Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Vectra nie ma argumentów do zachęcania na pakiet platynowy to wmawia klientom, że tylko tam jest AXN -> http://www.vectra.pl/platinum/platyna.php :brawo:

 

"AXN

 

Program oferujący trzymające w napięciu filmy, a także najnowsze odcinki zapierających dech w piersiach seriali "Lost – zagubieni", "Dr House", "CSI". Gratką są także kanały AXN Crime i AXN Sci-Fi, gdzie oprócz interesujących kryminałów, zobaczyć można także najlepsze seriale z gatunku science-fiction. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam okurat PLAZMĘ ( 42' ) HD READY :-) Będzie dobry odbiór ?

 

Różnica pomiędzy dekoderem sd a hd jest widoczna, choćby z tego względu, że hd podłączasz przez hdmi a sd poprzez euro. Reszta to już bajka! :wink:

 

Widać dużą różnicę pomiędzy obrazem TVS SD , a TVS HD ??

 

Ogólnie nie ma rewelacji, ale to hd. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widać dużą różnicę pomiędzy obrazem TVS SD , a TVS HD ??

 

Nie każdy materiał leci tam w HD, ale jeśli już leci to różnica jest widoczna gołym okiem ;-)

Swoją drogą, już co najmniej godzinę na TVS HD mam czarny ekran.. też tak macie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam/Wlasnie odwiedzilem strone Vectry i w dziale promocje zastanowila mnie jedna rzecz-pakiet sport na ostro wyglada na to ze do pakietu zlotego jest wpisany rowniez za 19.90 ?? Chyba ze ja mam jakis blad bo bylo niedawno do platyny 19.90 a do zlotego 29.90.Sprawdzcie prosze.Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem dziś ulotkę z nową ofertą: Pakiet za 115,80 zł - 3 usługi: Telewizja pakiet platynowy, internet 1 mb/s i telefon 200 min darmowych do wszystkich sieci stacjonarnych

pakiet 100 zł - Dtv plus internet 2 mb/s

 

Tylko takie informacje, żaadnych dokładnych szczegółów, informacji na ile czasu umowa itp. itd....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie czy mozna gdzieś zobaczyć jaki komunikat był wyświetlany na ekranie, widziałem tylko na dekoderze napis INFO, ale wyłaczyłem dekoder zanim zdążyłem przełączyć na AV. Czy te komunikaty sa gdzieś zapisywane w dekoderze, żeby można było później przeczytać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te komunikaty nigdzie się nie zapisują. Jest w Menu zakładka "Skrzynka pocztowa", ale w niej zapisują się tylko wiadomości, które pojawiają się w formie prostokąta podczas oglądania jakiegoś kanału.

Jeżeli pojawiło się ostatnio Info na Twoim dekoderze, to zapewne z informacją o dołączeniu TVS HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy możecie odpowiedzieć na pytanie jaki czas w Waszych miastach zajęło Vectrze przejście od rozpoczęcia prób nadawania telewizji w jakości cyfrowej do udostępnienia usługi? U mnie - tj. w Rzeszowie - w dniu 11 marca nastąpiło porządkowanie kanałów pod w/w cyfrówkę, wykonałem także telefon do BOK ale tam jak zwykle nic nie wiedzą oprócz informacji że z dużym wyprzedzeniem będą informować o możliwości przejścia na cyfrówkę. Jakie macie Wy doświadczenia z Waszych miejscowości? A może ktoś wie (Piotrek?) kiedy w Rzeszowie zostanie udostępniona cyfrowa Vectra?

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...