Skocz do zawartości

Vectra


Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z tym co jest napisane na media2.pl

Od kiedy kanał Religia.TV wszedł do sieci kablowych i na platformę Cyfra+ stacja notuje wzrost widowni i jest poważnym konkurentem dla TV Trwam. Wkrótce zasięg stacji powiększy się m.in. o kablową sieć Vectra i prawdopodobnie Cyfrowy Polsat.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej późno niż wcale,tylko dlaczego po raz kolejny Vectra jako ostatnia z dużych sieci kablowych wprowadza go do oferty,z innymi kanałami była podobnie,dlaczego oni są tacy zacofani? Vectra jako jedna z pierwszych wprowdziła tv cyfrową a z nowymi programami zawsze są w czarnej [beep]ie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

 

Chodzą jakieś słuchy o nowych kanałach w ofercie programowej? Oprócz wyżej wymienionej religii.tv, przydałby się TVP Sport (który poszerza swój zasięg, prawie pewna C+). Były też pogłoski na temat programów Polsatu.

Ma ktoś może nowe wieści na ten temat?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o nowe programy to Vectrze wszystko jest tajne przez poufne,nic nie wiadomo na pewno,oprócz Religia tv i BBC HD jak w końcu wystartuje,podobno Vectra interesowała się też Domo.Co do tvp sport póki Vectra nie zmieni swojego podejścia i będzie upierała się przy sporcie na ostro to go nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jpodobno Vectra interesowała się też Domo.
Mnie podkusiło i wysłałem e-maila do dystrybutora kanału DOMO.TV Wypowiedź, którą otrzymałem od nich daje w pewnym sensie do myślenia "prowadzimy takie rozmowy aczkolwiek lobby ze strony abonentów sieci Vectra jak najbardziej mile widziane." Jak widać należy zalewać Vectrę e-mailami jakie kanały chcemy w ofercie, a także dystrybutorów kanałów aby prowadzili konwersację z [beep]ną Vectrą :>
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, trzeba trochę presji wywołać na Vectrze. Dawno nie było żadnych nowych kanałów, a te z platyny, oprócz paczki BBC to raczej nic ciekawego.

Przydałoby się pare kanałów, które mają inne platformy/kablówki (TVP Sport, DOMO, Polsat News).

Jeśli chodzi o DOMO, być może Vectra obawia się o małą oglądalność - jeżeli by dostała troszkę listów z naciskiem o dołączenie tego kanału, pewnie by się przekonała.

Natomiast co do reszty kanałów, pewnie jak zawsze, chcą wepchać je wbrew woli nadawcy do dodatkowo płatnych pakietów (TVP Sport).

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście, trzeba trochę presji wywołać na Vectrze. Dawno nie było żadnych nowych kanałów, a te z platyny, oprócz paczki BBC to raczej nic ciekawego.

Przydałoby się pare kanałów, które mają inne platformy/kablówki (TVP Sport, DOMO, Polsat News).

Jeśli chodzi o DOMO, być może Vectra obawia się o małą oglądalność

W Gdyni to trzeba by im bombe p.......ć to by się obudzili bo chyba przez szum morza to nic do nich nie dociera.Co do nowych programów ostatnio dodali w październiku tyle że rok albo dwa po innych kablówkach.Platyna rzeczywiście nie jest wart swojej ceny,powinny w niej być wszystkie programy SD z pakietu "sport na ostro" plus kilka nowych.Roszerza się cyfrowa telewizja naziemna a co za tym idzie dostęp do progrmów TVP Sport i TVP HD,wieć Vectra może przestać łaske robić i ich nie dodawać a na koniec oglądalność poszczególnych programów nie ma raczej nic wspólnego z ich brakiem lub obecnością w tv kablowych.To czy jest jakiś program to tylko i wyłącznie zależy od dobrej woli operatora a Vectra z dobrem nie ma nic wspólnego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak jak kiedyś napisałem dobrze, że mamy ten wątek na forum ponieważ wszelkie zdenerwowania może przynajmniej gdzieś przedstawić (czytajcie wyładować :D ). Niestety obawiam się, że Vectra i tak zawsze zrobi swoje czyli co innego będzie prezentować oficjalnie a co innego zrobi faktycznie. Tutaj przykłady możemy mnożyć i mnożyć.

 

Może gdyby w każdym polskim mieście, na każdym osiedlu największe kablówki w naszym kraju musiały w rywalizować o klienta to sytuacja wyglądałby "troszkę" inaczej ale zdaję sobie sprawę, że piszę o abstrakcyjnej sytuacji :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przełomie lutego i marca telewizja cyfrowa zawita także do Skierniewic. W 2 kwartale prawdopodobnie zostanie uruchomiona także w Stargardzie Szczecińskim. Niedługo też dostęp do cyfrowej oferty otrzymają mieszkańcy Oświęcimia. W tym półroczu być może do grona posiadaczy dekoderów dołączą mieszkańcy Bielawy i Dzierżoniowa.

Przypominam też, że w lutym ruszy DTV w Siedlcach.

Uprzedzam pytanie, że o Rzeszowie nic nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję Piotrek za pamięć.

 

Już zdążyłem się przyzwyczaić, że w Rzeszowie będzie Cyfrowa Vectra ale nie wiadomo kiedy :D . Osobiście mam nadzieję, że nie zapomną o tym, że mają oddział w moim mieście i do 2015 zdążą coś w tym kierunku zrobić :D.

 

Wniosłeś troszkę optymizmu ponieważ podajesz tylko pewne informacje, więc kiedy mówiłeś, że najpóźniej do połowy tego roku cyfrówka zagości w Rzeszowie myślałem, że faktycznie tak będzie. Ponieważ pozostałą część opowieści znasz, szykuje się "powtórka z rozrywki". Nic nowego, niestety, w wydaniu Vectry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis vectra wrzuciła trzy nowe plansze informujące nas o OTWARTYCH okienkach w lutym jakie dadzą tj : POKER CHANNEL odkodowany na pozycji nr 217 od 30 stycznia do 27 lutego / UNIVERSAL CHANNEL okienko na numerze 304 od 30 stycznia do 13 lutego /ZIG ZAP na numerze 402 i BOOMERANG na numerze 407 będą odkodowane od 30 stycznia do 20 lutego - Widać Vectra dalej kontynuuje otwarte okienka w celu zachęcenia abonenta do kupowania m.in. pakietu platynowego i erotycznego > czyżby nie ma chętnych :)

EDIT: Zauważylem, że kanał POKER CHANNEL został udostępniony dla abonentów posiadających pakiet sport na ostro > wcześniej był dostępny tylko w erotycznym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem polonistą i czasem też popełniam błędy, jak każdy, ale ortograficznych "[beep]i" nie znoszę. Wybaczcie te słowa, ale: KUR%% PAUL KUP SOBIE SŁOWNIK ORTOGRAFICZNY! Jak masz już pisać posty, które niczego nie wnoszą, to niech przynajmniej nie walą po oczach. Bożeeeeee!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzis vectra wrzuciła trzy nowe plansze informujące nas o OTWARTYCH okienkach w lutym jakie dadzą tj : POKER CHANNEL odkodowany na pozycji nr 217 od 30 stycznia do 27 lutego / UNIVERSAL CHANNEL okienko na numerze 304 od 30 stycznia do 13 lutego /ZIG ZAP na numerze 402 i BOOMERANG na numerze 407 będą odkodowane od 30 stycznia do 20 lutego - Widać Vectra dalej kontynuuje otwarte okienka w celu zachęcenia abonenta do kupowania m.in. pakietu platynowego i erotycznego > czyżby nie ma chętnych :)

EDIT: Zauważylem, że kanał POKER CHANNEL został udostępniony dla abonentów posiadających pakiet sport na ostro > wcześniej był dostępny tylko w erotycznym

Pewnie glupie pytanie zadaje, ale czym jest ten kanal POKER CHANNEL? Co oni takiego nadaja, ze kanal pasuje do pakietu erotycznego i sportowego?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D ale Vectra dzisiaj zaszalała. Oprócz tych otwartych okienek, które ująłem w poprzednim moim poście będą kolejne nowe okienka tzn: Nickelodeon - od 13 do 27 lutego > program 409 BBC Knowledge od 20 lutego do 13 marca > program 505 Style Network od 20 lutego do 6 marca > program 711 - jak się postarali :) ciekawe czy premium rzucą w najbliższym czasie ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D ale Vectra dzisiaj zaszalała.

 

 

 

To nie jest szaleństwo to jest krzyk rozpaczy ze strony Vectry,już nie wiedzą jak ludzią wepchnąć platyne i sport na ostro to odgrzewają stare kotlety ( po raz kolejny w otwartym okienku Universal channel!) kogo oni chcą tym zdobyć.Ludzie chcą nowych programów!!! a nie otwartych okienek.Jeśli chcą zdobyć nowych klientów niech przestaną wygłupiać się ze sportem na ostro i go zlikwidują a programy SD włączą do platyny(WTEDY BY ZOBACZYLI JAK ZNACZĄCO WZROSŁA BY LICZBA OSÓB Z WYKUPIONĄ PLATYNĄ) i na pewno mieli by większe zyski niż na tym dziwolągu który stworzyli z kilku rodzaju programów a nazwali sport na ostro.Powinni stworzyć osobny pakiet z programami HD, na pewno lepiej by się sprzedał niż każdy kanał osobno.Vectra powinna być otwarta na opinie klientów i ich sugestie,a tymczasem oni słuchają swoich pożal się boże managerów od siedmiu boleści,którzy doradzają im jak tu by jeszcze oskubać abonenta.Szczycą się tym że mają ich 700 000 tys.Tylko niech mi pokażą jednego zadowolonego z ich usług...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Rzeszowie w analogu Patio TV jest już od dłuższego czasu (jeżeli się nie mylę to za kanał Podróże TV). TVS nie zauważyłem.

 

Piotrek.

 

Wczoraj byłem w BOK w moim mieście. Słyszałem rozmowę innego klienta, który chciał zrezygnować z usług Vectry (chodziło chyba o kablówkę). W pewnym momencie Pani z BOK - podając jako argument - wyraziła się tak: "już w najbliższym czasie będzie dostępna telewizja cyfrowa". Dopytam więc Ciebie jak to w końcu jest z Cyfrową Vectrą w Rzeszowie?

 

Czy Pani z BOK tylko "omamiała" klienta czy faktycznie cyfrówka w Rzeszowie będzie już niedługo? Będę wdzięczny za weryfikację tych informacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcę się jeszcze Was zapytać odnośnie kwestii technicznych.

 

Na chwilę obecną posiadam analogową kablówkę Vectry oraz dekoder "N'-ki. Wszystko - z przyczyn technicznych - pociągnięte jednym kabelkiem, w moim pokoju dzięki zwrotnicy TV/SAT oddzielnym kabelkiem podłączone do telewizora (analog Vectry) i oddzielnym do n-boxa. Moje zapytanie dotyczy jakie będzie najlepsze rozwiązanie w przypadku uruchomienia w moim mieście Cyfrowej Vectry? Czy wystarczy wówczas obecny kabelek podłączony do telewizora podłączyć do dekodera SD/HD Vectry? Czy zwrotnica TV/SAT zda także wówczas egzamin?

 

Jeżeli ktoś z Was ma wiedzę lub miał podobny problem do rozwiązania proszę o podpowiedzi. Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...