Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Co do promocji to nikt nie wiem i dowiemy się o ich końcu kilka dni przed jak zawsze :) Taniej niż 48 nie da się, a z tego co wiem to wystarczy rachunek z chyba trzech poprzednich miesięcy. Z drugiej strony to nie wiem czy ktokolwiek to sprawdza :) BTW Ja bym polecił zastanowił się nad WR bo dla abo innych platform bez problemu był za 68 zł, tak więc 20 zł za HBO+nFilm, a przy zamawianiu przez neta i tak można po 12 msc rozwiązać umowę. Poza tym można Turbo sobie dobrać :) Oczywiście to kwestia potrzeb, możliwości finansowych i chęci płacenia za TV określonej kwoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamówione 23.12 do dzisiaj nie przyszło :evil: .Po kilku telefonach :evil: okazało się,że tuner wysłano 30 ale bez umowy :lol: .Kurier(firma kurierska) wysłał tuner z powrotem do "nki".Czekam więc dalej :jupi: Ładnie się zaczyna

 

Dzisiaj kolejny telefon do n.Konsultant nie znalazł żadnej wzmianki o wczorajszych zawirowaniach z tunerem a wczoraj obiecywal,że przekaże sprawę do "specjalnego działu".Złożyłem więc dzisiaj nowe zamówienie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy oczekują oni rezygnacji z usług dotychczasowego operatora?

 

Nie. Rachunku (ksero) sprzed max.3 m-cy chcą... pod warunkiem, że kurier nie zapomni go zabrać.

Nikt nie oczekuje ksera rachunku. Zadzwoń i zapytaj. Wystarczy powiedzieć,ze się było/jest. Te rachunki to tylko taki pic na wodę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra reklama reklamą ale kanały BBC mają być od lutego a oni to reklamują już od grudnia no i tą ilość kanałów HD.........i nie widzę by było coś na ten temat napisane. Tym się powinien ktoś zająć. I sądzę że niedługo zostaniemy poinformowani o karaniu n za takie praktyki, chyba że pierwsze dostaną ostrzeżenie i poprawią reklamówkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam reklamę z grudnia (bez TVP1 HD) gdzie był reklamowany BBC Knowledge HD a na dole była informacja że kanał dostępny od 1 lutego 2011, więc nie widzę w tym żadnego kłamstwa. Kanał są zapowiedziane, więc teraz reklamują widocznie już oba i podają liczbę 22 kanałów HD bo nie będą co dwa tygodnie kręcić nowej reklamy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miniupiniu jeśli uważasz ze N manipuluje ,a przypomnij sobie reklamę z telewizorem za 1zł Cyfry.Były dwie oferty a ta z TV była droższa o niecałe 700zł ,za całą umowę .Wiec nie gadaj głupot ,po za tym zawsze do reklam się podchodzi z rezerwą .Jakbym patrzył na fajne reklamy ,to bym kupił Cyfrę ,ale rozsądek i portfel postawił na N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla osób które chcą już teraz karać telewizje n za wprowadzanie w błąd w tej reklamie polecam wybrać się ale do okulisty. W reklamach jest napisane jak byk od kiedy kanały wchodzą do oferty! Jakby nawet nie było napisane to nie ma co się pieklić a cieszyć że już za niedługo n wzbogaci ofertę. Aha zapomniałem o jednym że żyjemy w Polsce gdzie na wszystko się narzeka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadzwoniłem na infolinie że chce zamówić wielką rewolucje ale z dekoderem CLRA. Pani powiedziała że nie ma problemu.

Dostane CLRA

Mam nadzieje że tym razem przyślą według zapewnienia. Trzy razy konsultantkę o to pytałem i potwierdzała że tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak ja dzwoniłem w poniedziałek i wtorek na infolinie eNki dla klientów mBanku i innych partnerów B2B. Bez problemu, dzwoniłem 3 razy, czekałem na konsultanta może masz z 20-30 sekund.

 

Jak chcesz mogę Ci podać na PW adres e-mail konsultantki, albo podaj mi swój mail to ci wyśle ich formularz zgłoszeniowy, jaki dostałem na maila. Jak go wysyłałem, to po 10 minutach oddzwaniali potwierdzic oferte. W mailu mozna bez problemu napisać ze chce sie dostac dekoder CLRA do najnizszej promocji Wielka rewolucja itp.

A mi się udało dogadac z konsultantką o ktorej pisla jajo9. Mimo ze promo z prezentami dla klientow mBanku byla do konca roku, to po wielu mailach zamowilem 5 stycznia Wielką Rewolucję z dekoderem z nagrywarką, 7 stycznia dostalem prezenty (pilot+dvbt) a dzisiaj dekoder (CLRA oczywiscie). Udalo mi sie to ponoc tylko dlatego ze konsulatntce zostal jeden zestaw prezentow i mogla mi go wyslac.

Tak z innej beczki to przesiadlem sie z pre-paida CP i jakosc telewizji na Samsungu DSB-H370G byla znacznie lepsza niz w N. Takie moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to Cię zaskoczę - wiele kanałów SD i większość HD (polecam: http://pl.kingofsat.net/hdtvpack-n.php) platformy C+, CP i N mają z tego samego transpondera :-)

A TVN HD... widocznie za krótko oglądałeś. W HD jest już zdecydowana większośc produkcji własnych TVN (z wyjątkiem Faktów-część jest w HD, Rozmów w toku i telezakupów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...