Skocz do zawartości

Repertuar TV


SatManiak
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Zakładam ten temat ponieważ jak chyba sami widzicie coraz trudniej znaleźć gazety (lub czasopisma ;-) w których byłby dostępny szczegółowy repertuar wszystkich stacji TV. Nawet To&Owo - chyba najpopularniejsza gazeta TV na rynku ma problemy z upchaniem tylu nowości, choć i tak to jedyna w Polsce gazeta która ma praktycznie wszystkie stacje tv.

A z czego Wy korzystacie, z czasopism drukowanych, czy może z programu tv w Internecie?

 

Ja osobiście uważam że każda platforma powinna zaoferować na swoich stronach programy wszystkich stacji które można odbierać za pomocą ich dekoderów - nie tylko tych kodowanych z oferty ale także kanałów FTA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest/był fajny program, który pobierał dane z podanej wyżej strony. Autor programu pisze na swojej stronie, że program jest niedostępny do odwołania, znaleźć go można jednak w necie bez problemu. Link do strony autora i do pobrania przekazuje w związku z tym modowi. Jak uzna, że można podać to sam Wam poda a jak nie to trudno... :wink:

 

Edit: PW poszło do Bogdana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupuję to&owo dlatego że już jest program na wszystkie kanały wszystkich platform cyfrowych.I czy jest jakiś program do zainstalowania na komputer żebym mógł patrzeć co będzie w tv?

Za wszelkie błędy przepraszam dlatego że jak piszę w internet explorer to mi nie podkreśla na czerwono błędów a jak piszę w mozili firefox to mi podkreśli zawsze na czerwono błąd a nawet jaknajmniejszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest/był fajny program, który pobierał dane z podanej wyżej strony. Autor programu pisze na swojej stronie, że program jest niedostępny do odwołania, znaleźć go można jednak w necie bez problemu. Link do strony autora i do pobrania przekazuje w związku z tym modowi. Jak uzna, że można podać to sam Wam poda a jak nie to trudno... :wink:

 

Edit: PW poszło do Bogdana

http://www.instalki.pl/programy/downloa ... ram_TV.php

Autor skasował program ze swojej strony, każdy użytkuje ją, na swoją odpowiedzialność, a prace nad nową wersją stoją w martwym punkcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...