Skocz do zawartości

Telewizja Play


SiGi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 25.07.2021 o 17:16, TvFanR-sko napisał:

Z poziomu boxa i pilota to niewiele na tej apce zrobisz. Jak chce skanować, to robię to poprzez live Channels, po czym wyłączam i korzystam z HDTV.

TV naziemna na tym boxie to porażka. Bez do tej apki to będzie to bardziej jako ciekawostka, a w połączeniu z ofertą Playnow mogło by to stanowić ciekawe połączenie. Sam zastanawiałem się nad rezygnacja z kablówki na rzecz Playnow w połączeniu z naziemna. Główna apka Playnow wogole jakoś dziwnie segreguje kanały i np. z muxow lokalnych nie dodaje kanałów do głównej listy, a to wielki minus

Czyli można coś więcej na tej apce HDTV zrobić bez pilota? Jakieś skanowanie przez adb? Cokolwiek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale to jest tylko dla nowych klientów.

Cytat

Początkowo z odświeżonego interfejsu będą mogli skorzystać tylko nowi klienci. Aktualizacja dla dotychczasowych użytkowników będzie udostępniana stopniowo. Operator prognozuje, że do końca roku wszyscy klienci Play Now TV będą mogli korzystać z dekodera Play Now TV BOX z odświeżonym, szybkim i wygodnym interfejsem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aktualizacja popsuła mi Live Channels. Kanały HDTV mimo wyszukiwania nie chcą dodać mi do listy, brak możliwości oglądania MUXów czeskich, testowych i lokalnych. Mam tylko ten kanał reklamowy Google Play.

Na głównej liście Playa w kanałach naziemnych powróciła TVP Kultura HD. Nadal problem z głosem na tym kanale i na TVP Kobieta HD, przez co nie nadaje się do oglądania (brak dźwięku). Dalej brak na liście głównej TVP Dokument, TVP Polonia, TVP Rozrywka, TVP 3 w wersji z mojego regionu, Polsat News HD HEVC (tu pewnie od 1.09 Wydarzenia24) oraz kanałów Winnickiego. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...