Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Najważniejsze, że mam logo na ekranie po włączeniu kanału. Chętnie kupiłbym pakiet premium TVP, gdzie nie byłoby loga i oznaczeń wiekowych oraz przerywników na napisach końcowych z zapowiedzią lektora "za chwilę w programie". ;-) Rzecz jasna z catch-up'em i możliwością cofania do 7 dni wstecz.

I aby było TVP Info z "czystym ekranem" bez żadnych belek i pasków z "breaking news". Jedynie niech podpisują gości i polityków przez parę sekund. Wszystkie belki i paski niech będą dostępne opcjonalnie do włączenia, jeśli ktoś nie potrafi oglądać bez śmieci na ekranie.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarzyć możemy. Zawsze jest jakieś ale. Albo brak, któregoś kanału, albo ograniczenie licencyjne do oglądania w sieci operatora w wersji live bez możliwości cofania. Zawsze przy braniu bezpośrednio od nadawcy okazuje się, że działa cofanie i można oglądać wszędzie. Nie zachęca mnie Play w żaden sposób do pozostania u nich. Docelowo zamierzam przejść na C+ Online z pakietem Fun&News. Do kanałów TVP lepiej sprawdza się TVP GO i TVP VOD. Z kanałów TVN potrzebne są mi tylko TVN24 i TVN24 BIS. Z Polsatu głównie Polsat News (na szczęście przy ważnych wydarzeniach odblokowują stream na stronie), ale jakbym chciał rozszerzyć to muszę brać Pakiet Premium w Polsat Box Go. I potrzebuję dostęp "wszędzie" na laptopie lub tablecie. Nie siedzę przykuty do fotela w salonie. Oferty z ograniczeniem do dekodera średnio mnie interesują.
Chcę oglądać w pracy, na wyjeździe lub w drodze do domu.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiała być aktualizacja aplikacji Play Now na iOS. Taka głupia sprawa, ale może ktoś wie, czy da radę się tego pozbyć. Przy oglądaniu w aplikacji na iPadzie na pełnym ekranie nie znika mi górny pasek z godziną, zasięgiem sieci i procentem baterii urządzenia. Jak to wyłączyć? Analogiczny problem mam w TVP GO. Wcześniej nie miałem tego "śmiecia" - znikało z automatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Bingo TV napisał(a):

Czy ktoś zna więcej szczegółów dotyczących pakietu Start w Play? Nie chodzi mi o Play NOW a mianowicie o takie coś, co znalazłem na FB jednego z salonów Play

416706308_925965739528922_62319457329270

Pakiet Start jest przeniesiony z UPC i jest dodatkiem do internetu. Można go oglądać w Play Now lub w DVB-C.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...