Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

To prawda. W kazdym miescie jest inaczej. Podstawowym warunkiem rzecz jasna jest konkurencja. U mnie p. złoty kosztuje 57,90,-, a pakiet platynowy wiadomo 14,90 do kwoty złotego. Warto zwrócić uwagę, że gdy zamawiamy tzw. paczki to cena idzie w dół za pojedynczą usługę. Obecnie za platynę z dekoderem HD i paczką HBO płacę 73,80,-

Ten temat był juz znacznie wcześniej poruszany > proponuję odwiedzić kilka stron wstecz :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno jak byłem w BOK, to ktoś chciał właśnie wynegocjować jakąś dodatkową promocję, bo ma bardzo długi staż w Vectrze. Pani z BOK powiedziała, że sama nic nie może więcej obniżyć, zadzwoniła do przełożonego regionu i tam usłyszała, że nie ma żadnych promocji dla stałych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ksx

nie wiem jak to jest z przedłużeniem umowy,

ja podpisałem w sierpniu umowę z Vectra, Przedstawiciel Handlowy dał mi takie same warunki jak na infolinii, czyli:

1.

TV- pakiet Złoty (84 programy)

INTERNET- 16Mb/s (w godz. 24-12 24Mb/s), up 1Mb

umowa na 24 miesiące

1-12 m. po 49,90zł

13-24 m. po 74,90zł

 

2.

TV- pakiet Platynowy (110 programów)

INTERNET- 16Mb/s (w godz. 24-12 24Mb/s), up 1Mb

umowa na 24 miesiące

1-12 m. po 69,90zł

13-24 m. po 109,90zł

 

Teraz na klatce leżą takie ulotki:

cb889239aec9bc62m.jpg

 

Ale wszystko zależy jaką masz konkurencję..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2.TV- pakiet Platynowy (110 programów)INTERNET- 16Mb/s (w godz. 24-12 24Mb/s), up 1Mbumowa na 24 miesiące1-12 m. po 69,90zł13-24 m. po 109,90zł

 

ZA-ZDROSZ-CZĘ! Niestety, u mnie konkurencji ZERO więc o takich ofertach mogę tylko pomarzyć..

Czekam na więcej doświadczeń, szczególnie z Olsztyna, gdzie - jak wiemy - konkurencją jest tylko Multimedia i również nie wszędzie.

 

EDIT: Czyli w razie czego dobijać ich na infolinii? Te warunki, które dostałeś, nigdy nie były tymi standardowymi - najwyraźniej trzeba ich męczyć przez telefon.. Zawsze to pewnie lepiej niż w BOK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w olsztynie mam platyne z dekoderem hd i 16 mb/s za 95 zl. Umowa na 12 miesiecy,konczy sie w marcu.Juz powoli przegladam ulotki na klatce schodowej,bo obecną oferte wyrwalem z ulotki. W biurze sami wiecie,jak jest.Nawet nie placilem za aktywacje 49zl,ale tylko dlatego,ze troche negocjowalem. W moim bloku tylko TPSA ,brak Multimedii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie we wrześniu skończyła się 12-to miesięczna umowa i siedzę bez podpisywania aneksu czy też nowej umowy, bo nie proponują nic innego (czyt. lepszego). Obecnie mam pakiet złoty i net 1Mb. Płacę 95zł. Najgorsze, że zawsze, żeby przedstawić ofertę pytają o adres. A tu gdzie mieszkam w bloku jest tylko Vectra (w bloku obok jest też Multimedia, ale MM nie jest zainteresowana podłączeniem kabla do mojego bloku, bo blisko połowa ma już umowę z Vectrą - blok z 50 mieszkaniami).

Ja się pytam, gdzie są prawa klienta i możliwość wyboru w dobie powszechnie panującej na rynku konkurencji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie martwcie się :D . Postępowanie Vectry wobec stałych klientów to jedna wielka porażka, bowiem oni takiej działalności nie prowadzą. I inne ma tutaj żadnego znaczenia czy w Waszym bloku jest tylko Vectra czy inni operatorzy - jedyną szansę na faktyczne promocje mają osoby podpisujące umowę po raz pierwszy, później jest już tylko gorzej czyli drożej. Jedyna możliwość to wizyta w lokalnym BOK i spotkanie miłej Pani która zastosuje coś co nazywa się promocja lokalna :D , jednak trzeba mieć szczęście.

 

Ostatnio na Facebooku zapytałem się o możliwość promocyjnej zmiany umowy dla stałego klienta - chodziło o umowę z wymianą dekodera HD na PVR. Na chwilę obecną mam paczkę - platyna, net 8 i telefon. Za parę dni zadzwoniła Pani z nadmorskiego miasta i jej propozycja brzmiała - proszę wykupić pakiet VIP :D . Grzecznie podziękowałem i dobitnie zrozumiałem, że Vectra nie ma żadnego pomysłu co z nami zrobić.

 

Obecna umowy - nazywane promocyjnymi - są gorsze w większości od poprzednich, więc na razie cieszę się, że mam swoją ważną jeszcze przez półtora roku - gdybym chciał taką samą teraz zapłaciłbym jeszcze więcej :D , a możliwości zmiany operatora kablowego na innego nie mam. Nadzieja- zapewne płonna - że w styczniu pojawią się lepsze oferty promocyjne. Może

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U nas też długo nie było żadnych promocji a teraz jest super oferta PVR+ Platyna i 8 Mb/s za 89,90 zł i do tego dekoder bez dzierżawy :smile: a żadnej konkurencji prócz platform cyfrowych Vectra nie ma w naszym mieście . Mam wrażenie, że dekoder HD, który posiadałem był uszkodzony po wymianie go na PVR nie zauważam zanikania kanałów HD, które co jakiś czas miało miejsce przy starym dekoderze a może to tylko jakaś chwilowa pooprawa ze strony Vectry :lol2: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wstępie serdecznie witam!:) To mój pierwszy wpis, choć jestem od dawna regularnym czytelnikiem:)

 

Jako abonenta cyfrowej vectry interesuje mnie to, czy zostanie dodany w naszej kablówce startujący 6.11.10 kanał FOX?

Moim zdaniem jest na to szansa, bo są już dwie wersje FOXLIFE...Jak sądzicie?

Poza tym brakuje mi oryginalnego kanału newsowego z USA takiego, jakim kiedyś mogła się pochwalić WIZJA TV, czyli FOX news:) lub podobnego:)

Pozdrawiam wszystkich forumowiczów, a przede wszystkim abonentów cyfrowej vectry:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt.:) A czy przypadkiem nie jest tak, że CNN Int. jest to wersja CNN na Europę? Tak kiedyś słyszałem...jednak pewności nie mam.

 

Co do wspomnianego kanału oferta zapowiada się ciekawie i dlatego chciałbym żeby się pojawił.Szkoda, że nie ma jeszcze żadnych informacji...typuję że FOX będzie dodany, wg. mnie w połowie grudnia lub 1 stycznia, ale podobno rebel.tv też miał być a jak wiadomo...cisza:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje umowy:

1) INTERNET - 8 Mbps - 36 miesięcy - 49,90zł - http://www.vectra.pl/pdf/regulamin_prom ... asmowy.pdf

2) TELEWIZJA - platynowy - 36 miesięcy - 20% upustu przez 20 miesięcy - http://www.vectra.pl/pdf/telewizja_cyfrowa.pdf

 

Z tego, co ja wyczytałem, to w umowie jest tylko powiedziane, że muszę być abonentem przez 36 miesięcy.

 

"(...) jest zobowiązanie się Uczestnika Promocji do pozostania Abonentem DOSTAWCY USŁUG w zakresie Usługi dostępu do Internetu, przez wybrany OKRES

ZOBOWIĄZANIA liczony od dnia aktywacji Usługi."

 

Jak zadzwonię do BOK-u to dowiem się czy mogę zmienić na "super ofertę"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo masz, a skąd żeś wytrzasnął te oferty? :) Rewelacja. Musieli je niedawno dodać, bo pare dni temu jeszcze były z pakietem złotym. Jest tylko jeden minus - 36 miesięcy. Przecież to [beep]nie długo, w dzisiejszych czasach nikt nie chce się wiązać z operatorem na tak długi okres. Ale.. tak czy siak w przeciągu 3 lat NA PEWNO wycofają jakiś kanał i będzie powód do bezkarnego rozwiązania umowy :) Trzeba to przemyśleć.

 

EDIT: A powie mi ktoś, jak to jest z PVR'ami na dzień dzisiejszy? Czy nadal pobierają non stop 30W i nie da się przy nich spać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...