Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wydaje mi się, aby ustawienie AC3 jako domyślny dźwięk rozwiązało ten problem, skoro można wybrać ten tryb w opcjach programu. Na tvn hd, też nie wszystkie proramy lecą w 5.1. Tryb ten można ustawić w opcjach (przynajmniej tak jest to wyświetlane przez dekoder) ale na wzmacniacz nie jest przekazywany dźwięk w dolby digital. Dopiero z chwilą rzeczywistego nadawania programu w dolby digital, np. Szymon Majewski Show, dźwięk ten jest odtwarzany. Wygląda na to, że dekoder pokazuje dźwięk 5.1, ale nie ma to nic wspólnego z rzeczywistym odtwarzaniem tego dźwięku. W wypadku canal +, tryb 5.1 na dekoderze oznacza oryginalną ścieżkę dźwiękową bez lektora, chyba że leci dodatkowo w dolby digital.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie raptem kilka dni, a tu taki :idea: zonk ! Jak wyczytałem z waszych postów, ze vectra ma zamiar dołączyć do swojej oferty kanał ANONSE.TV to wybuchnąłem głośnym :lol2: . Jak można chwalić się na nasz cały, piękny rynek medialny, że poszerzą ofertę o coś takiego. Ludzie pobrali platyny, inne opcje "premium" czyli pakiet sport na ostro :lol: , aby oglądać programy, które ich interesują i oczekują ulepszania oferty programowej :> i dostaną wzamian kanał typowo planszowy... My abonenci Vectry płacimi chorendalne sumy za abonament i oczekujemy na kolejne dużo wartościowsze kanały tematyczne. I jeszcze te nękające telefony od vectry aby zamówić beznadziejną dla nas "promocję" ( dla vectry korzystną :twisted: ) na HBO za prawie taką samą cenę jak byśmy chcieli zamówić normalnie - niech się Vectra nawet nie obnaża juz z ostatniej chrzty honoru drugiego operatora w kraju...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego d107 popieram Pana rekami i nogami he he.To co robi Vectra ostatnio to normalnie wola o pomste do nieba.Nic nie zrobili w kierunku tego zebysmy MY byli zadowoleni.Zero nowych sensownych kanalow zero czegokolwiek.Wszedzie cos sie dzieje tylko nie u nas.a te Anonse no to przeciez smiech na sali.Koncz wasc wstydu oszczedz.I tyle..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie raptem kilka dni, a tu taki :idea: zonk ! Jak wyczytałem z waszych postów, ze vectra ma zamiar dołączyć do swojej oferty kanał ANONSE.TV to wybuchnąłem głośnym :lol2: . Jak można chwalić się na nasz cały, piękny rynek medialny, że poszerzą ofertę o coś takiego. Ludzie pobrali platyny, inne opcje "premium" czyli pakiet sport na ostro :lol: , aby oglądać programy, które ich interesują i oczekują ulepszania oferty programowej :> i dostaną wzamian kanał typowo planszowy... My abonenci Vectry płacimi chorendalne sumy za abonament i oczekujemy na kolejne dużo wartościowsze kanały tematyczne. I jeszcze te nękające telefony od vectry aby zamówić beznadziejną dla nas "promocję" ( dla vectry korzystną :twisted: ) na HBO za prawie taką samą cenę jak byśmy chcieli zamówić normalnie - niech się Vectra nawet nie obnaża juz z ostatniej chrzty honoru drugiego operatora w kraju...

 

 

dobrze prawisz !!! Kij im w oko z Anonse TV to jest żaden kanał TV tylko SPAM.Od czasu wprowadzenia platyny nie dali ani jednego wartościowego kanału, może czekają na wprowadzenie pakietu "Platyna pozłacana diamentami".O nowych kanałach HD nawet nie wspomnę ... niech tylko już dzwięk więcej nie drze na C+ HD ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze sie wtracam, bo to nie moje "miejsce", ale w TOY'i rowniez nic sie nie dzieje... Tam jakiekolwiek zmiany maja miejsce jedynie przy kolejnych druczkach na oplacanie abonamentu - czyli co pol roku...

 

A ile płacisz abonamentu? Bo ja rozumiem, że w jakiejś sieci może się nic nie dziać z programami, ale jak ona kosztuje, np. 35zł i ma zawartość pakietu złotego z Vectry to jest to rewelacja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vectra ma ostatnio dobrą passę na kolejne ciekawe bez wątpienia pomysły, którymi uwielbia się przechwalać w mediach. Mianowicie z okazji Dnia Dziecka udostępni swoim najmłodszym abonentom bajki w wersji audio poprzez telefon oraz stronę internetową. Od 1 czerwca przez dwa tygodnie najmłodsi abonenci Vectry będą mogli za darmo posłuchać trzech bajek dzwoniąc na specjalny, bezpłatny numer infolinii. To już drugi taki prezent Vectry przygotowany z okazji Dnia Dziecka. Starannie dobrane i opracowane bajki to „Czerwony Kapturek”, „Jaś i Małgosia” i „Brzydkie Kaczątko”. My abonenci wiemy, że najlepiej Vectrze wychodzi właśnie opowiadanie bajek i to wszelkiego kalibru. Szczególnie interesujące są te z pogranicza obiecywanych nowych usług ( od VoD do PVR ). :roll::D I tego się trzymajmy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ze sie wtracam, bo to nie moje "miejsce", ale w TOY'i rowniez nic sie nie dzieje... Tam jakiekolwiek zmiany maja miejsce jedynie przy kolejnych druczkach na oplacanie abonamentu - czyli co pol roku...

 

A ile płacisz abonamentu? Bo ja rozumiem, że w jakiejś sieci może się nic nie dziać z programami, ale jak ona kosztuje, np. 35zł i ma zawartość pakietu złotego z Vectry to jest to rewelacja :)

 

Do kolegi ze Swietochlowic: Toya w Myslowicach - tzw.Cyfrowa Plus, Canal+ z HD, Sport Plus (z HD) - 143 zl - wg mnie sporo za duzo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedziałbym, że porównywalnie z Vectrą... Złoty + Platyna + Canal+ z HD + dekoder wyszłoby 64 + 15 + 39(?) + 6 + 6 = 130zł bez pakietu sport na ostro. Lepiej już chyba wziąć VIPa w myśl zasady albo wszystko, albo się nie opłaca...

 

Poza tym Toya ma chyba bogatszą ofertę. Z tego co widzę, macie: movies24, polsat cafe, tvp sport, history channel, polsat play, discovery hd, filmboxy, polsat play, domo, mtv hd, voom hd, o których w vectrze można tylko pomarzyć.

 

Fakt faktem, że jakby chcieć to wszystko jednocześnie, to wyjdzie spora sumka... No i również brak VOD i PVR... Ale chyba mimo wszystko lepiej porównaniu z vectrą (bogactwo programów), przy podobnych cenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawie kiedy będziemy miec eska tv

 

Obawiam się, że nieprędko. Właśnie dostałem newslettera z "N", że dodali ten kanał do oferty. NA WYŁĄCZNOŚĆ.

 

Ale nie ma się co przejmować:

od 1 czerwca w sieci Vectra pojawi sie nowy kanal: Anonse.tv ...w dobrym kierunku poszerza sie oferta programowa ;)

 

:brawo: VECTRA :brawo:

 

Vectra ma ostatnio dobrą passę na kolejne ciekawe bez wątpienia pomysły, którymi uwielbia się przechwalać w mediach. Mianowicie z okazji Dnia Dziecka udostępni swoim najmłodszym abonentom bajki w wersji audio poprzez telefon oraz stronę internetową. Od 1 czerwca przez dwa tygodnie najmłodsi abonenci Vectry będą mogli za darmo posłuchać trzech bajek dzwoniąc na specjalny, bezpłatny numer infolinii. To już drugi taki prezent Vectry przygotowany z okazji Dnia Dziecka. Starannie dobrane i opracowane bajki to „Czerwony Kapturek”, „Jaś i Małgosia” i „Brzydkie Kaczątko”. My abonenci wiemy, że najlepiej Vectrze wychodzi właśnie opowiadanie bajek i to wszelkiego kalibru. Szczególnie interesujące są te z pogranicza obiecywanych nowych usług ( od VoD do PVR ). :roll::D I tego się trzymajmy...

 

Nooo, pomysł ciekawy. Podobno po dodzwonieniu się na tą infolinię, na klawiaturze pod numerami 7,8 i 9 będą również dostępne następujące bajki: "O PVR, co nagrywał w Vectrze", "Bajka o VODzie, co bogactwo filmów przynosił Abonentom za rozsądne pieniądze" oraz hiciorska bajka "O nowych, wartościowych kanałach w Vectrze" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eska.tv to chyba niezbyt wartościowy kanał, więc dobrze, że będzie na wyłączność w n, choć obawiam się, że owa wyłączność niestety nie będzie dotyczyła kablówek.

 

chociaż są osoby, którym ten kanał trafi w gust..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ciężko mówić, że program jest ciekawy, skoro nie wystartował ;) Mnie akurat tematyka zupełnie nie podpasowuje, bo współczesne "łubudubu" nie jest w moim guście..

 

Co do MTV i innych pochodnych podpisuje się rękami i nogami.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ESKA TV kanał jak najbardziej wystartował. Jeśli chodzi o wyłączność to podpisał ją z platformą "n" a sieci kablowe mają tzw. rękę wolną w dorzuceniu go do oferty. Porównując słowa Vectra i dołączanie kanałów z wolnej ręki można mówic o dużym nadużyciu językowym zwanym oksymoronem :) Niestety polityka firmy jest niezgłębionym paradoksem jeśli chodzi o pracowaniu nad ofertą telewizyjną. Chwali im się, że uruchamiają swoje usługi i poszerzają ich zakres w Polsce, ale te słynne już obiecywanki prezesa o uruchamianiu nowych usług typu Vod, PVR robią się niesmacznym żartem. Znając postępowanie vectry w dołączaniu nowych kanałów możemy liczyć na kanały typu: PINO TV, które już niebawem będzie postrzegane jako fachowy kanał muzyczny podobnie jak teraz ESKA TV. Ja jednak wolałbym zobaczyć TRACE TV, MEZZO, MCM czy NATIONAL GEOGRAPHIC MUSIC na swoim ekranie. Reasumując vectra preferuje kanały, które są mało interesujące dla abonentów i z którymi może się łatwo dogadać i postanowić na swoim >> bo przecież z wieloma nadawcami nie może dojść do porozumienia bądź nawet jest skłócona :smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A więc po kolei: standard 16:9 :brawo: , bitrate raczej poniżej średniej, mam nadzieję, że z czasem poprawią (ocena subiektywna, "naoczna" ;))

O samej ramówce trudno mi coś pisać po jednym dniu, więc zacytuję ze strony "N":

 

"ESKA TV to kontynuacja radia w wymiarze telewizji. ESKA TV to stacja muzyczna profilowana na rynek polski, odpowiadająca podstawowym założeniom programowym swego radiowego pierwowzoru – HITY NA CZASIE. Ramówka stworzona jest z programów dobieranych starannie na podstawie badania CALL OUT. Widzowie codziennie znajdą w ramówce stacji ponad godzinę premierowego materiału antenowego oraz będą mogą oglądać ekskluzywne produkcje teledysków największych gwiazd polskiej sceny muzycznej. ESKA TV to przede wszystkim znakomite clipy. Na ekranie nie zabraknie zagranicznych gwiazd takich jak Beyonce, Lady Gaga, Laurent Wery, czy Basic Element oraz najpopularniejszych polskich wykonawców, do których należą Mrozu, Groovebusterz, Liber z Sylwią Grzeszczak, Łukasz Zagrobelny. Na kanale będzie można również zobaczyć mistrzów ciętego języka – Wojewódzkiego i Figurskiego w znanym z RADIA ESKA ROCK formacie Poranny WF oraz popularnych prowadzących Radia ESKA takich jak: Jankes, Puotecka, czy Kinga Zdrojewska."

 

Sztandarowe programy w ramówce:

Wazzzzup – najświeższe informacje oraz plotki z życia gwiazd,

Backstage – materiały „making off” z planów produkcji teledysków polskich oraz światowych gwiazd,

ESKA GAMES – informacje ze świata gier komputerowych,

MULTI premier – program powstające we współpracy z MULTIKINEM – wiadomości o premierach kinowych,

Klipy na czasie – największe hity radia ESKA i ESKA TV,

Impreska – Jankes prowadzi na wizji kultowy program ESKA TV,

Web chart – lista najpopularniejszych klipów w sieci,

 

Tak jak pisałem wcześniej - dobry kanał do puszczenia w tle i oddania się konwersacji ze znajomymi :D

Zauważyłem, że jest tu znacznie więcej polskiej muzyki w porównaniu z innymi kanałami muzycznymi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się:

# Anonse.tv, ogólnopolska telewizja ogłoszeniowa zwiększyła zasięg o sieć kablową Vectra. Kanał od dzisiaj dostępny jest w cyfrowym pakiecie złotym. Stacja dostępna jest na kanale 716.

# Telewizja Anonse.tv dociera do ponad 370 tysięcy gospodarstw domowych na terenie całego kraju, co daje ponad 1 mln widzów w zasięgu. Od początku czerwca sygnał telewizji dostępny jest w sieciach cyfrowa Vectra, Inea, Toya, East and West, Jambox, Satpol.

 

Anonse.tv to pierwsza, interaktywna telewizja ogłoszeniowa w Polsce. Informacje wyświetlane na planszach są pobierane ze strony internetowej anonse.tv, gdzie widzowie mogą zamieszczać swoje własne ogłoszenia. Telewizja Anonse.tv jest częścią Grupy Medialnej WTK.

 

Wiadomość pochodzi z TEJ STRONY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiecie może czy Vectra ma zamiar dołączyć Nsport i TVP Sport w najbliższym czasie? Są prowadzone rozmowy w tym temacie?

kolego poruszyłeś temat z tematy z kręgów science - fiction. Na pewno Vectra tych kanałów nie włączy do swojej oferty. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sluchajcie gdzies czytalem ze n chce zrobic pakiet dla kablowek w ktorym o ile sie nie myle mialo byc wlasnie nsport sd bodajze otalk i cos jeszcze.Moze o to chodzi ?? Pytanie czy Vectra to bedzie chciala.A tak jeszcze dla humoru-Wczoraj w koncu upragnione info na tunerze Anonse Tv.Piekny program .Teraz tylko czekam na wersje HD.Dumny jestem ze nasza Vectra tak nas rozpieszcza.Marzy mi sie Mango HD.Mniam.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...