Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj vectra wysyłała do testerów taki formularz i wy nim były pytania trzeba było ocenić w skali od 1-5 gdzie 5 jest najlepsza co by zmienic w tunerach HD i PVR

 

1 możliwość zdalnego programowania nagrań - przez internet lub telefon komórkowy

2 możliwość nagrywania seriali

3 możliwość nagrywania w tym samym czasie 2 programów

4 po naciśnięciu przycisku rec pojawiają się następujące opcje (do wyboru przez użytkownika) - 1. nagrany zostanie do końca trwający program, 2.nagrana zostanie najbliższa godzina, półtorej, dwie itd., 3. można wprowadzić ręcznie godzinę zakończenia nagrywania

5 możliwość oglądania na ekranie 2, 4, 8 lub 16 programów, przechodzenie pomiędzy nimi za pomocą strzałek, po naciśnięciu Ok. przejscie do wybranego kanału, widz sam określa które kanały ogląda na takim podzielonym ekranie

6 podłączenie zewnętrznego nośnika danych - odtwarzanie z niego filmów, muzyki, zdjęć

7 podczas odtwarzania nagranych programów możliwość przesuwania co 10%, 20% itd. używając cyfr odpowiednio 1, 2 itd.

8 gry - sudoku, tetris itd.

9 w przypadku, gdy trwa nagranie na banerze cały czas jest informacja jaki kanał jest nagrywany

10 w przypadku gdy na dysku nie ma wystarczającej ilości miejsca na nagranie programu następuje automatyczne przekierowanie do listy nagranych programów

11 odtwarzanie kontentu z YouTube, Pino TV, Wrzuta itd.

12 pilot dla dzieci - można nim uruchomić tylko kanały dziecięce

13 możliwość podłączenia po usb urządzenia do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej

co wy na to?

14 pomiar oglądalności, telemetria

15 radio internetowe

20 16 wyświetlanie na stb faktury

21 17 wyświetlanie na stb wiadomości, również graficznych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VECTRA

pakiet platynowy HD 14,90,-

canal+ 19,95,- + HD 6,- = 25,95,-

dekoder PVR HD 320 GB 15,90,- / mies. ( aktywacja 175 :evil: ,- )

"Sport na ostro" abym mógł oglądać tylko EUROSPORT HD 19,95,-

paczka FILMBOX'ów ( o ile wejdą ) cena zapewne ok. 15,-

** HBO nie dostanę i HBO DIGITAL tym bardziej ( VOD )

 

w sumie koszt miesięczny 91,70,- / mies.

Według mnie platyna kosztuje 77,80 (złoty 62,90 + 14,90 zł), a nie 14,90 zł, chyba, że czegoś nie wiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj vectra wysyłała do testerów taki formularz i wy nim były pytania trzeba było ocenić w skali od 1-5 gdzie 5 jest najlepsza co by zmienic w tunerach HD i PVR

 

1 możliwość zdalnego programowania nagrań - przez internet lub telefon komórkowy

2 możliwość nagrywania seriali

3 możliwość nagrywania w tym samym czasie 2 programów

4 po naciśnięciu przycisku rec pojawiają się następujące opcje (do wyboru przez użytkownika) - 1. nagrany zostanie do końca trwający program, 2.nagrana zostanie najbliższa godzina, półtorej, dwie itd., 3. można wprowadzić ręcznie godzinę zakończenia nagrywania

5 możliwość oglądania na ekranie 2, 4, 8 lub 16 programów, przechodzenie pomiędzy nimi za pomocą strzałek, po naciśnięciu Ok. przejscie do wybranego kanału, widz sam określa które kanały ogląda na takim podzielonym ekranie

6 podłączenie zewnętrznego nośnika danych - odtwarzanie z niego filmów, muzyki, zdjęć

7 podczas odtwarzania nagranych programów możliwość przesuwania co 10%, 20% itd. używając cyfr odpowiednio 1, 2 itd.

8 gry - sudoku, tetris itd.

9 w przypadku, gdy trwa nagranie na banerze cały czas jest informacja jaki kanał jest nagrywany

10 w przypadku gdy na dysku nie ma wystarczającej ilości miejsca na nagranie programu następuje automatyczne przekierowanie do listy nagranych programów

11 odtwarzanie kontentu z YouTube, Pino TV, Wrzuta itd.

12 pilot dla dzieci - można nim uruchomić tylko kanały dziecięce

13 możliwość podłączenia po usb urządzenia do odbioru naziemnej telewizji cyfrowej

co wy na to?

14 pomiar oglądalności, telemetria

15 radio internetowe

20 16 wyświetlanie na stb faktury

21 17 wyświetlanie na stb wiadomości, również graficznych

Świetnie, gdyby tylko to weszło w życie.. ;) Od razu leciałbym po PVR'a. Punkty 1, 5 i 13 baaardzo interesujące. Większość również, zwróćcie uwage na punkt 6 - może jednak obiecanki wiszące latami na stronie Vectry nie były słowami pustymi. No ale ok, czas wrócić na ziemię, a tu - nadal psujące się PVR'y z mnóstwami błędów. :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy tych ogladanie 2,4,8 16 kanałow dałem 2 bo formalnie czy to rzeczywiscie jakies fukcjonalne by było?

Myślę, że tak. Czasem chce się śledzić dwa wydarzenia na żywo. To byłby taki PIP w wydaniu Vectry :-)

 

PS. Punktu 2 też nie rozumiem. Ale pewnie chodzi o codzienne nagrywanie seriali (ta sama nazwa w EPG, godzina też). Funkcja ta już bodajże jest wdrożona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio tak głośno w sprawie uruchomienia w Polsce pierwszej komercyjnej stacji muzycznej o tematyce rockowej, więc ta informacja, a raczej ostatnie zdanie tego news'a powinno Was zaciekawić, choć jak Wiemy Rebel.tv będzie (FTA).

:arrow:http://media2.pl/media/59613-rebel.tv-o ... tkich-(fta).html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Precyzujac to co stwierdzil Pan Q.bak powyzej, trzeba dodac i jednoczesnie wyraznie zaznaczyc, iz umowe mozesz rozwiazac nie pozniej niz na 14 dni przed wprowadzeniem nowych zmian (gdzie oczywiscie Vectra rezerwuje sobie 30 dniowy termin na realizacje wypowiedzenia), czyli po naszemu ostateczna data to polowa grudnia!

Bylby to madry ruch, biorac pod uwage iz dn. 1 lutego 2010 wchodzi nowa promocja! Wystarczy przypomniec sobie wejscie nowej promocji dn. 1 wrzesnia br, jak rowniez poprzedniej, zeby bez problemu stwierdzic, iz kazda nowa to duzy plus dla abonenta (odnosnie uslugi laczonej TV+net).

Pytanie tylko czym teraz zaskocza? Ma ktos jakies pomysly? Bo mi cos tu trudno niestety wyrokowac...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też jestem chętny wypowiedzieć umowę i wejść w posiadanie nowej jaką oferują nowym abonentom za niezłą cenę.

umowe mozesz rozwiazac nie pozniej niz na 14 dni przed wprowadzeniem nowych zmian (...) polowa grudnia!

 

Jesteś pewien, że już teraz trzeba wypowiadać w grudniu ? przecież nie wiadomo kiedy wejdą nowe za stare kanały. Data umowna wynosi w styczniu. A jak sam iwiemy moze być to 1,10,20,30 stycznia. :roll: Gdzieś czytałem, że można dopiero po wprowadzeniu zmian. No nic bedzie trzeba jednak przejść do BOK-u i zapytać o szczegóły :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteś pewien, że już teraz trzeba wypowiadać w grudniu ? przecież nie wiadomo kiedy wejdą nowe za stare kanały. Data umowna wynosi w styczniu. A jak sami wiemy moze być to 1,10,20,30 stycznia.

Rzeczywiście z pisma wynika, że zmiany nastąpią w styczniu i nie jest sprecyzowane kiedy dokładnie. Jednak informację, która zamieściłem powyżej mam z BOK-u, co oznacza, że Oni przyjmują właśnie 1 stycznia jako datę wprowadzenia zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli wypowiedzieć można do 14 dni przed wprowadzeniem zmian to jak mają rozwiązać umowę ci, którzy nie interesują się tematem tak jak my i nie śledzą wszystkich możliwych portali i for o tematyce dvb. Ten list dostała na razie nieliczna grupka abonentów.

Nikt z mojego miasta (a prawie wszyscy znajomi mają Vectre) jeszcze tego pisma nie dostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mnie wzrok nie myli.. a rozdzielczość jest licha więc może, to pismo jest datowane na 16.11.2009? :read:

Media dowiedziały się o nim około 1-2 grudnia, kilka dni później były już potwierdzone niusy i informacja, że klienci zostaną poinformowani listowie.

Jak dla mnie zagranie :censored: . Specjalnie przeczekali okres promocji Cyfry, specjalnie zwlekają z wysyłką pisma, by ludzie w okresie przedświątecznym dali sobie z tym na luz (ważniejsze rzeczy będą na głowie).

Brawo Vectra :brawo:

 

To mnie tym bardziej mobiluzuje do skorzystania z okazji :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten skan ciężko przeczytać na dole, ale standardowo jest czas na wypowiedzenie umowy w ciągu 14 dni od otrzymania pisma. A ponieważ większość z nas jeszcze pisma nie otrzymała, a jak otrzyma to listem zwykłym a nie z potwierdzeniem odbioru, w praktyce oznacza to, że śmiało przez cały styczeń można będzie składać wypowiedzenie i Vectra nie powinna się czepiać. Nie sprawdzą przecież, kiedy Wam dostarczyli pismo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   2 użytkowników

×
×
  • Dodaj nową pozycję...