Skocz do zawartości

Eurosport 1 i Eurosport 2


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno Eurosport kupi prawa do retransmisji meczów MŚ w piłce nożnej Rosja 2018i katar 2018

EBU ekskluzywne posiada prawa do:

 

UEFA Euro 2012™,

2018 FIFA World Cup Russia™

2022 FIFA World Cup Qatar™

IAAF Athletics 2014-17

Tour de France Cycling

 

Jak przypominacie sobie Eurosport kupił prawa do Euro 2012, pewnie teraz tez kupią do 2018, 2022

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo w Rumunii nie ma takiego potentata jak c+. To jest powod.

 

Nie wiem co sie niektorzy uparli by zabierac prawa c+, ktory realizuje swoje prawa w 90 procentach najlepiej w Polsce porownujac do innych. Dlatego potem sa sport kluby i inne dziwadla w postaci meczow koszykowki na kanale z serialami.

 

Eurosport z kolei fantastycznie pokazuje tenis czy sporty zimowe. Ale do tej pory odpowiedzialna za to byla paryska centrala. obym sie mylil ale obawiam sie ze zacznie sie wykupywanie bylejakich praw, ktore zajma obecne perly oraz cyrki w stylu polsatu ze mecz Kubota wazniejszy od Nadala.

 

Co do technicznego aspektu liczmy ze Eurosporty z innych krajow nie zostana zakodowane dla uzytkownikow pay-tv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście te prawa bez sensu,bo kto będzie ogladał im retransmisję w momencie kiedy live leci inny mecz EURO. Strata jak dla mnie pieniędzy.

Kacperek poruszył tu ważną kwestię, podobał mi się ten nie-polskocentryczny charakter stacji. Dlatego żałuję,że Olimpiady nie będzie w Eurosporcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie osobiście te prawa bez sensu,bo kto będzie ogladał im retransmisję w momencie kiedy live leci inny mecz EURO. Strata jak dla mnie pieniędzy.

Kacperek poruszył tu ważną kwestię, podobał mi się ten nie-polskocentryczny charakter stacji. Dlatego żałuję,że Olimpiady nie będzie w Eurosporcie.

 

Bo MKOL sprzedał prawa hurtowo do sportfive,

EBU bardzo odgrażało się do MKOL o to Artykuł:

http://www.sportowefakty.pl/inne/46554/ ... -kontraktu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm tego nie wiedzialem:) to akurat argument za. szkoda ze WTA 2014 juz sprzedane:(

 

Ale i tak uwazam ze lepsze jest wrogiem dobrego.

 

potem za kilka lat wspominamy jaki wspanialy byl Eurosport news czy jak swietnie prezentowano tenis czy moto gp w Eurosporcie.

 

a za rok bedziemy wspominac reklamy z Wozniacką czy Manchesteru United. Te reklamy to nawet mily przerywnik:) aż sie chce spiewac przy tych reklamach:) a przy polskiej ........... (dopowiedzcie sobie sami)

 

Oczywiscie reklamy nie sa najwazniejsze zebysmy sie dobrze zrozumieli:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hm tego nie wiedzialem:) to akurat argument za. szkoda ze WTA 2014 juz sprzedane:(

 

Ale i tak uwazam ze lepsze jest wrogiem dobrego.

 

potem za kilka lat wspominamy jaki wspanialy byl Eurosport news czy jak swietnie prezentowano tenis czy moto gp w Eurosporcie.

 

Moto GP kiedys było sprzedane przez EBU, dlatego miałeś w Eurosporcie, kolejny raz mówie, Eurosport sporo traci praw sportowych bo w EBU jest co raz mniej praw sportowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie podoba organizacja EBU, bo każda telewizja ktora należy do organizacji, płaci jakieś składki, dlatego tam są ceny hurtowe praw sportowych

do EBU nalezą tylko dwie telewizje TVP i Eurosport Polska

 

np w EBU do IO w Londynie kosztowały prawa kosztowały ok 6 mln euro

Igrzyska w RIO przez sportfive zeby startować w przetargu trzeba było dać minimum 15 mln euro

 

zobaczcie jaka różnica masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz nikt nie kwiczy bo Polsat ma prawa do 2018 roku.[/quote

 

Jeśli reprezentacja polski nie awansują do Euro, to:

- Polsat odsprzeda sublicencje

-albo zrobi PPV

 

jak nie, to strata, bo przepłacili za prawa

 

Polsat kupił prawa bo są pewni że Polacy awansują,

 

TVP przez EBU kupili prawa do MS w Rosji i kataru, eksperci sugerują że bardzo tanio bo za dwa mundiale dali ok 20 mln euro

 

 

dla mnie sportfive to zlodziejeeeeeeeeeeeeeee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te reklamy co są teraz to nawet da się oglądać, zwłaszcza ,że trwają max 2minuty czyli max 8 min na godzinę, a po tej zmianie może się okazać, że będzie więcej reklam...

Każda zmiana jaka dotyczy nas Polaków jest koniec końców przeważnie in minus. Dlatego doskonale rozumiem Twoje obawy. Mam tak samo... :?

 

a co do reklam to wlasnie za to lubie Eurosport, ze nie ma durnych polskich reklam tylko w 90 procentach pomyslowe reklamy europejskie z fajna muzyka w tle.

Dokładnie. Te reklamy w ES były dobrą odskocznią od codzienności czyli proszków płynów, operatorów telefonii komórkowych i całego tego badziewia, które widzimy i słyszmy po kilka razy na dzień, na niemal każdej antenie.

 

nie kupią praw do retransmisji MŚ 2018 i 2022 bo takiego pakietu po prostu nie ma, Eurosport może kupić tylko pakiet newsowy, retransmisje to tylko z Euro mogą kupić z 24h opóżnieniem.

Coś tam Eurosport na mundial przygotuje. W zapowiedziach na 2014 rok wspominali też o MŚ. Obstawiam, że chodzi właśnie o pakiet newsowy dzięki czemu dotychczasowy magazyn "Brazilmania" będzie jeszcze bardziej bogatszy, ciekawszy, atrakcyjniejszy, urozmaicony.

 

Dla mnie osobiście te prawa bez sensu,bo kto będzie ogladał im retransmisję w momencie kiedy live leci inny mecz EURO. Strata jak dla mnie pieniędzy.

Kacperek poruszył tu ważną kwestię, podobał mi się ten nie-polskocentryczny charakter stacji. Dlatego żałuję,że Olimpiady nie będzie w Eurosporcie.

Dla mnie właśnie też to był atut. Dlatego bardzo pesymistycznie podchodzę do tych rewelacji :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...