Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Tu własnie o to chodzi, żeby załapać sie na darmowy marzec + miesiąc HBO gratis. święta mamy końcem kwietnia dlatego zwlekam z podpisaniem umowy. ale pomysł dobry żeby to zamówić 28,02 wieczorem, tylko czy na pewno bedzie marzec darmowy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeden tuner sat co uniemożliwia podczas oglądania TV nagrywanie kanałów z innych transponderów niż aktualnie oglądany... zapomniałeś dodać. No i VOD na nim nie ma i nigdy nie będzie.

Za plus można uznać w/w tuner DVB-T oraz brak ograniczeń co do wielkości/ilości dysku/dysków. Menu jest prawie identyczne jak w turbo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli podsumowujac jezeli oliver chce nagrywac programy to proponuje wziac wiekszy pakiet :)

Co jest dopiero nie oplacalne. Wyzszy pakiet to 54 vs. 48 co miesiac. Dodatkowo umowa juz na 24 miesiace i aktywacja pvr(250gb) 99. Co przeklada sie na nadplate 243zl(wzgledem tanszego 48-13m-c, aktywacja 0), za ta kase to sie kupi dysk 500gb jesli nie 650gb i bedzie na wlasnosc.

 

Ps. Co do utraty VOD, ilu bioracych najtanszy abo jest chetnych wydawac 11zl za pozycje wypozyczenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wczoraj dzwonilem na infolinie platformy N. Musze pozdrowic Pania z infolinii ktora to zaproponowala mi dekoder za 0zl w abonamencie za 48zl ,do tego hbo i cinemaxy za darmo do konca kwietnia no i pierwszy miesiac (marzec) za darmo-takiej promocji sie nie spodziewalem. Czekam wiec na dekoder. Choc z cyfra mam umowe do konca kwietnia to i tak bardzo sie ciesze ze przechodze do N. :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi zalezalo tylko na nowym tunerze ,nie chcialem z nagrywarka .w cyfrze mam swoj tuner ,konczy mi sie umowa z nimi ,ale nie zaoferowali mi nowego tunera nie mowiac juz o pakietach ,dlatego przeszedlem do N . Teraz czekam na tuner ,mam nadzieje ze kurier mi go przywiezie tak jak obiecywala pani z infolinii do wtorku.Dam znac jak sie sytuacja przedstawia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko podobno tunery zamawiane przez infolinię, to sa tunery używane po uzytkownikach którzy zwrócili swój sprzet, a w APS sie dostaje nóweczke nieśmiganą (można sobie przynajmniej sprawdzić) Ja cały czas licze na to że 1 marca bedzie jeszcze obowiazywac promocja 48zł i umowa na 13 miesięcy. Z samego rana ide do APS-u podpisac umowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze mówi.

Przez infolinie dostaniesz używany, baa jeden pisał na forum "N", że przez infolinie dostał używanego i na dodatek zepsutego, opisał całe to zdarzenie.

A poszedł do APSu i dostał nówkę nieśmiganą...

Ja brałem w APSie i tam samo, nóweta nieśmigane CLRA (co na infolini mi powiedziano, że dostane recordera, ale na pewno nie CLRA).

Więc lepiej bierz w APS, wiesz co bierzesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm powiem tak, kiedyś w C+ przy wymianie dekodera to dostałem używany, byly na nim normalne slady uzytkowania (zarysowania; kurz) nie wiem jak jest z dekoderami N, ale na tym forum wyczytałem i to kilka razy o temacie że goście zamawiając przez telefon, dostaja uzywany(nie wiem jak to stwierdzili) , myślę ze własnie sa to dekodery na których widac ze były uzywane. Ostatnio miałem okazje montować dekoder z APS-u calutki w folli bez grama kurzu, myślę ze to była noweczka. ogólnie to i tak nie ma znaczenia bo w razie awarii to dekodery maja wieczysta gwarancję i podlegaja natychmiastowej wymianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...