Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dziś dzwoniłem na infolinię i się okazuje że Viaplay mam w cenie abonamentu przez 2 lata za darmo,choć jak nie dawno jak przedłużałem umowę konsultantka mi nic o tym nie wspomniała.W sumie fajnie ale jeszcze muszę przez około 9. mieś.korzystać z Viaplay z konta UPC, co prawda w niezłej promocji bo za 20 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość lakiman

Umowy nie wypowiedziałem.

Na razie będę płacił 10 zł za pakiet podstawy i Play Boxa 2.

Za 20 zł  znowu proponowali Viaplay lub pakiet rozszerzony na infolinii.

Rodzice 60+ śmigają aż miło po dekoderze i apkach w nim zainstalowanych.. 😀 

 

Edytowane przez lakiman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjąłem decyzję, że na razie nie przedłużam umowy. Stara obowiązuje jeszcze do grudnia. Teraz płacę 35 złotych za fulla. Obecnie za fulla z Viaplay i bonus Canal+ na 6 miesięcy kosztuje 50 zł. Nie będę dopłacał za Viaplay 15 złotych, jak teraz i tak nic ciekawego tam nie leci. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kiler napisał:

Podjąłem decyzję, że na razie nie przedłużam umowy. Stara obowiązuje jeszcze do grudnia. Teraz płacę 35 złotych za fulla. Obecnie za fulla z Viaplay i bonus Canal+ na 6 miesięcy kosztuje 50 zł. Nie będę dopłacał za Viaplay 15 złotych, jak teraz i tak nic ciekawego tam nie leci. 

Mi normalnie umowa się kończyła pod koniec sierpnia,ale z okazji  wycofania z ofery kanału Liftime zadzwoniłem wcześniej składając rezygnację ,jednak zostałem bo konsultantka zaproponowała mi 3 mieś.w gratisie co średnio wychodzi nieco ponad 30 zł za fulla,do tego okazało się że dostałem też Viaplay za Free przez 2 lata.

Edytowane przez piter7790
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bawię się teraz u rodziców dekoderem Play Box 2, który jest podłączony do 32 calowego telewizora. 🙂

Aplikacja UPC TV GO i kilka innych apek w tym Viaplay.

Świetna jakość, telewizja- streaming wygląda bardzo dobrze.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odebrałem telefon- dzwonił Play.

Konsultant zapytał, czy byłbym zainteresowany przedłużeniem umowy na 2 lata.

Odpowiedziałem, że jestem na bezterminowej umowie i pasuje mi płacić 10 zł.

Usłyszałem, że może mi zaproponować w tej cenie 30 kanałów..i boxa Play 2( którego już mam, co też pan sobie na bieżąco wtedy sprawdził)  i umowę na 2 lata.

Podziękowałem :-D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...