Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

W analogowej vectrze jest CN! Idź się kłuć, powinieneś mieć taki analog jak wszędzie!!!

 

Zawartość analogu jest zróżnicowana w zależności od lokalizacji. Wykazem kanałów analogowych ze strony vectry nie ma się co sugerować zbytnio.

 

Ale najlepiej poradzić "idź się kłóć" :lol2::lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W analogowej vectrze jest CN! Idź się kłuć, powinieneś mieć taki analog jak wszędzie!!!

Zawartość analogu jest zróżnicowana w zależności od lokalizacji. Wykazem kanałów analogowych ze strony vectry nie ma się co sugerować zbytnio.

Ale najlepiej poradzić "idź się kłóć" :lol2::lol2:

Ja kierowałem się nie tylko stroną Vectry, ale również tym co użytkownicy analogu pisali:

viewtopic.php?f=10&t=21&start=675

i było to bardzo zbliżone do tego co jest na stronie, różnice w poszczególnych lokalizacjach są niewielkie i dotyczą tylko programów lokalnych.

Obecnie tylko byli abonenci Spraya mają bardziej różniącą się ofertę i chyba ujednolicaniem tej oferty nie będą się zajmować, gdyż skupiają się głównie na cyfrówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Chcialbym zapytac o taka rzecz.Podisalem niedawno umowe na 12 miesiecy z Vectra,Cala paczke-tel,net i platyne.Obecnie zastanawiam sie tylko nad netem z Vectry i n.Ile musialbym zaplacic kary za zerwanie umowy i czy brali by pod uwage ze zostane z netem w Vectrze ?? Dzieki za info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W umowie będziesz miał coś napisane na ten temat, chociaż pewnie dość ogólnikowo. Jeżeli podpisałeś umowę z jakąś dobrą promocją, to koszt zerwania umowy będzie duży (konkretnej ceny rzecz jasna nie jestem w stanie podać)

Z kolei może zaliczyli by Ci to na jakieś przejście na niższy pakiet (sam internet) i za taki "czyn" zapłaciłbyś grosze. Najlepiej napisz na kontakt@vectra.pl albo przelew się do BOKU. Tam powinni Ci udzielić dokładniejszych informacji. Być może wszystkie moje przypuszczenia okażą się błędne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie małe pytanko. Czy ktoś z Was podpisywał w najbliższym czasie jakąś dobrą tzw. wewnętrzną "promocję" na Internet i TV z Vectry ? Pytam dlatego, ze za chwilę kończy mi się umowa z Vectrą i nie wiem czy przedłurzać z nimi umowę na te dwa w/w pakiety czy iść do konkurencji. Macie jakieś pomysły ? :)

Poprzez pojęcie wewnętrzną promocję mam na myśli np. Internet 512 kb/s + platyna za ok. 69,- / mies. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, pisząc swojego posta miałem to samo na myśli co poprzednik. Nie ma co zwlekać, bo potem będzie to bardzo nieopłacalne. Najlepiej podejmij decyzję - chociaż wiem, że nie jest to łatwe.

Swoją drogą, promocja na którą trafiłeś jest akurat bardzo dobra. Zastanów się jeszcze parę razy przed rozwiązaniem umowy ;)

 

d107 - Nie jestem pewien, czy są dostępne jeszcze tak niskie prędkości internetu - tym bardziej w paczce w platyną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale przecież jest dokładnie odwrotnie, im później zrezygnujesz tym mniej jest do zwrotu. Zacytuję punkt z regulaminu:

"Wysokość kwoty z tytułu zwrotu przyznanej ulgi obliczane będzie według następującego wzoru: Wysokość kwoty =

równowartość całej ulgi x liczba pełnych miesięcy pozostałych do końca Okresu Zobowiązania / liczba miesięcy Okresu

Zobowiązania".

Zatem im mniej miesięcy pozostałych do końca okresu tym mniej do zwrotu. W momencie podpisywania umowy zostaje przydzielona ulga wynikająca z różnicy cen z aktualnego cennika a ceną promocyjną na wszystkie 12 miesięcy. Gdyby teraz zerwał umowę musiałby zwrócić prawie całą roczną ulgę co będzie kwotą niemałą. Po 6 miesiącach będzie już tylko połowa tej kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kilovolt ma rację. W lipcu zmieniło się prawo telekomunikacyjne i wszyscy operatorzy (również Vectra) muszą naliczać kary umowne proporcjonalnie do czasu, który został do końca okresu zobowiązania. Czyli im bliżej końca umowy ją zrywasz, tym mniejszą karę powinieneś zapłacić. Chociaż według mnie, nie warto zrywać. Lepiej poczekać miesiąc lub dwa, przyjdzie jakaś informacja o podwyżce albo zmiana regulaminu - wtedy zrywasz bez konsekwencji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze myślałem , że jak się bierze dekoder HD to można mieć normalny kabel EURO, a kiedyś tam można sobie dokupić kabel HDMI , a tutaj pani na infolinii mówi mi , że od razu muszę mieć ten kabel HDMI , bo inaczej nie będzie działał dekoder z kablem EURO . Bardzo mnie to zdziwiło ... Co wy powiecie w tej sprawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@adik11. Ta baba z infolinii dobrze myślala, ale źle Ci powiedziała. :D Chodziło jej o to, ze jak dostaniesz dekoder HD to najlepiej mieć kabel HDMI, którego niestety nie dostaniesz w zestawie od vectry. Dostaniesz za to na dzień dobry kabel EURO, który możesz podpiąć i będzie chulać, tylko tyle, że nie będzie to jakość oczekiwana jak na HD. Przycisk RES jest na dekoderze, który umożliwia Ci wybór rozdzielczości telewizora LCD np. 1080i ( najlepsza ), 720 itd. Oczywiscie te dwie wartości, które wymieniłem będziesz mógł ustawić mając kabel HDMI bądź component. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ponoć dziś znowu jest do pobrania nowe oprogramowanie do tunerów HD o numerze 9 i co? powrót do przeszłości brak w EPG wyszukaj (żółty klawisz) brak w EPG płynności przy przeskakiwaniu programów? czy to nie przypadkiem stare oprogramowanie? co jeszcze vectra wymyśli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...