Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam kogoś z dostępem do pakietu Polsat Sport Premium w Play. Czy na kanałach Polsat Sport 3-6 PPV macie możliwość oglądania do 7 dni wstecz? Czy np. czwartkowe mecze Ligi Europy widać tam w EPG i można sobie je odtworzyć w piątek czy w weekend? Chodzi mi stricte o te kanały uruchamiane tylko na mecze: PSP 3-6.

Edytowane przez damian1979
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Pawelgor napisał(a):

gdzie w pakiecie jest viaplay medium

Jeśli chodzi o aktywację tej platformy to należy się zalogować na stronie playnow.pl, kliknąć w zakładkę "pakiety", znaleźć "Viaplay Medium", kliknąć przycisk "Dokończ rejestrację", krok po kroku przejść proces rejestracji do Viaplay i tyle.

 

20 godzin temu, Pawelgor napisał(a):

czy mogę ten viaplay podbić do total i ile dojdzie dopłaty?

Jeśli o to chodzi to w Telewizji Max total kosztuje 15 zł.

Edytowane przez Kirk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekam na promocję świąteczną. Nawet gdyby LM pojawiła się później w Play, to i tak pewnie będzie opcja dopłaty do pakietu C+ Super Sport. Przynajmniej tak jest z Viaplay w umowie, czyli Medium -> Total za 15 zł oraz C+ Filmy i seriale -> C+, tylko nie pamiętam za ile. W przypadku MAX i Netflix też jest taka możliwość jak ktoś je ma w umowie, bo jak w subskrypcji to nie i po prostu zmienia sobie pakiety jak chce.

Edytowane przez Wodnik Szuwarek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W połowie listopada powinna już być. Ta co jest teraz na stronie przypomina świąteczną, bo jest 9 usług dodatkowych (C+, Amazon, SkyShowtime, Viaplay, PSP, Eleven, Filmbox, Cinemax, Onet)  i jeszcze internet 1 Gb/s oraz TV 227 kanałów, czyli w sumie 11 usług za średnią 112,50 zł miesięcznie. Wychodzi średnia za każdą usługę 10 zł. Może świąteczna będzie lepsza, a może nie będzie 😀

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Wodnik Szuwarek napisał(a):

Do internetu światłowodowego to możesz mieć C+ online, MAX, Netflix i SkyShowtime. PSP to kanały telewizyjne, więc tylko z pakietem telewizyjnym.

Ja nie mam usługi telewizyjnej, sam abonament i mam opcje dokupienia za 20 PLN/m-c PSP w play24. Przy internecie światłowodowym podobnie jak przy abonamencie komórkowym jest dorzucany dostęp do podstawowych kanałów w playnow więc myślę że też taka opcja dokupu tych kanałów powinna być dostępna. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Biała_vanna napisał(a):

Serio nie mają polskich napisów? W Vectrze są na tym kanale, u rodziców sprawdziłem.

Nie mam dostępu, więc proszę o potwierdzenie, czy dodali napisy. Polsat Box Go nie ma napisów, ale akurat ten kanał emitują z wklejonymi napisami przez nich.

Nawet w UPC GO dają napisy.

 

Czy jakiś inny opertator w Polsce emituje ten kanał bez żadnego tłumaczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

UPC przeszło do Play, a po drodze zgubiło napisy.

 

Napisy są także dodatkowym udogodnieniem dla osób niesłyszących. Istnieje rozporządzenie KRRiTV, które nakazuje nadawcom ich stosowanie. Są telewizje, które mają napisy, np. kanały grupy TVN czy C+. 
 

Czemu Play od tylu lat ich nie daje? Dlaczego kanały w Play są "okrojone’? Dlaczego w UPC są, a w Play ich nie ma?

 

Czy za brak udogodnień dla osób niesłyszących powinien być ukarany nadawca, czy operator?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkuje od kilku Play Box z max premium. 

Na minus: nagrywanie, brak napisów 

Na zdecydowany plus: szybkość działania, przełączania między kanałami, aplikacjami, ale to czym jestem najbardziej zaskoczony to jakość obrazu, bo ona stoi na naprawdę dobrym poziomie. Miałem wcześniej Orange i INEA to tam często piksele, artefakty aż drażniły. Przez tydzień nic nie buforowało, a internet jest deklarowanej prędkości. Rok gratis na umowie dwuletniej, trudno o konkurencyjną ofertę. 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...