Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

NOWA PROMOCJA OD DZIŚ(1.12.2008) OD 12:00 DLA NOWYCH KLIENTÓW

.

.

.

Informujemy, że promocja "Prezenty" zostanie wyłączona 3 grudnia (środa).

 

To która z tych dwóch promocji jest waszym zdaniem lepsza?

Świąteczne Korzyści czy "Prezenty" oczywiście umowa jak mnie interesuje to 12m-cy.

 

"Prezent" "Świąteczne korzyści"

38zł * 7 = 266zł 0zł * 3 = 0zł

48zł * 5 = 240zł 38zł * 3 = 114zł

48zł * 6 = 288zł

razem 506zł/12m razem 402 zł/12m

 

Sam sobie już odpowiedziałem :)

Jedyna korzyść w pakiecie "Prezent" to taka że jak bym do 3 grudnia wybrał właśnie ten to mam miesiąc dłużej wszystkie pakiety bo 7m.

Ale wybierając pakiet "Świąteczne korzyści" oszczędzam 104zł które mogę wydać przecież na inne pakiety pozostają 2 niewybrane czyli 32zł * 3m-ce = 96zł / 3m

czyli zostaje w kieszeni 8 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,zamowiłem telefonicznie N-boxa w promocji "Prezenty" w tamtym tygodniu.Od 1.12 jest nowa promocja "Swiąteczna promocja".Do dzisiaj nie dostalem N-boxa,i mam pytanie czy mogę skorzystać jeszcze z tej nowej promocji( chyba bardziej się opłaca),dodam że na infolini pani poinformowala mnie że dekoder juz wysłali i nie mogę zmienić promocji.Proszę o sugestie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm doszło coś nowego jeszcze, mianowicie do umowy na NBOXa, dostajecie kupon. Co wam to daje możecie sobie zamienić NBOXa w styczniu na RECORDERA za darmo. http://img87.imageshack.us/my.php?image=kuponue1.jpg

 

Troche mi się krzywo zeskanowało :D

Napewno jest krzywo! "Krzywo" - bo promocja nie dotyczy "starych" abonentów :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie do tych 9 kanałów filmowych w prezencje do 4 m-cy.

Przeczytałem w regulaminie i nic o tym mowy nie ma.

http://staticn.cadera.pl/fileadmin/pdf/ ... 5%9Bci.pdf

 

Więc to może tylko taki haczyk?

 

A co jeśli wezmę tą darmową opcję dodatkową na te 9 kanałów filmowych do 4 miesięcy. Co się dzieje po tych 4 miesiącach z tymi kanałami?

Czy muszę po 4m z nich rezygnować czy są automatycznie wyłączane? Jeśli muszę rezygnować to czy na tydzień wcześniej jak zrezygnuje to wystarczy?(chyba w tyle list polecony do nich dojdzie rezygnacją)

 

Jak czytam też wypowiedzi ludzi na forach to n-ka jest bardzo dobra do momentu podpisania umowy a potem olewa klienta. Zero kontaktu?

Jak chce zamówić promocję świąteczną na na 12m to mogę to zrobi w punkcje sprzedaży czy tylko na odległość. Czy ktoś to sprawdził na pewno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-masz 9 kanałów DO 4 miesięcy czyli do końca miesiąca w którym podpisujesz umowe + 3 pełne

-TAK zrezygnować z nich musisz SAM, albo w punkcie Nki albo poleconym(nie polecam) lub dzwoniąc do BOK

-umowa na 12 m-cy tylko przez neta, ale nie spodziewaj się dekodera w grudniu :mrgreen:(biały) , jeżeli chodzi o czarny to ha ha co ci napisać są praktycznie nie do dostania w punktach Nki, czekam na dostawe 3 ci tydzień, więc jeżeli do mnie nie dochodzą to do ciebie nie dojdą na pewno :twisted:

-regulamin regulaminem ale warunki promocji masz gdzie indziej ;> http://n.pl/oferta/promocje/dla_nowych/ ... racji.html polecam zamiast czytania regulaminu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

-masz 9 kanałów DO 4 miesięcy czyli do końca miesiąca w którym podpisujesz umowe + 3 pełne
Ok to rozumniem ale skoro w regulaminie wszystko wyliczają tak szczegółowo to dlaczego nie wymienili tych 9 kanałów.
-TAK zrezygnować z nich musisz SAM, albo w punkcie Nki albo poleconym(nie polecam) lub dzwoniąc do BOK

W moim mieście na szczęście jest punkt sprzedaży Nki więc nie będę musiał dzwonić do BOK.

-umowa na 12 m-cy tylko przez neta, ale nie spodziewaj się dekodera w grudniu :mrgreen:(biały) , jeżeli chodzi o czarny to ha ha co ci napisać są praktycznie nie do dostania w punktach Nki, czekam na dostawe 3 ci tydzień, więc jeżeli do mnie nie dochodzą to do ciebie nie dojdą na pewno :twisted:

Może ktoś mi wyjaśni o co chodzi z tymi dekoderami białymi i czarnymi. Dlaczego każdy chce unikać białych. Dlaczego są gorsze, czy tylko dlatego że łatwiej się zabrudzą?

Dekoder HD - aktywacja za 0zł:to biały

Dekoder HD z cyfrową nagrywarką:czarny

ale ja nigdzie nie napisałem że chce promocję z VoD. Bo to chyba nie ma sensu. I też trzeba samemu rezygnować.

 

Edit

A w jakim terminie z tego VoD na 3m zrezygnować żeby nie płacić za niego po 3m?

 

-regulamin regulaminem ale warunki promocji masz gdzie indziej ;> http://n.pl/oferta/promocje/dla_nowych/ ... racji.html polecam zamiast czytania regulaminu

To ja napisze tak warunki promocji warunkami promocji, ale regulamin masz gdzie indziej. Żaden sąd nie będzie zwracał uwagi na jakieś warunki promocji które są tylko tylko reklamą na stronie, a tylko i wyłącznie na warunki jakie są zapisane w regulaminie.

 

Teoretycznie jeśli nie ma nic w regulaminie o tych 9 kanałach za darmo do 4m to po 4 m nie powinienem z nich sam rezygnować tylko oni powinni mi odłączyć. Bo żaden sąd im racji nie przyzna. Pokazuje regulamin i nawet wzmianki tam nie ma. Nie płacąc za te 9 kanałów po 4m oni mogą mi je odłączyć albo całkowicie odłączyć mnie od wszystkich pakietów. Ale czy w sądzie wygrają albo u rzecznika praw obywatelskich? Wątpię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie jak jesteś taki szczegółowy to masz ROZDZIAŁ VI PUNKT 5 jak czytasz tak dokładnie regulamin to czytaj ze zrozumieniem .... Pozatym jak dostajesz na przykład UMOWE !! tak podpisujesz umowe i ciekawe co w niej jest, podpowiem ci warunki PROMOCJI. Reszty się domyśl .... (Regulamin jest ogólny, ciężko go zmieniać do każdej umowy dlatego właśnie ją podpisujesz a ty czepiasz się regulaminu że nie ma tego nie ma tamtego. Nie ma i nie będzie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mi brakuje jednej rzeczy w promocjach-zeby w BOK mozna bylo podpisywac umowy na 12 miesiecy a nie tylko przez tel.Skoro cyfra umiala to niech n tez o tym pomysli.I najlepiej jakby szlo podpisywac tez na 12 miesiecy ale bez zadnej promocji.Ja mam juz Vectre i z n pasowalby mi na 100 procent pakiet sport i dzieci do tego info i bylbym szczesliwy

 

 

Nie wiem czy dobry dzial wybralem bo teraz widze ze jest dzial narzekamy na n i tam chyba powinienem to napisac ale chyba nikt nie bedzie mi mial za zle.Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z n pasowalby mi na 100 procent pakiet sport i dzieci do tego info i bylbym szczesliwy

 

geroj0, to tak samo jak ja, ale pytanie co się bardziej opłaca, nie wiem na ile czasu podpisywana jest umowa w promocji dlatego skalkuluję dwie opcje:

 

Opcja 1 (umowa na rok):

 

Promocja:

 

3x0 PLN + 3x38 PLN + 6x48 PLN = 402 PLN za rok

 

Bez promocji:

 

99+12x38 PLN = 555 PLN

 

Opcja 2 (umowa na 2 lata):

 

3x0 PLN + 3x38 PLN + 18x48 PLN = 978 PLN za 2 lata

 

Bez promocji:

 

99+24x38 PLN = 1011 PLN

 

Z powyższego widać, że jednak chyba bardziej opłaca się brać promocję, zdecydowanie po roku a po dwóch latach też różnica nie jest duża. Dobrze kalkuluję?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...