Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

TAK, 31 stycznia jest ostatnim dniem promocji. Ja chyba jutro kupię, bo w najbliższych 2 punkach maja ostatnie 3 łącznie dekodery z dyskiem. nastepnych sie podziewaja dopiero za tydzień i bym był bez TV kilka dni.

Wezme chyba oferte na 13mc, najwyzej będe żałował że 1 lutego bedzie lepsza oferta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w grudniu 2010r. zostało ustalone, że póki co to żadna platforma oprócz nki nie oferuje nic atrakcyjnego za cenę jaką chcą uzyskać.

A co będzie od lutego - zapewne nic więcej co było teraz bo klientów wystarczająco nałapali w ostatnich 2 m-cach - najwięcej ze wszystkich platform więc będą się mieli czym pochwalić i do wiosny wystarczy. Zresztą niech BOK zrobią z prawdziwego zdarzenia, bo okazuje się, że te klitki w Krakowie na Lea były dobre, ale 2 lata temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem rano na Partyline i jeśli ktoś się zastanawia nad n to niech bierze od razu. Konsultantka powiedziała mi, że już wprowadzają nową promocję do systemu. Nie chciała zdradzić warunków ale podpowiedziała, żeby brać tę, którą jeszcze można zamówić bo za kilka godzin już będzie tylko ta nowa. Aha, pytałem o wszystkie pakiety za 48 zł na 13 miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dzis zmienily sie ceny dekoderow uzupelniajacych do Multiroom przy umowie 24 miesiace. O 100zl w gore. Teraz dekoder przy wszystkich pakietach za 54zl kosztuje 299zl. Na info mowia, ze nie ma szans na kupienie po nizszej cenie (mimo, ze na stronie dalej wisi 199zl).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

wziąłem właśnie tą promocję 48zł + dekoder HD bez nagrywarki i wyskoczyło, że 6 miesięcy w prezencie n flm hd.

 

- czy zamawiając dzisiaj tj 1 lutego przez internet - pierwszy miesiąc tj luty płaci się czy nie?

- Nfilm HD jest 6 miesięcy za darmo czyli pewnie muszę jeśli nie chcę mieć nfilm po tym okresie poinformować N - jaki jest okres wypowiedzenia tego programu? i ile się płaci po okresie "za darmo 6m"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie ma już promocji dla abon. innych platform - minifull za 68 zł. Zamiast tego jest dodatkowy mies. abo. gratis.:(

 

Ale ciekawe, zadzwoniłem jeszcze raz i inny konsultant stwierdził, że nadal jest promo za 68 zł dla przechodzących z innych platform:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem wczoraj o 8:00 Internetowo na 13 miesięcy. Dzisiaj o 11:00 kurier przywiózł mi sam tuner DVB-T za pobraniem 99 zł. Oczywiście nie odebrałem i zadzwoniłem na Infolinię że chciałbym najpierw umowę i dekoder. Nie pytali o dane, puścili dłuższą chwilę muzyki i w końcu stwierdzili że tak się może zdarzać. Będę musiał ponownie ten tuner zamawiać. "Niezły [beep] macie w tym Archeo, siostry".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...