Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

a to dobra wiadomosc bo mozliwosci tego nowego dekodera sa nieporownywalne wieksze niz 4k boxa od UPC, ktory kosztowal 29,99zl w multiroom o tym klocku Horizonie nie wspominajac.
To troche lipa zeby z kazdym pytaniem trzeba bylo pytac konsultantow albo na czacie. Mogli by juz sie ogarnac i podac te wszystkie informacje.

Edytowane przez Michaelred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie do osób, które mają już Telewizję Nowej Generacji lub Telewizję Max od Play. Czy istnieje możliwość nagrywania lub przewijania takich kanałów: HGTV, ID, Discovery, TVN Fabuła, Polsat Sport, Polsat Sport Premium 1? Próbowałem się coś dowiedzieć na czacie, ale tam często konsultanci wprowadzają w błąd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to już było z tej telewizji nowej generacji lub telewizji max? Dziś na czacie otrzymałem informację, że w telewizji nowej generacji i max będzie możliwość nagrywania wszystkiego. Ale już kilka razy zostałem przez nich wprowadzony w błąd (twierdzili, że w starej tv nie da się nagrywać CBS Europa i Planete, a da się) i chciałbym to gdzieś potwierdzić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Marianos napisał(a):
Dziś na czacie otrzymałem informację, że w telewizji nowej generacji i max będzie możliwość nagrywania wszystkiego. Ale już kilka razy zostałem przez nich wprowadzony w błąd (twierdzili, że w starej tv nie da się nagrywać CBS Europa i Planete, a da się) i chciałbym to gdzieś potwierdzić.


Ja też na czacie otrzymałem taką samą informację. Ale napisałem też na FB do nich i odpisali, że nie wszystkie programy można nagrywać. Także dwie rozbieżne wersje przekazują.

Edytowane przez Kiler
Nie cytujemy ostatniej wypowiedzi w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Czy przyciski do serwisów vod od razu przekierowują do właściwej aplikacji, czy przełączają w dziwne biblioteki Play’a lub na stronę z reklamą "wykup serwis w Play"?
2. Czy kanały tv ograniczone do Play (chyba paczka Polsat?) chodzą na każdym internecie kupionym w Play (Play Światłowód, Play/Vectra, Play/Multimedia, Play/Orange, Play/UPC, UPC Wi-Free, Play GSM/LTE/5G)?

3. Czy przy nowej ofercie jest inny układ programów w aplikacji Play Now? Czy jest dedykowana inna aplikacja niż Play Now? Na której pozycji są np. Polsat News i Wydarzenia24?

4. Czy tuner DVB-T2 zapisuje na liście TVP3 z innego regionu niż Warszawa, TVP Dokument, TVP Alfa, Belsat i lokalne kanały prywatne naziemne?

5. Czy na paczce kanałów TVN można przewijać i nagrywać?

6. Czy aplikację systemową do odbioru telewizji naziemnej HDTV można wyciągnąć "na wierzch" i mieć ją na ekranie głównym przy YouTube, C+ Online i Viaplay?

7. Czy działa prawidłowo aplikacja Live Channels? Czy zapisuje listę kanałów naziemnych?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@rrrrrr23 kanały grupy Discovery posiadają opcję przewijania.

 

@swordfish

1. Przełączają do aplikacji, a nie do odnośników play.

2. Polsat normalnie chodzi na innym necie.

3. Taki sam układ jak w apce. Polsat News - 203, Wydarzenia24 - 205

4. Nie testowano

5. Nie można

6. W oryginalnym launcherze nie można. W wolf jest widoczna aplikacja. Można też utworzyć skrót do Launchera Play.

7. Nie testowano.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź.

Kanały Discovery można przewijać i nagrywać? Czyli tylko te z zagraniczną nazwą? Eurosport, Discovery, DTX, TLC, Animal Planet itd? A nasze polskie TVN24, TVN Fabuła, TVN Turbo już nie? Bo to reż kanały należące do Discovery Warner.

Jak z przewijaniem i nagrywaniem na kanałach Polsatu takich jak Polsat Sport czy Polsat News?

Szkoda, ze Play nie opublikował tabelki jak miał UPC, które kanały mają catch-up, rec i jakie są dostępne wersje językowe oraz które kanały mają napisy. 
Które kanały tv mają dźwięk 5.1?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wziąłem sobie telewizję Max od Play na dwa dni testowe. I z tego co sprawdzałem to te kanały mają opcję przewijania: WP, Fox, Fox Comedy, Paramount Network, Ale kino, Comedy Central, Polsat Comedy Central, AMC, Warner TV, Kino Polska, Epic Drama, CBS Europa, Sundance, BBC First, 13 Ulica, SciFi, Romance, Novelas, wPolsce.pl, Biznes24, News24, TBN Polska, TVN Style, HGTV, TLC, Discovery Life, Canal Plus Kuchnia, Canal Plus Domo, BBC Lifestyle, Food Network, E, MTV, TVN Turbo, BBC Brit, National Geographic, NatGeo Wild, NatGeo People, Discovery, Discovery Science, DTX, Animal Planet, History, History 2, Planete, Viasat History, Viasat Nature, Viasat Explore, BBC Earth, Inultra, Discovery Historia, Travel, Crime+Investigation, ID, CBS Reality, Ultra TV, Eurosport 1, Canal Plus Sport 5, Gametoon, Motowizja Extreme Channel, Eleven Sports 1,2,3,4, MiniMini, Disney Junior, Nickelodeon Junior, CBeebies, Cartoonito, Polsat JimJam, Cartoon Network, Nickelodeon, NickToons, Disney Channel, Disney XD, Teletoon, DaVinci, Newonce Radio, Radio Nowy Świat, Radio 357, CNN, BBC News

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to przewijanie jest pełne wstecz do 7 dni? Bo u mnie przewijanie na starej ofercie działa na Biznes24, news24, wPolsce i kanałach radiowych tylko w ramach bieżącej audycji. Jeśli chcę spróbować się cofnąć dalej, to już mam blokadę.

Dla Radia 357 cofanie do tygodnia wstecz byłaby ciekawą funkcją i przebiłaby ofertę samego nadawcy. Jak wiecie, Patroni Radia 357 mają dostęp do podcastów i archiwalnych audycji bezpośrednio w ich aplikacji na telefon lub na stronie www. Jedyny redaktor, który nie zgadza się na archiwizację jest Piotr Kaczkowski, który prowadzi Max 357 w niedzielę o 21:00. Uważa, że jego audycję powinno się słuchać tylko na żywo. Proszę o sprawdzenie, czy da się odtworzyć Max 357 w Radiu 357 z niedzieli z 21:00 i czy da się tą audycję nagrywać? Nie mógę w to uwierzyć, że 357 miałoby lepszą ofertę w Play niż dla swoich Patronów. U siebie blokują, a w Play już nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...