Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

No to już pewnie po promocji :( . Zawsze jak któryś z użytkowników zamieści taka informacje jak kolega wyżej to w ciągu kilku godzin jest już po promocji. Jesli to Was tak bardzo interesuje to jest już ona od zeszłego czwartku. Na drugi raz szkoda pisać :> nie wystarczy wam, że mozna ogladac za free ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam parę pytań do osób korzystających z cyfrowej Vectry?

Moja znajoma mieszka w Rzeszowie i chciałaby zmienić analog na cyfrową Vectre!

 

 

Jaka jest cena pakietów: Srebny,Złoty?

 

Czy telewizor podłączony jest wówczs do gniazdka telefonicznego?

 

Czy w platformie jest Tvn meteo oraz stacja regionalna Tvp Rzeszów?

 

Jest możliwość przejścia z analogu na cyfrówkę bez opłat?

 

Moja znajoma za kablówkę płaci 52,90(pakiet złoty) czy jest możliwa zmiana pakietu na niższy?

 

Czy to prawda że dzierżawa dekodera HD kosztuje 1,90? i czy ten dekoder ma dysk twardy, a także czy jest możliwośc tworzenia list kanałów?

 

 

 

 

To narazie wszystkie pytania, bardo proszę o odpowiedź! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ofercie cyfrowej jest TVN meteo, niestety nie ma TVP Rzeszów. Z regionalnych TVP jest tylko TVP Warszawa.

 

Przejście z analogu na cyfrówkę nic nie kosztuje. Co najwyżej jest jednorazowa, niewielka opłata aktywacyjna. Bez dodatkowych opłat otrzymuje się pakiet Złoty Cyfrowy, który jest bogatszy o kilkanaście programów niż pakiet Złoty Analogowy.

 

Moja znajoma za kablówkę płaci 52,90(pakiet złoty) czy jest możliwa zmiana pakietu na niższy

Czy to prawda że dzierżawa dekodera HD kosztuje 1,90? i czy ten dekoder ma dysk twardy, a także czy jest możliwośc tworzenia list kanałów?

To narazie wszystkie pytania, bardo proszę o odpowiedź! :)

 

Można zejść niżej na pakiet srebrny, ale wtedy nie ma możliwości oglądania TV cyfrowej. Osobiście śmiem twierdzić, że pakiety niższe od złotego są zupełnie nieopłacalne. Zawierają kilkanaście ogólnodostępnych programów, a kosztują dość sporo.

 

Czy to prawda że dzierżawa dekodera HD kosztuje 1,90? i czy ten dekoder ma dysk twardy, a także czy jest możliwośc tworzenia list kanałów?

To narazie wszystkie pytania, bardo proszę o odpowiedź! :)

 

Koszt dzierżawy dekodera HD jest zróznicowany w zalezności od pakietu:

Przy pakiecie VIP - dzierżawa wynosi 1,90

Przy platynowym - 5,90

Przy złotym cyfrowym - 9,90

obecnie vectra nie oferuje dekoderów z dyskiem twardym, ale w tym roku mają się już takowe pojawić.

 

We wszystkich dekoderach (SD,HD) jest możliwość tworzenia własnych list kanałów.

 

 

 

 

 

//

A na Facebook'u napisano przed chwilą, że niedługo do Pakietu Platynowego dołączy nowy kanał HD.

Oby było to TVP HD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie myslcie troche...

 

Zgodzę się z kolegą, że nie będzie to Polsat HD. Stacja spod znaku słoneczka, jest bardzo zazdrosną firmą. Mają też swoją platformę cyfrową, a kanał Polsatu w jakości HD, był zapowiadany już bardzo dawno i będzie zapewne wyłącznie do dyspozycji abonentów owej platformy. Teraz mają prawo do Ligi Mistrzów, więc będą chcieli jak najwięcej zarobić. Jak zarobią i przyciągną zainteresowanie widzów, to za dużą kasę będą odsprzedawać innym nadawcom.

 

Ps. Może osławiony pracownik Vectra z tego forum zająłby głos w sprawie? Hi hi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to ciekawe bo ja płaciłem 1 zł

A to ciekawe, może kolega pomylił dzierżawę z aktywacją? ;)

 

Ludzie myslcie troche jak do Platyny to nie może to być Polsat HD ani TVP HD oba powinny być ta, gdzie jest TVN HD

Nie porównujmy TVN HD do TVP HD, publiczna ma spooro więcej contentu w HD. Właściwie na TVN HD mało co leci w wysokiej rozdzielczości. Nawet własne produkcje tylko w SD 16/9.

 

Z drugiej strony, numerek 110 jest wolny na liście, sądze że własnie dla Polsatu HD.

 

Stawiam na MTVN HD

Tutaj też jest wolny numerek 604, i ja też bym jednak obstawiał ten kanał..

.. chociaż mam nadzieję, że jednak będzie to TVP HD :)

 

A może Eurosport2 HD? Czas pokaże.

 

EDIT: A kanały po Sprayu? VOOM HD! To może być ten kanał.. że nikt nie pomyślał? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, zapomniałem przez chwilę, że ten nowy kanał ma być w platynie. Na dodatek parę dni temu pytałem mailowo o ES2 HD i otrzmyałem odpowiedź przeczącą.

 

Na temat 'konkretności' VOOM HD nie będę się wypowiadał, bo po prostu nigdy tego kanału na oczy nie widziałem :) Czy on w ogóle nadaje po polsku?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem to takie kanały jak TVP HD czy Polsat HD powinny się pojawić w pakiecie złotym .

W ogóle dziwie się ze TVP HD jeszcze nie mamy podobnie jak TVP Sport takie kanaly powinniśmy mieć już od dłuższego czasu..

 

Ale polityka vectry jest trochę pokręcona źle nie jest mamy w końcu Discovery HD i National Geography HD w sumie jedne z lepszych kanałów a oglądanie ich w wysokiej rozdzielczości to rarytasik :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale polityka vectry jest trochę pokręcona

Polityka jest taka, że wszystkie nowe, lepsze kanały trafiają po prostu do platyny. Oni chcą, żeby ta platyna się w końcu opłacała, bo dla niektórych tam nic ciekawego nie ma. I pewnie o to chodzi w tym całych negocjacjach z TVP. Vectra chce atrakcyjne kanały dodawać do Platyny, żeby namówić abonentów pakietu złotego do przejścia wyżej. Publiczna chce z kolei dotrzeć do dużej liczby odbiorców - w końcu jest telewizją publiczną.. szkoda, że na tym wszystkim cierpimy my - abonenci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze obecnie sześć kanałów HD ( History HD,MTVN HD, TVP HD,VOOM HD,Eurosport HD,Nsport HD ) które są w innych sieciach kablowych a których nie ma w Vectrze oraz ma wystartować Polsat hd.Wątpie aby były to kanał tvp czy polsatu skoro [beep]e władze Vectry nie potrafią się dogadać co do kanałów sd tych nadawców.Nowym kanałem HD nie będzie też VOOM HD bo na Facebooku wyrażnie napisali,że innych kanałów ze Spraya nie włączą.Nie będą też nim kanały eurosportu czy Nsport(kanał ten ma wejść na jesieni do sieci kablowych) bo byłby one w pakiecie pomyłce czyli sporcie na kwaśno a nie platynie.Pozostaje MTVN HD oraz History HD.Z tych dwóch stawiałbym raczej na kanał Mtv,bo wprowadzjąc History HD musieliby i wprowadzić jego wersje SD a o takim nowym kanale w newsie nic nie było...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...