Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Powaznie kiedy oni pobierali oplate wedlug tych cen przy podpisywaniu umowy? Beda chyba lata...

 

Kiedy pytasz... ja Ci odpowiem - np.w połowie 2008r. - miałem promocję dla abo konkurencji i po pół roku oglądania musiałem wybrać min.3 pakiety z których każdy kosztował wtedy 14 zł.

 

Co do superluxmegawypas promocji to nie spodziewajcie się ich teraz. Przecież wiadomo, że najlepsze promocje pojawiają się w grudniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Powaznie kiedy oni pobierali oplate wedlug tych cen przy podpisywaniu umowy?

Np. wtedy kiedy podpisywałem pierwszą umowę z Nką. Dwa lata jechałem na cenach standardowych a jedyna promocja to było odkodowanie pozostałych pakietów na okres 3 miesięcy od podpisania umowy.

Poza tym jak kończy ci się umowa promocyjna na czas określony a zapomnisz przedłużyć jej na kolejnej promocji to też przechodzisz na cennik standardowy.

 

Świat HD, Film HD czy Full HD to są właśnie pakiety promocyjne z cenami promocyjnymi. Standardowe pakiety Nki to np. Info i Rozrywka, Hity filmowe, Sport i Motoryzacja itd, każdy z nich w cenie 17zł/mies.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powaznie kiedy oni pobierali oplate wedlug tych cen przy podpisywaniu umowy? Beda chyba lata...

 

Kiedy pytasz... ja Ci odpowiem - np.w połowie 2008r. -

 

Czyli jak napisalem LATA TEMU! Nie wiem czy zauwazyles ale mam polowe 2011!!! Wiec upieranie sie ze nad zasadnoscia zastosowania slowa "promocja" i bronienia go w przypadku gdy cena niepromocyjna byla pobierana 3 LATA temu to SZCZYT braku rosadku(zeby nie uzyc bardziej dosadnego stwierdzenia). W swietle tego lekko mowiac prymitywnego podejscia z ta ciagla "promocja", "przedluzamy promocje", "promocja tylko do konca miesiaca" to robienie z ludzi IDIOTOW. Na dodatek gdy jeszcze nie dalej jak kwartal temu byla de facto podwyzka stosowanie tego podejscia to lekko mowiac [beep]two. A bronienie tego w oparciu o rzekome ceny ktore byly stosowane w polowie 2008 czy nawet przelomie 2009!!! to jest zalosne!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bronienie tego w oparciu o rzekome ceny ktore byly stosowane w polowie 2008 czy nawet przelomie 2009!!! to jest zalosne!

 

Ale o co Ci chodzi? Możesz wziąć nkę bez promocji i bez lojalki, a co więcej to niektórzy tak mają - płacą po 17 zł/pakiet i mogą w każdej chwili wypowiedzieć umowę.

Z ciekawości to czy u konkurencji nie ma podobnych praktyk? Nazwy promocji się zmieniają, ciut stanieje lub podrożeje, ale wciąż jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie użytkowników. Po rozmowie z przedstawicielem "n" licząc na zmiany od 1.07 usłyszałem że dla nowych abonentów chcących mieć np Świat HD za 59zł nie korzystający z multiroom umowa trwa 13 m-cy do wyboru dekoder HD. Z Multiroomem umowa trwa 24 m-ce w tym za darmo przez 3 m-ce sam multiroom cena bez zmian 20zł o kabel hdmi nie pytałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak napisalem LATA TEMU! Nie wiem czy zauwazyles ale mam polowe 2011!!! Wiec upieranie sie ze nad zasadnoscia zastosowania slowa "promocja" i bronienia go w przypadku gdy cena niepromocyjna byla pobierana 3 LATA temu to SZCZYT braku rosadku(zeby nie uzyc bardziej dosadnego stwierdzenia). W swietle tego lekko mowiac prymitywnego podejscia z ta ciagla "promocja", "przedluzamy promocje", "promocja tylko do konca miesiaca" to robienie z ludzi IDIOTOW. Na dodatek gdy jeszcze nie dalej jak kwartal temu byla de facto podwyzka stosowanie tego podejscia to lekko mowiac [beep]. A bronienie tego w oparciu o rzekome ceny ktore byly stosowane w polowie 2008 czy nawet przelomie 2009!!! to jest zalosne!

Czy ty nie rozumiesz że te ceny "niepromocyjne" w dalszym ciągu obowiązują? Jeśli nie zadbasz o to żeby przedłużyć umowę na kolejny czas oznaczony to przechodzisz na ceny standardowe. Świat HD, Film HD czy Full HD to oferty promocyjne w promocyjnych cenach abonamentu. Standardowe pakiety Nki (o czym już pisałem) to np. Info i Rozrywka czy Sport i Motoryzacja, każdy w cenie 17zł/mies. I te ceny obowiązują obecnie a nie lata temu.

 

Czytając twój post nie dziwię sie że potem pojawiają sie na forum Nki wpisy o tym że "nagle abonament wzrósł mi z 48zł na ponad 100zł a przecież nic nowego nie zamawiałem tylko umowa przeszła mi na czas nieoznaczony" :lol: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czyli jednak planują jakąs podwyżkę skoro długoterminowe umowy im nie w smak.

Wczoraj zamówiłem jeszcze po starej promocji swiathd na 27 miechów w cenie 59, i w tym 4 miechy za darmo.

Prawie cały lipiec gratis (kurier ma dotrzeć w poniedziałek), i + 3 miechy z promo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ty nie rozumiesz że te ceny "niepromocyjne" w dalszym ciągu obowiązują? I te ceny obowiązują obecnie a nie lata temu.

 

A czy ty nie rozumiesz ze to sa ceny wirtualne, bo przy podpisywaniu umowy od LAT OBOWIAZUJA INNE tzw. "promocyjne". Ktora de facto jest standardowa obowiazujaca cena. Raczej nie wiem gdzie znajduja sie tacy matematyczni analfabeci co wezma minimum 3 pakiety ktore trzeba wziac by wogole moc wziac n-ka bez lojalki, prawda???? Chyba to sie nie zmienilo? Wiec powolywanie sie na cene pojedynczych pakietow to absurd, gdyz to placa jedynie ci co sie zagapili z odswiezeniem lojalki i zaraz laduja na kolejnej albo sa w trakcie wypowiedzenia. Ale napewno nikt poza jakimis mega wyjatkami nie korzysta z tej oferty na wejsciu przy podpisywaniu umowy, bo nawet gdyby wymagane byly tylko dwa pakiety z cena 34 to nie ma sensu przy tej ramowce z ktora sie laduje(ale jestem prawie pewny ze trzeba wziac 3), wiec to ze sobie jest i to sa ceny obowiazujace NIE SPRAWI ze to jest cos co by moglo przetrwac kontakt z rzeczywistoscia rynkowa, gdyby nie bylo rzeczwistej oferty podstawowej ktora n-ka wciska pod owa "promocja" ROZUMIESZ?!?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ty nie rozumiesz że możesz podpisać umowę na warunkach standardowych? Wtedy płacisz 17zł za każdy pakiet i standardowe ceny za aktywację dekodera. Poza tym takie upraszczanie jakie ty robisz powoduje że potem ludziki po okresie promocyjnym są zaskoczeni że nagle zamiast 48zł miesięcznie mają rachunek na ponad 100zł. Poza tym znam osobiście kilka osób, które płaci ceny standardowe pakietów, właśnie po to żeby nie być związanym lojalką z Nką, tylko móc w każdej chwili wypowiedzieć umowę (oczywiście z zachowaniem 3-miesięcznego okresu wypowiedzenia).

To że np. mnie czy Tobie kompletnie nie opłaca się korzystać z Nki na cenach standardowych bez lojalki to nie oznacza faktu że obecne oferty promocyjne to właśnie PROMOCJE a nie ceny standardowe. Dlatego jeśli np. aktywujesz Świat HD za 59zł/mies. to normalnie taka oferta kosztowałaby cię prawie 100zł/mies. Ale musisz pamiętać albo o przedłużeniu wygasajacej umowy, albo o wyłączeniu zbędnych pakietów i przejście na umowę na czas nieokreślony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezuniu jak mozna byc takim ograniczonym ludkiem by bronic stwierdzenia ze aktualna oferta to promocja mimo ze ceny niepromocyjne nie maja racji bytu na rynku! I od lat sa conajwyzej pulapka na tych co nie zdaza przedluzyc lojalki. Swoja droga sprawdzilem ze nie bardzo istnieje mozliwosc wziecia n-ki bez lojalki na owych warunkach ktore przytaczasz bez promocji. Pewnie w salonie gdyby sie podeszlo z takimi pytaniem wzieliby cie za czubka! Bo od lat podstawowa oferta to ta tzw. promocyjna!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sprawdziłeś zapytam z ciekawości? Jest regulamin i cennik na podstawie którego zawierasz umowę i tyle. Inna inszość to taka, że w APSach nie wiedzą jak takie umowy zawierać, bo nikt ich nie zawiera. Zresztą co w tych promocjach dziwnego? Odkąd istnieją TV kablowe czy cyfrowe to w KAŻDEJ i ZAWSZE jest jakaś promocja! Jak można być tak ograniczonym ludkiem, żeby tego nie wiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na stronie nie ma mozliwosci zamowic uslugi wedlug tych warunkow, a to ze jest regulamin itp podtrzymuyje tylko ulude faktu istnienia "promocji". Na dobra sprawe to chyba ma sens tylko dla osob ktore maja zrezygnowac, wiec te dwa platne pakiety plus darmowe informacje sa ciekawa oferta jesli ktos umie sie obyc bez 3 pozostalych pakietow. Faktycznie wystarcza dwa platne, czyli w sumie 34 i jest darmowy pakiet informacji? Po umowie jak nie trzeba oplacac aktywacji na kontynuacje nawet fajna sprawa.

 

Wlasnie wszystkie kablowki i cyfry zawsze maja jakas promocje. Uzytkowalem aster przez dobra dekade, opiekowalem sie paroma umowami cyfry i nie zdarzylo mi sie zeby byl jakis chocby pol roczny okres z taka sama promocja, wszystko fluktuowalo by klienta konfundowac i nie bylo prostej receptury. Za to w n-ce uderza kompletny brak promocji, wirtualna oferta podstawowa ktora nikt rosadny by nie bral pod uwage. Tak to konsekwetne trzymanie sie promocji przez dlugi czas 48zl(to bylo rok-dwa?), trwanie tej promocji bilo wszelkie rekordy, tylko sie zmienialo okazja, ostatnie dni i przedluzamy, ostatnie dni i znowu przedluzanie, czasem znikalo na jakas chwile by znowu wrocic jako "wielka promocja". Az podniesli na 54, ale cos sie chyba nie przyjelo ze w kuluarach jak ktos wiedzial gdzie uderzyc mogl ciagle wziac te 48zl az do ostatniej podwyzki ktora ciagle jest promocja w mysl tej absurdalnej fikcji ze ceny podstawowe sa ciagle znacznie wyzsze. Pomijajac aspekt ze chyba by nie znalezli naiwniaka ktory by placilby za ten zbior no-premium ponad 90zl!!! :P

 

Od tego ciagle lania wody zgubila sie jak widac puenta. Ja oczywiscie argumentuje za faktem ze n-ka nie ma promocji bo oferta "promocyjna" to de facto oferta podstawowa ktora trwa i trwa, ma podwyzki, tylko z ciaglym wciskaniem kitu dla otumanionych z tekstami w stylu "ostatnie dni promocji", "przedluzamy promocje". Oferta podstawowa to tylko zalsona dymna dla istnienia promocji gdyz ta oferta nie ma racji bytu na rynku przy tych warunkach. I tu mi usilnie wmaja ze ta promocji n-ki to autentyczna PROMOCJA, gdyz w koncu maja oferte podstawowa, nierealna(ale maja), wiec to autentyczna (wieczna)promocja! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze gościu, że nie wiesz o czym piszesz ale się przy swoim twardo upierasz. Oferta standard jest dostępna cały czas przez CC bądź punkty serwisowe. Druga sprawa najniższa opłata to 51 zł 3x 17, czyli dwa pakiety plus Info i rozrywka. Umowa na 12 miesięcy. nbox 99 zł, recorder 449 zł, turbo 648 zł. Dalej twierdzisz, że to nie są oferty promocyjne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze ze nie da sie wziac, po prostu ta oferta jest absurdalna. I O TO MI WLASNIE CHODZI. Oferta podstawowa jest tak absurdalna ze od lat oferta promocyjna to podstawowa oferta n-ki bo nikt zdrowy na umysle by nie rozwazal podstawowych warunkow.\

 

Zreszta jak niezyciowa ta oferta jest chyba najprosciej stwierdzic po samej tresci ktora przytaczasz

 

Umowa na 12 miesięcy. nbox 99 zł, recorder 449 zł, turbo 648 zł. Dalej twierdzisz, że to nie są oferty promocyjne?

 

Niby n-ka ma jeszcze nbox-a w ofercie? Niby ma w koncu w tej ofercie ale wiadomo ze ten sprzet konczy swoj zywot utylizowany w tnk, to pewnie dla kogos kto by chcial z tej oferty skorzystac by wygrzebali. Gdzie ten tuner z dvb, to jest po prostu kpina, taka sciema.

Dodam bo widze ze logika kuleje, czy mozna ta oferte traktowac powaznie gdy sami daja promocje na 13 miesiecy, z 6 pakietami za 59zl i recorder za 149 a turbo za 199. Absurdalnosc tej oferty bez promo jest porazajace, a upieranie sie tu szanownych kolegow sklania do myslenia o pobudki albo ich zdrowie psychiczne. EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie twierdze ze nie da sie wziac, po prostu ta oferta jest absurdalna. I O TO MI WLASNIE CHODZI.

Absurdalna czy nie, ale to jest właśnie oferta standardowa, na którą się przechodzi jeśli się nie przedłuży PROMOCJI, lub nie weźmie się nowej.

Teraz praktycznie w każdej platformie podpisuje się umowe na jakichś warunkach promocyjnych i trzeba uważać, bo każda promocja kiedyś sie kończy. Nie licząc dożywotniego Fulla w Nce :). To była promocja. Pewnie sobie w Nce mocno plują w brodę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...