Skocz do zawartości

DAZN


kunkore
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kingofsouth niestety z tego co mi wiadomo Sky DE posiada prawa do sezonu 24/25 ,i raczej tego nie odstapia. Rowniez bym chciał PL w DAZN bo Sky przesadza z cena 
Ważne,  że to co jest obecnie w DAZN DE odpowiada nam( oferta , jakość, cena) 

 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, kingofsouth napisał:

Ważne,  że to co jest obecnie w DAZN DE odpowiada nam

Pelna zgoda, nic dodac 👍rowniez jestem w pelni zadowolony z tego serwisu. 😉

Edytowane przez Sentence
Nie cytujemy ostatniej odpowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, kingofsouth napisał:

No i fajnie , czyli konto założysz :)

Jak coś to będziesz musiał podać paszport lub dowód,  by oglądać sport 18+ ( UFC, Boks) 

Konto mam założone już,  teraz mam do wyboru płatności np karta kredytowa,  patsafecard,kod produktu itp. Wybiorę kod tylko muszę sobie gutschein dazn kupić w de. Nie chcę płacić z konta bankowego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, kingofsouth napisał:


 

 


Ja teraz zapłaciłem z konta bankowego DE. Przynajmniej będę weryfikowany, że jest opłacane w tym kraju , czasem będzie też tam odpalone.
Dzięki @andi64 , trafiłem na promke miesiąc za 0 EUR

 

Ja jestem w de prawie cały rok więc więcej w de będzie odpalone niż w pl. W każdym razie to przelew czasem i z de konta mogę zrobić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj kupiłem dazn prepaid. Zalogowalem się przez stronę( przez apke nie chce kodu przyjąć), wybrałem płatność przez kod, wpisałem, mogłem dodać kartę z banku, PayPal itp ale dałem pomiń,  pokazało mi ważność konta i to tyle co zrobić by aktywować dazn w prepaid. Na razie wziąłem na miesiąc a jak będzie wszystko ok to kupię na rok za 150€. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej niemieckiej wersji DAZN nie ma opcji płatności przez konto Google Play? Z tego co się orientuję, to za włoski czy japoński DAZN da się to zrobić. Przy logowaniu do aplikacji można wybrać logowanie za pomocą swojego konta Google i potem opłacić abo. Pod tym linkiem też można o tym poczytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ultimoromantico napisał:
Czy w tej niemieckiej wersji DAZN nie ma opcji płatności przez konto Google Play?

Nie ma takiej opcji. Płatność karta (niemiecka) ,  PayPal  , kod (zdrapka)
 
 

Edytowane przez kingofsouth
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...