Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Tego nie wie nikt sam canal+ informowal, ze w przyszlosci kanal moze pojawic sie w sieciach kablowych tylko powstaje teraz pytanie kiedy. Vectra jest znana z ociagania sie jesli chodzi o wprowadzanie nowych kanalow, wiec nawet jesli canal+ Sport 3 zostanie wprowadzany do sieci kablowych przez nadawce to vectra i tak wprowadzi go duzo pozniej bo u nich to przeciez standard.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Facebooku ludzie piszą, że dostają faktury na wyższe kwoty (od czerwca) niż te które do tej pory płacili, czyli że znowu będzie podwyżka! Ktoś coś wie,bo na stronie Vectry ani na Facebooku oczywiście żadnej oficjalnej informacji nie ma, szmaciarze robią podwyżkę po partyzancku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM wszystkich Mam pytanko w listopadzie wymieniałem tuner SD na HD mam pakiet platynowy (i za taki płace )i do dzisiaj mam pakiet Vip wszystkie kanały dosłownie wszystko, czy komuś też taki prezęcik dali bo juz nie długo pół roku minie a ja dalej płacę za platynkę :) o co chodzi!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam zwykły dekoder HD ostatnio pytalem w biurze klienta czy moge wymienic na PVR chcialem go od razu zabrac do domu i zainstalowac ale powiedziano mi ze instalator przyjdzie dzis lub w poniedzialek bo on musi powymieniac jakies wtyczki czy koncowki . O co w tym chodzi podlaczenie jest takie skomplikowane ? Ten stary HD podlaczylem sam .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły dekoder HD można podłączyć samemu, natomiast przy PVR instalator w kabel wrzuca jakiś rodzaj filtra. Nie wiem, jak się to fachowo nazywa, ale w każdym razie instalacja nie sprowadza się tylko wetknięcia kabelka :)

O lipca drożeją pakiety vectry a tu programów ubywa za patio nic nie dali a jetix play nadaje tylko do konca maja twierdza że za jetix cos dadzą.Wszystkie pakiety cenowo majabyć jednakowe w całym kraju np w Bielsku -Białej pakiet platynowy będzie kosztowal 79zł 90gr.Za tą cene w polsacie można mieć eurosport 2 polsaty sport hbo sinemaxy a w vectrze tego niema przy tej cenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...