma nowy telewizor z mpeg4 ogląda też cyfrowe programy.Polsaty sportowe sa w ofercie tej oś tvk,a sieć tvk vectra sobie niszczeje taka jest gospodarka tvk vectra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale scorpion o tym właśnie piszę.

Orange wzięło Vat na siebie, czyli odbiorca nie odczuje podwyżki - nie może zatem zerwać umowy.

Klienci biznesowi podpisywali umowy na kwoty netto - zatem też nie mogą zerwać umowy bo kwota ta się nie zmienia a podwyżka Vatu wynika z ustawy a nie z ich widzimisię.

Nie wiem czy moja teoria jest w 100% prawdziwa. Ale zauważyłem, że większość firm które oferują umowy brutto bierze podwyżkę Vat na siebie.

 

Soli, niedopłatę musisz wyjaśnić w Bok'u. Jeśli tam Ci nie pomogą to nigdzie.

Polsatu2 nie ma od roku. Na kanale 100 - info jest błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...