Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

d107, wiem że się nie obraziłeś, to również było w formie żartu ;)

 

Ostatnio na kanale informacyjnym naszego operatora znalazłem napis, że "W pakiecie platynowym już 11 kanałów HD" :shock: od kiedy ?

 

No jak to? Ja Ci to wyjaśnię. Napis ten powinien wyglądać dokładnie tak:

 

"W PAKIECIE PLATYNOWYM JUŻ 11 KANAŁÓW HD*"

 

* - po wykupieniu pakietów dodatkowych**

** - wszystkich pakietów dodatkowych***

*** - niektóre pakiety dodatkowe będą miały nowe kanały HD dopiero w przyszlości

 

 

I JEST 11 :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka mam pytanko na temat knału: The Style Network, czy jest to godny kanał poświęcenia uwagi, czy ma fonie polską, oraz czy nadaje na satelicie? :wink:

Jak dla mnie to nic ciekawego tam nie leci, ścieżki polskiej nie ma (kiedyś mieli plany włączenia), na satelicie nadaje w formie niekodowanej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na serwisie dvbnews.pl pojawił się głośno mówiący news 'Nowe kanały w Vectrze" > wielkie mi halo. Raptem napisali o dołączeniu w najblizszym czasie FASHION TV HD. I coś jeszcze ! Do kanałów radiowych we wrzesniu dołączą sygnał odkodwany przez CP radia ZŁOTE PRZEBOJE :) Dobre i to...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie narzekajmy , jeszcze nie jest tak żle. Vectra się rozkręca, może w końcu dodadzą to co chcemy , pewnie jest część osób które będa oglądać kanał o modzie czytaj kobiety . Zawsze będzie niedosyt co do kanałów które chcemy aby Vectra dodała. Dlatego ja siedze na złotym pakiecie i czekam na rozwój sytuacji , jeśli naprawdę platyna będzie atrakcyjna wtedy się pzesiadam , narazie niewidze sensu brać platyny . Panowie udzielajmy się i piszmy do nich na facebooku . Ja i inne osoby do nich pisały żeby udostępnili telegazetę na tych kanałach i nas wysłuchali .

 

Pozdrawiam tych co czują niedosyt spowodawanym brakiem kanałów jakich oczekujemy by były w Vectrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem możliwe, że Polsat HD. Na pewno będzie to kanał, który jeszcze nie nadaje, a startuje we wrześniu - info z Facebooka. Ale nie bądźmy tacy pewni. Oprócz Polsatu zapowiadano też start kilku innych kanałów HD w tym roku: BBC HD, Cinemax HD, Kino Polska HD i Sci-Fi Channel HD. Być może to któryś z nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

będzie to kanał, który jeszcze nie nadaje, a startuje we wrześniu

Moim zdaniem jednak skłaniałbym się ku kanałowi PENTHOUSE w HD. Vectra ostatnio wzięła się ostro do roboty przy swojej ofercie cyfrowej. Zaczęli podpisywać umowy z nadawcami, którzy uruchamiają kanały z nazwami abstrakcyjnymi jak na Polskę :roll: Chcą pokazać rynkowi swoje nowatorstwo i podejście do sprawy. Innowacja to dla nich słowo kluczowe. Niestety nie zawsze idzie to do końca z korzyścią dla abonentów.

Oglądacie F MEN ? Ja nawet od kilku dni nie zmieniam kanału na dekoderze :lol: To jego ostatnie dni u Nas w ofercie i trzeba go pernamentnie wykorzystać :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytalem usuwaja Sportklub z analogu

A to Sportklub jest w analogu? W jakich miastach?

 

Penthouse HD1 i Penthouse HD2, może coś z tego? :-)

 

Hehe, alternatywna propozycja - ale na dobrą sprawę, całkiem prawdopodobna. Znając Vectrę oczywiście.

Zgodnie z wypowiędzią na facebooku - ma być to nowy kanał, który startuje we wrześniu. Więc obstawiam albo ten Penthouse, albo Polsat. Raczej innych opcji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oby tylko wystartowali w wersji HD - wtedy na bank trafi do platyny ;)

 

Biorąc pod uwagę TEGO newsa, nie jest to wcale wykluczone :>

 

Być może nowatorskie podejście Vectry zaowocuje nowym kanałem od TVP? Wszyscy będą zgadywać, że TVP Sport albo TVP HD.. a tu - TVP Parlament. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...