Skocz do zawartości
  • 0

Czy to tuner cyfrowy?


kamiloz
 Udostępnij

Pytanie

Witam. Posiadam analogowy (?) tuner. Po przejrzeniu waszego forum przyjrzałem mu się lepiej. Jest na nim napisane:"digital satelitte" i DISEqC1.0. Czy to znaczy, ze mogę nim odbierać cyfrowe kanały? Czy przy zmianie konwertera na cyfrowy muszę również wymienić przewód? Czy przy zezie przełączanie miedzy satelitami odbywa się automatycznie czy ręcznie? :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0
Jest na nim napisane:"digital satelitte" i DISEqC1.0....

Na moim tunerze też widnieje dokładnie taki sam napis i jest to tuner analogowy. Kiedyś nawet myślałem że jak pisze "Digital Satelitte" to znaczy że mogę odbierać na nim kanały cyfrowe. Niestety, aż tak dobrze nie było :( Możesz napisac dokładnie jaką markę posiadasz, ale wnioskuję już po pierwszym poście że opócz analoga nic więcej nie odbierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Tak na prawdę mam dylemat czy wybrać analogowy TVN czy inne programy cyfrowe, bo nie mogę odbierać TVN inaczej jak tylko przez sat. A nie dało by rady do jednej anteny podłączyć tuner analogowy i cyfrowy i aby oba odbierały z Hot Birda? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Jezeli ci zalezy na TVN-ie to proponuje (jesli to nie jest wielki problem dla ciebie) kupic CP za 99zl z pakietem MINI za 10zl miesiecznie :wink: masz tvn, tvn siedem, polsat, tv4 i inne ciekawe (na stronie CP mozesz sprawdzic) a do tego bedziesz mial wszystkie niekodowane kanaly :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
A nie dałoby rady do jednej anteny podłączyć tuner analogowy i cyfrowy i aby oba odbierały z Hot Birda? :D

Oczywiście że dałoby się coś takiego zrobić. Tuner cyfrowy powinien wtedy posiadać przelotkę konwerterową przez którą podłączysz drugi tuner, w tym przypadku analogowy. Musisz pamiętać że obydwa tunery nie mogą być włączone jednocześnie, jak jeden jest włączony to drugi musi być w stanie czuwania i odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

Miałem analoga Fergusona SQL-100LT czy coś podobnego.

Mi też kanały zaczeły znikać.

Później został mi tylko tvn i polonia kilka zagranicznych.

Kupiłem sobie antene pokojową (naziemną), odbierałem na niej tvn a satelite ustawiłem sobie na Astre 19.2°E.

I miałem fajne programy. W tym Vive, mtv ale po niemiecku chociaż mi to nieprzeszkadzało. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...