Skocz do zawartości

TVN lekceważy widzów


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Może troche nie pasuje ten temat, do tego działu (swoją drogą przydałby sie dział poświęcony tylko kanałom TV), ale wydał mi sie zbyt ważny, by umieszczać go w Hyde Parku.

 

To co robi TVN z serialami zagranicznymi (głównie produkcji USA) to przechodzi ludzkie pojęcie :x Ja rozumiem, że serial "Magda M" ma grono wielbicieli, ale "Krok od domu" również sporo osób oglądało. Tymczasem TVN zdejmuje "Krok od domu" i daje powtórki "Magdy M" Rozumiem, że wtorek o 21.30 to pasmo "Magdy M", ale po co dawać powtórki? W środy serial "Nie z tej świata", który został wznowiony raptem dwa i pół tygodnia temu, od następnej środy (zaledwie po 3 odcinkach) zastępowany powtórkami serialu "Odwróceni" To nie jedyne seriale, które są tak traktowane, wystarczy przypomnieć "Bez śladu", "Dowody zbrodni" czy "Tajemnice Smallville" Nie będe już wspominał godzin, o których są emitowane seriale, np. "Veronica Mars", bo to pół biedy, zawsze można sobie nagrać. Zaczynają emisje kilku (kilkunastu?) seriali, a potem nimi żąglują, wypełniając nimi dziury w ramówce. Nie możnaby dać tych seriali najpierw na TVN siedem, a potem dopiero zapychać nimi ramówke w głównym TVN? Przecież na siódemce lecą praktycznie powtórki filmów z TVN i to po kilka razy. Mogliby przecież stworzyć ze dwa wieczory w tygodniu z serialami, na wzór niedzielnych wieczorów z Polsatu. Oczywiście takie traktowanie seriali, to nie tylko domena TVN, ale też pozostałych stacji, ale TVN jest w tej dziedzinie liderem. Jak AXN zaczyna nadawać jakiś serial, to człowiek ma pewność, że będą wszystkie odcinki, tak samo jest z C+, HBO i pewnie z FoX life.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie dochodze do wniosku ze lepiej sobie niekiedy przez neta sciagnac seriale (przemilczcie to ostatnie zdanie :P ) niz czekac az jakas mila stacja pt. TVN albo POLSAT ktora pomysli zeby poscic ten serial a potem w polowie sie odmysli. A swoja droga na jakims kanale leciala juz kampania braci?

 

A 13 posterunek teraz ogladam sobie wlasnie ale nie w TV tylko na milanos.pl (sorrki za reklame)

 

Krzychu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie TVN zapienił jak zdjęli Camer Cafe z powodu małej oglądalności :evil: Nic dziwnego skoro nadawali go w poniedziałek ok. północy. Chyba nadawali go dla nocnych marków i ludzi którzy następnego dnia nie musieli wstać rano do pracy. Serial bardzo mi się podobał, był za[beep]i*** śmieszny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W USA serial po raz pierwszy został wyemitowany w 2001 roku w telewizji HBO, a później również w The History Channel. W Polsce 'Kompania Braci' emitowana była przez TVN i TVN Siedem.

 

Kompania Braci miała w Polsce swoją premierę telewizyjną na kanale HBO dopiero póżniej na TVN i TVN Siedem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ja wam zazdroszczę, że aż tak lubicie seriale. Ja oglądam jeden - Kiepskich - i to nie aż tak, abym czekał na kolejny odcinek, tylko jak go utrafię. Może jestem niecierpliwy i stąd ta obojętność wobec seriali - ale przecież są seriale, w którch odcinki są w akcji hermetycznej, i w każdym odcinku jest coś innego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest tylko polityka TVNu ale również każdej innej stacji tv.

Na jedynce leci nieśmiertelna Moda na sukces, produkcje TVP (które de facto są raczej żałosne) oraz w większości produkty niszowe. Tak samo jest z Polsatem, TVN, które to programy preferują swoje produkty w godzinach najwyższej oglądalności aniżeli produkty światowej sławy. Cóż zrobić, skoro produkują swoje, to bez względu na poziom jaki one reprezentują oraz bez względu na to czy są to produkty mało oryginalne czy wręcz zerżnięte z podobnych produkcji z zachodu, to mimo wszystko mają one pierwszeństwo przed produkcjami "światowej sławy"

taka jest polityka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chwila, przed chwilą była zapowiedź na TVN Magdy M. na TVN i mówili, że to już od jutra Magda M. o 21:30 w TVN.

To nowe odcinki (nowa seria) już??? Czy co to będzie? Nowa seria?

Bo w programach tv inaczej piszą, że będzie Krok od domu czy coś..

:wink:

 

Przepraszam, pomyłka. Przypadkiem wyszły mi dwa posty. Proszę o skasowanie pierwszego :wink:

 

Edycja Burli: Zrobione :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kilka odcinków tego - "magdam" to straszne badziewie, kolejny przegadany serial modelu "Żuraw i czapla" (jak ktoś nie wie o co chodzi http://www.literatura.zapis.net.pl/okresy/20leciemiedzywojenne/Brzechwa/zuraw_i_czapla.htm), przed jego premierą zapowiadano go szimnie jakoby była to polska wersja "Ally McBeal", ludzie, gdzie temu "magdamowi" do "Ally"???? Przypuszczam, że jeszcze przez kilka sezonów MagdaM i Piotr (swoją drogą to ciekawy trend w polskich serialach, do swojego męża/narzeczonego mówić "Piotr", "Zdzisław" itp) będą się ganiać po ekranie naszych TV kosztem innych wartościowych seriali czy programów. A szkoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...