Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiejszy magazyn "Portfel" w TVN24 w swoim cyklu "Drobnum druczkiem" wziął na tapete Vectre a konkretnie jej ulotke reklamującą promocje "zmień wiele za niewiele".Doczepili się i słusznie,że na ulotce nie ma okresów obowiązywania poszczególnych umów.Co prawda na ostatniej stronie tej ulotki jest napisane...drobnym druczkiem,że wszystkie szczegóły dostępne są na ich stronie internetowej i w Bok,tylko czemu nie można było umieścić tego w ulotce? Bo wszystkie te ich promocje nie wyglądały by już tak atrakcyjnie...a tak na marginesie brakuje w niej również tego,że prezent do pakietu za 145,90 zł jest tylko na pół roku,a abonament telefoniczny w pakiecie za 114,90 zł to ten najniższy ( czyli najgorszy ) za 9,91zł...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie o to chodzi w tworzeniu wszelkich reklam, ulotek, aby informację przekazać i jednocześnie aby abonent się z niej nic konkretniejszego nie dowiedział. A gdy juz zawitamy dajmy na to do tego biura obsługi po szczegóły to i tak zostaniemy przekabaceni przez pracownika i podpiszemy umowę czytaj ofertę, którą na zdrowy rozsądek byśmy nie wzięli. :? Reklama rządzi się własnymi środkami autopromocji. Cóż poradzić. Vectra wie to od dawien dawna i dlatego tak postępuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My na to jak na lato.Pytanie co na to Vectra? Sądząc po wpisach ich przedstawiciela na Facebooku to mają abonentów w du..e, a tłumaczą się tam,że przecież piłka kopana jest w canal+ i sportklubie więc niby nic nie straciliśmy.Taki żałosny wpis mówi jedno,że o Polsat Futbol możemy zapomnieć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

mysle ze nie mozna miec pretensji do VECTRY tylko do Polsatu, ze od kibicow probuje sie wyrwac dodatkowa kase za dostep do dodatkowych kanalow (posrednio przez operatorow tv). Powstal pfutbol, zaraz pewnie powstanie psiatkowka, itd :) to teraz dla fanow pilki kopanej :) wypadaloby zerwac umowe na jeden z kanalow: ps i pse i w zamian wlaczyc pfutbol :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie można mieć tylko pretensji do operatora tv kablowej,ale do Vectry one są w tym wypadku większe bo nie tylko o Polsat Futbol tu chodzi ale także np: o TVP Sport czy TVP hd,których nie możemy sie doprosić.Muszę znowu nawiązać do wypowiedzi Vectry na Facebooku,cytuje: " nie możemy mieć wszystkich kanałów" Rozumiem,że ktos im zabrania mieć w ofercie wszystkie polskojęzyczne kanały,bo nie wierze,że jest to nie do wykonania.Gdy Vectra kilka lat temu przejmowała Tvk Dami to ta ostatnia miała akurat wszystkie polskojęzyczne kanały jakie w tamtym czasie były dostępne.Trzeba tylko chcieć,a w Warszawie w której konkurują z największymi kablówkami w Polsce mogą walczyć o klienta tylko ofertą telewizyjną( ta w pierwszej kolejności decyduje o tym czy ktoś podpisze umowe) bo jeżeli chodzi o internet i telefon to UPC bije ich na głowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i nie można mieć tylko pretensji do operatora tv kablowej,ale do Vectry one są w tym wypadku większe bo nie tylko o Polsat Futbol tu chodzi ale także np: o TVP Sport czy TVP hd,których nie możemy sie doprosić.Muszę znowu nawiązać do wypowiedzi Vectry na Facebooku,cytuje: " nie możemy mieć wszystkich kanałów" Rozumiem,że ktos im zabrania mieć w ofercie wszystkie polskojęzyczne kanały,bo nie wierze,że jest to nie do wykonania.Gdy Vectra kilka lat temu przejmowała Tvk Dami to ta ostatnia miała akurat wszystkie polskojęzyczne kanały jakie w tamtym czasie były dostępne.Trzeba tylko chcieć,a w Warszawie w której konkurują z największymi kablówkami w Polsce mogą walczyć o klienta tylko ofertą telewizyjną( ta w pierwszej kolejności decyduje o tym czy ktoś podpisze umowe) bo jeżeli chodzi o internet i telefon to UPC bije ich na głowe...

 

kilka lat temu bylo kilkadziesiat kanalow mniej

a poza tym podejrzewam ze TV DAMI nadawala czesc z nich nielegalnie

 

wiekszosc osob nie ma zamiaru kolekcjonowac malo wartosciowych kanalow

placac przy tym ogromne oplaty abonamentowe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dowiedzialem sie dzisiaj na facebooku ze w pazdzierniku dojdzie kanal HD prawdopodobnie Animal Planet HD ktory mial byc we wrzesniu cos tam nie wypalilo a w listopadzie dolacza jeszcze jeden kanal HD i jeden kanal SD.Vectra szaleje.Ja obstawiam z SD Eska tv a z HD albo TVP HD albo Polsat HD albo Eurosport 2 HD albo Nat Geo Wild HD.Cos sie w koncu ruszylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

kilka lat temu bylo kilkadziesiat kanalow mniej

a poza tym podejrzewam ze TV DAMI nadawala czesc z nich nielegalnie

 

wiekszosc osob nie ma zamiaru kolekcjonowac malo wartosciowych kanalow

placac przy tym ogromne oplaty abonamentowe

 

 

Po wejściu Vectry do Dami z oferty wyłaczyli wówczas tylko HALLMARK i EXTREME SPORT CHANNEL których obu Vectra nie miała w swojej ogólnopolskiej ofercie,więc z legalnością było raczej wszystko ok,zresztą właścicielem wtedy Tvk Dami był przecież Zygmunt Solorz który ją sprzedał i stworzył Cyfrowy Polsat...Ja bym powiedział,że większośc jednak wolałaby aby w ofercie były wszystkie kanały i każdy mógłby sobie wybrać co chce oglądać...a tak jesteśmy zdani na kaprysy i łaske operatorów oraz na ich pokręconą polityke programową...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam telewizor HD Ready SAMSUNG i kupiłem Dekoder HD . Przez pierwsze 5 dni nie miałem kabla HDMI dlatego używałem normalnego . Dzisiaj przyszedł mi kabel HDMI i go podłączyłem w odpowiednie miejsca . Gdy chciałem sobie przestawić obraz SD na 560 p - 760 p obraz znikał . Co mam zrobić jeszcze abym miał wreszcie to HD ? Bez podłączonego normalnego ( tego dużego ) kabla telewizja nie działa w ogóle w żadnym obrazie . Proszę o pomoc !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sprawie obrazu to nie mogą być podłączone dwa kable naraz między TV a TUNER albo HDMI lub AV? raczej uważałbym coś z podłączeniem bo jak by coś było z kablem lub telewizorem np. brak HDCP to byłby komunikat z tunera że brak w telewizorze protokołu HDCP i nie pozwoli przepuścić obrazu. spróbuj klawisza na na tunerze RES ... może to pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy masz podłączony EURO i HDMI jednocześnie - ale tak jak kolega wcześniej, spróbuj odłączyć EURO (ten duży).

 

Podłącz HDMI, przełącz telewizor na obraz ze złącza HDMI, wciskaj RES na dekoderze aż pojawi się na wyświetlaczu 720p albo 1080i... i czekaj. Za pierwszym razem też długo czekałem, nagle obraz się pojawił. Może się musi przyzwyczaić :) Cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zaopatrzyłem się w dekoder HD i mam pytanie odnośnie EPG na kanale National Geographic HD. Czy kanał ten nie posiada jeszcze EPG, czy może jednak u was jest i tylko u mnie coś jest nie tak.

I jeszcze ciekawostka, zakupiłem pakiet platynowy i okazuje się, że jest w nim zarówno Eurosport HD jak i Polsat Sport HD mimo, że na stronie Vectry oficjalnie jeszcze jest to tylko w pakiecie Sport na Ostro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...