Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No OK, jeśli jest w sklepie za 1200 to więcej jak 1000 za niego na aukcji nie dostaniesz. Suma płatności: 29*109zł+299=3460zł

Jeśli sprzedasz TV za ten 1000zł to miesięczny abonament wyjdzie: 2460zł/29=85zł.

Jeśli ktoś nie ma TV i akurat miał kupić to OK, ale dla kogoś kto ma to żadna okazja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś nie ma TV i akurat miał kupić to OK, ale dla kogoś kto ma to żadna okazja.

Biorąc pod uwagę że oferują w tej promocji obowiązkowy multiroom to pewnie targetem tej promocji są osoby, które planowały zakup niedrogiego drugiego telewizora (np. do sypialni, albo do kibla jak kto woli :D) i dodatkowo chcieli by na obu telewizorach mieć dostęp do tej samej oferty. Wiadomo że nie jest ta promocja skierowana do każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dwa lata temu skorzystałem tak z promocji w Cyfrze, bo i tak miałem kupować jakiś mały tv do drugiego pokoju, a tu się nadarzyła okazja, ale moim zdaniem te dodatki to jeden wielki syf. Po pierwsze dziś za Cyfrę płacę jeszcze 180PLN, choć umowę mogłem rozwiązać już kilka razy (np. usunięcie TVN W-wa, Orange Sport etc.), ale jesteś blokowany telewizorem za który będziesz musiał zapłacić karę umowną, jeżeli zerwiesz umowę wcześniej. Ja np. w tym czasie miałem podniesiony abo o parę czy paręnaście złotych.

 

Po drugie n-ka zrobiła strzał roku z tą promocją. Owszem, telewizor całkiem przyjemny sam chętnie bym się skusił, ale w tej promocji oferowany jest zwykły Film HD za 99PLN, choć normalnie bez tv można go mieć za 79PLN. Ponadto umowa jest kosmicznie długa - dwa i pół roku. I jeszcze aktywacja dekodera - normalnie jest to 99PLN, a w tej promocji to aż 299PLN. Generalnie rzecz ujmując jest to 29*20+200=780, tak więc telewizor kosztuje 800PLN. Wydaje mi się, że mimo wszystko lepiej spróbować kupić go gdzieś na fajne raty, niż brać z N-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np. w tym czasie miałem podniesiony abo o parę czy paręnaście złotych .

 

Jak miałeś podniesiony abonament :?: Przecież był harmonogram i co jakiś czas płaciło sie więcej (ale o tym wiedziałes w chwili podpisywania umowy) :lol: wszyscy dostali podwyzki a my nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest na pewno pakiet bez HBO, a dodatkowo (tak przynajmniej pisał przedstawiciel na forum, to jest oferta wyłącznie z multiroomem (nie można z niego zrezygnować przez cały okres umowy), więc dolicz do tego jeszcze koszt MR.

 

edit: cytat z forum n-ki:

 

nbox HDTV recorder + aktywacja TURBO - 299zł

Dekoder uzupełniający, nbox HDTV - 0zł

Czas trwania umowy: do końca miesiąca aktywacji + kolejne 29 miesięcy

Model TV: LCD FULL HD 32'' Samsung 32D550 (1zł)

 

Oferta programowa

- pakiety tematyczne

- Filmbox

- nFilmHD

 

Aktywacja funkcjonalności Multiroom Standard HD dla pierwszego dekodera uzupełniającego: 0zł

 

Aktywacja funkcjonalności Multiroom Standard HD dla każdego kolejnego dekodera uzupełniającego: 0zł

 

Opłata miesięczna za korzystanie z Multiroom Standard HD w okresie gwarantowanym dla każdego dekodera uzupełniającego: 10zł

 

Opłata miesięczna za korzystanie z Multiroom Standard HD po okresie gwarantowanym dla każdego dekodera uzupełniającego: 15zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga ludzie powinni uważać na ta promocje z TV bo to mi wyglada na przeniesiony koncept cyfry. Pewnie bedzie mial takie same obwarowania jak chyba konkurencyjne promocji, mimo ze abonent bedzie mial prawo zerwac umowe na sama TV satelitarna "bezkarnie" w przypadku jakis nieustawowych zmian to za TV bedzie i tak musial zaplacic :P Wiec de facto cokolwiek operator by nie zrobil przez te 26 miesiecy raczej nikt nie zerwie umowy bez placenia za tv, diaboliczne jesli rzeczywiscie tak jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o przeliczanie tylko niuans(czyt. kruczek) ktory jest ukryty(malo oczywisty) dopoki nie zachodzi wspomniana sytuacja, wiadomo ze operatorowi czy dystrybutorom swiecenie tym faktem jest nie na reke ale to portal dla abonentow i dobrze to czasem naswietlic, szczegolnie w aspekcie zmian jakie niedlugo n-ka bedzie przechodzic ze to "ubezwlasnowolnienie" moze kogos sporo kosztowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swoja droga ludzie powinni uważać na ta promocje z TV bo to mi wyglada na przeniesiony koncept cyfry. Pewnie bedzie mial takie same obwarowania jak chyba konkurencyjne promocji, mimo ze abonent bedzie mial prawo zerwac umowe na sama TV satelitarna "bezkarnie" w przypadku jakis nieustawowych zmian to za TV bedzie i tak musial zaplacic :P Wiec de facto cokolwiek operator by nie zrobil przez te 26 miesiecy raczej nikt nie zerwie umowy bez placenia za tv, diaboliczne jesli rzeczywiscie tak jest.

Nie diaboliczne tylko zwyczajnie uczciwe. Broni firmę przed różnej maści kombinatorami, którzy tylko patrzą jak coś wycyganić.

To jest typowa promocja lojalnościowa, i tak ją należy traktować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uwazam ze ta oferta jest calkiem fajna dla tych ktorzy po 1 chca kupic nowy tv a 2 sa zainteresowani telewizja n i nie zamierzaha placic za pakietem tv wiecej jak 79 i to jest chyba normalne ze za ten pakiet placimy 99 bo tv nikt wam za darmo nie da ba a nawet sumujac oplate za aktywacje + multiroom + 20zl wiecej msc za pakiet i tak wychodzi ze ten tv mamy taniej niz w sklepie i to kilka 'stowek' czytaj wypoowiedzi niektorych osob mam wrazenie jakby byli dziecmi i wszystko im sie nalezy za darmo rok temu cyfra ze swoja promocja z tv sie nie popisala a w tym roku poprostu sie skompromitowali w tych czasach dac 27' tv to jest kpina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie diaboliczne tylko zwyczajnie uczciwe.

 

Uczciwe?? dla kogo? Bo raczej nie dla abonenta. Jest w umowie ze kara robi sie chociaz proporcjonalnie mniejsza w trakcie splacania? Nie wydaje mi sie, zalozmy za dwa lata zrobia cos co klasyfikuje sie do bezkarnego zerwania umowy przyjdzie beknac za ten tv tyle co przy zerwaniu pierwszego miesiaca, mimo ze sie de facto placilo caly czas gorka w abonamencie za ten tv. To jest diaboliczne bo jestes doslownie ubezwlasnowiolniony kara, gdyz w polowie umowy osiagasz zwyczajnie "punkt bez powrotu", zwyczajnie nie oplaca sie jej zrywac gdyz za ten tv przyjdzie beknac wiecej niz doplacic pozostaly okres zobowiazania bez wzgledu jakie swinstwo wytnie operator.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nikogo nie zmusza do korzystania z tej promocji. A jeśli ktoś się na nią decyduje, wie co bierze i na jakich zasadach, chyba tez potrafi sobie policzyć ile to go będzie w sumie kosztowało i czy mu się to opłaci. Ty oczekujesz, żeby klient mógł dostać telewizor a potem mógł bezkarnie zerwać umowę. I uważasz, że brak takiej możliwości jest nieuczciwy wobec klienta, tak? Wybacz, ale szlag mnie trafia gdy czytam takie pretensje ludzi, którzy zanim jeszcze zdecydują się na skorzystanie z promocji, już patrzą jakby tu zrobić firmę w konia.

A poza tym zawsze przecież można wziąć zwykła promocję bez TV i zerwać ją gdy tylko się pojawi taka możliwość. Są tacy, którzy rozważają zerwanie umowy zaraz po jej podpisaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty oczekujesz, żeby klient mógł dostać telewizor a potem mógł bezkarnie zerwać umowę. I uważasz, że brak takiej możliwości jest nieuczciwy wobec klienta, tak? Wybacz, ale szlag mnie trafia gdy czytam takie pretensje ludzi, którzy zanim jeszcze zdecydują się na skorzystanie z promocji, już patrzą jakby tu zrobić firmę w konia.

 

Mnie szlak trafia ze sztuka czytanie ze zrozumieniem zanika, szczegolnie w Twoim wykonaniu. Chyba nawet wol by zauwazyl ze za kazdym razem akcentuje fakt ze operator doprowadza do sytuacji ktora uprawnia abonentow do zerwania umowy z racji swojego dzialania. I fakt ze umowa jest tak skonstruowana by postawic abonenta w niekorzystnej sytuacji i praktycznie uniemozliwic mu skorzystanie z przyslugujacego mu tego prawa. Ja nie mam nic przeciwko gdyby operator podszedl do tematu uczciwie i okreslil ze kredtuje ten tv i wraz postepem umowy kara za zerwanie umowy maleje.

 

Naprawde, co ty tez jak kolega dziabolek pracujesz w punkcie sprzedazy i probujesz wciskac ze slonce wschodzi na zachodzie i jest abosultnie wszysciutko z ta promocji w porzadku mimo braku konkretow ze sie myle. Jakos mimo ze wytknalem potencjalnie naduzycie w postaci faktu ze wraz z trwaniem umowy i regulowaniem doplaty za fakt dostania TV jakos nie udowodniliscie mi sie bym sie mylil z faktem ze kara nie maleje :P Ja tylko zwracam uwage ze w przypadku tej promocji abonenci ktorzy z niej skorzystaja moga znalezc i pewnie sie znajda w niekorzystnej sytuacji z jej powodu, bez wzgledu na fakt ze nikt nie zmuszal z niej skorzystac :P Po to jest chyba forum? Zeby dyskutowac na takie tematy i jak sie wam nie podoba nikt was nie zmusza do dyskusji na ten temat, tak jak nikt nie zmusza abonentow to korzystania z tej promocji :D A zmiany w niedalekiej przyszlosc napewna beda duze i najczesciej zapewne niekorzystne, wiec nie dziwi chec ubezwlasnowolnienia jak najwiekszej rzeszy abonentow, jeszcze w blogim przeswiadczeniu ze im sie przysluge robi "dajac" TV.

 

EDIT: I sie wyjasnilo, milo ze sie pomylilem, po prawdzie spodziewalem sie juz podejscia bardziej "cyfrowego" :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czytać ze zrozumieniem umiem, choć czytając Twoje posty, trzeba się na prawdę skupić, bo jasność wypowiedzi nie jest Ci dana.

 

Ty masz swoje zdanie, na temat, tej promocji, ja mam swoje. Sam piszesz, że wolno wyrażać swoje zdanie, więc mi chyba też wolno, nawet gdy Ty się z nim nie zgadzasz.

 

A tak na marginesie, kultura wymaga, żeby pisząc do siebie używając zaimków osobowych, pisać je z dużej litery. Skoro inni to robią, Ty też mógłbyś, przecież nie mamy do czynienia z [beep], prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem co prawda głównie abonentem Cyfry+, ale obecna promocja z TV w C+ cenowo jest astronomicznie duża . Faktycznie jestem na kupnie nowego TV i ten z n-ki jest większy, a o taki mi chodzi. Do promocji n-ki z TV dodam jescze sama oferte Cnal+ (multipakiet) i dopiero wtedy będę płacił tyle co za samą Cyfe+ z TV(bez HBO na którym mi nie zależy, tylko głównie zalezy mi na sporcie).

Otrzymam do dyspozycji sumowany sport z C+ i n-ki oraz pozostałe ogólnie dostepne u wszystkich operatorów, bez Polsatowskich.

Mam tylko prosbę o podanie dostepu do regulaminu tej promocji, oraz czy będa w niej nowe kanały N-premum?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki serdeczne, jescze brakuje mi ogólnego regulaminu do którego odnoszą sie warunkach.

Zbyt duża jest ta opłata aktywacyjna turbodekodera 299 zł, poza tym musze się zastanowic i zapoznac sie z regulaminami - czasu mam trochę do k. m-ca, wtedy umowa z C+ wygasa.

Jescze jedno, jakie opłaty dodatkowe są za TV, w przypadku mozliwości rozwiązania umowy z winy operatora (np. zmiana regulaminu ) w trakcie okresu minimalnego.

 

PS opłate dodatkową karna juz znalazłem wynosi 1161,oo zł.,( rozdział III Warunków promocji "Film HD-Bonus") - rozliczana proporcjonalnie do czasu trwania umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...