Skocz do zawartości

Piłka nożna: Euro 2012


arielinho
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde ale intelektualne wywody i smęcenie !!!

Trzeba sie cieszyć !!!!!!!!!!!!!

MAMY TO !!!! Mamy MISTRZOSTWA !!!!!!!!!!!!! 8 głosów za Polską/Ukrainą, 4 za włochami, 0 za chorwatami i wegrami !!!!!

Kocham Polskę/kocham Ukrainę !!!!

I Gdzie k**** ci co nie wierzyli ???!!! A Tomaszewski co mowil ze nie zasługujemy na te ME i mamy najgorszą oferte teraz głupa pali i liże [beep]e Listkowi. Pomyśleć że tego [beep]a w ogole biorą jeszcze gdzies do TV.

W każdym razie jest zaje******. Dzisiaj robie bibe u Vladimira, Ukraińca z mojej ulicy :D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha wszystko oprócz stadionów się przyda :D tylko,że bez stadionów nie da się zorganizować tej imprezy, a bez tej imprezy jeszcze długoo byśmy czekali na to co będzie dzieki ME, tyle z ojej strony :lol: i naprawdę nie wiem o co ci chodziło z Piotrkiem z Piły wytłumacz mi proszę :):D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej polityka i szansa na rozwój zadecydowały. I teraz trzeba to tylko wykorzystać. Wkońcu będzie jakiś bodziec do przyspieszenia rozwoju infrastruktury stadionowej nie tylko wśród miast gospodarzy a przede wszystkim w okolicach tych miast tworząc tzw bazy treningowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jka dostaniemy Euro to wyjdę goły na wałbrzyski rynek :P

 

Zapraszam!!!

 

I co i co i co!!!Kto wierzył od początku do końca w nas wystąp!!Od początku do końca wierzyłem i miałem rację.Niech pesymiści uderzą się w pierś!Jeszcze Polska nie zginęła póki my żyjemy!!!POLKSAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś na jakimś forum dobrze napisał. Teraz zacznie się ogłaszanie przetargów itp. Za 2 lata będzie nowy rząd i.... będą nowe przetargi :lol: Tak więc ledwo się wyrobimy ;)

 

Ja się bardzo cieszę. I jestem bardzo ciekaw czy ta decyzja zmieni tak dużo nasz kraj jak się o tym mówi :D

 

BRAWOOOOO :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze to do mnie nie dociera...naprawde, ciesze sie jeszcze bardziej niz ubiegłoroczne zwycięstwo nad Portugalią :D Osobiście nie spodziewałem sie takiej przewagi 8/12 głosów, sądzilem ze będzie II tura. Bueheh a Węgrzy i Chorwaci ani jednego głosu nie dostali, okrągłe nulllllllll buahaha a tacy Węgrzy pewni byli ze dostaną Euro bo juz chyba 3 czy 4 raz startują :lol:

 

Wierzyłem w nas od początku i mialem rację

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 20:30 w Warszawie pod PKiN-em będzie feta z fajerwerkami :lol:

Ciekawe czy przyjdzie więcej osób niż w innych miastach :lol:

Poza tym to trochę dziwne że na początku tak chętnie Polacy zgodzili się na mecz finałowy w Kijowie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście nie spodziewałem sie takiej przewagi 8/12 głosów, sądzilem ze będzie II tura. Bueheh a Węgrzy i Chorwaci ani jednego głosu nie dostali, okrągłe nulllllllll buahaha a tacy Węgrzy pewni byli ze dostaną Euro bo juz chyba 3 czy 4 raz startują :lol:

 

No ja właśnie też myślałem, że będzie trudniej. Ale wygląda na to, że zgarneliśmy 100% głosów tych, co głosowali na słabsze kandydatury.

Widocznie 8 osób postanowiło dać szansę nowym krajom i wybrali właśnie nas :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak wygląda akceptacja pomysłu organizowania ME w Polsce jako takiej. Tu to wiadomo - piszą ci których to cieszy. No ale to nie jest reprezentatywna grupa obywateli :) Bo jednak 20 miliardów Euro to trochę jest. Nie wiem ile odda z tego UE. Poza tym warto zauważyć że ME będą w bogatszej części Polski. Reszta może mieć jakieś uwagi na ten temat. Gilowska mówi, że już znalazła miliard. Komu tego miliarda nie da? Jeszcze pal licho Podkarpacie - choć drogę na Ukrainę i tak by budowano. Ale parę innych regionów?

Zastanawia mnie też wyliczenie liczby przyszłych miejsc noclegowych na tvn24.pl. Jakieś śmiesznie małe te liczby w porównaniu do pojemności stadionów.

PS

Trza było kupować akcje firm budowlanych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem mieszkańcem świętokrzyskiego, więc tej biedniejszej części kraju, ale bardzo się cieszę z tej decyzji, szczerze mówiąc, jeszcze nie spotkałem się z osobą, której Euro w Polsce i na Ukrainie się nie podoba. Tak więc masz odpowiedź, bo zdecydowana większość Polaków, niezależnie w której części Polski mieszka, myśli bardzo podobnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Podejrzewam jednak, że wynik twoich badań może nie być reprezentatywny, niekoniecznie nieprawdziwy, trudno powiedzieć. Ja np. przeprowadziłem takie badania w domu i w biurze. Na ich podstawie mógłbym stwierdzić że miażdżąca liczba Polaków jest przeciw :) Na wszelki wypadek nie stwierdzam bo zaraz będą po mnie jechać inni userzy :wink: Zresztą nie byłaby to pewnie prawda. Gwarantuję ci jednak że wybór 2zł na chleb czy na zupę nie jest w Polsce abstrakcją i jako prawie socjalista biorę to pod uwagę.

 

edit: @Łukasz

Nie snujmy lepiej takich rozważań czy ty jesteś z bardziej polskiej części czy ja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za odpowiedź. Podejrzewam jednak, że wynik twoich badań może nie być reprezentatywny, niekoniecznie nieprawdziwy, trudno powiedzieć. Ja np. przeprowadziłem takie badania w domu i w biurze. Na ich podstawie mógłbym stwierdzić że miażdżąca liczba Polaków jest przeciw :) Na wszelki wypadek nie stwierdzam bo zaraz będą po mnie jechać inni userzy :wink: Zresztą nie byłaby to pewnie prawda. Gwarantuję ci jednak że wybór 2zł na chleb czy na zupę nie jest w Polsce abstrakcją i jako prawie socjalista biorę to pod uwagę.

 

edit: @Łukasz

Nie snujmy lepiej takich rozważań czy ty jesteś z bardziej polskiej części czy ja :wink:

 

No to podałeś nam bardzo reprezentatywny sondaż prze[rowadzony w twoim domu i w biurze :lol::lol::lol: sondaż na tvn24.pl za było chyba 88% przeciw 12%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...