Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Platforma N przygotowała świąteczne promocje w ramach których można m.in. za 1 zł otrzymać telewizor Full HD.

W ofercie „Film HD Bonus” klienci otrzymają dodatkowo 32-calowy telewizor LCD Full HD marki Samsung za 1 zł oraz drugi dekoder HD za 0 zł przy skorzystaniu z usługi Multiroom Standard HD. W tej promocji abonenci w cenie 99 zł uzyskają też dostęp do wszystkich pakietów tematycznych oraz dwóch filmowych opcji Premium: nFilmHD i Filmbox przez całe 29 miesięcy okresu promocyjnego umowy.Dodatkowo, decydując się na promocję Świat HD, Film HD, Full HD bądź All Inclusive będzie można skorzystać z usług Multiroom Standard HD lub Multiroom Premium HD, a aktywacja dodatkowego dekodera HD odbędzie się za darmo. Ponadto, do końca roku platforma N udostępnia wyższy pakiet w cenie niższego bez dodatkowych opłat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@arsenal Dobra wiadomość, coraz bardziej zaczynam sie przekonywać do n-ki (TnK zwykłą mam od pierwszych dni jej startu) Problem tylko pozostaje z tym multiroomem przewodowym i przypisanie karty do dekodera, jakby nie to to zapewne juz miałbym n-kę.

Można zamiast tego drugiego dekodera wziąć modułCAM?

Pozdrawimam!.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież nikt nikogo nie zmusza do korzystania z tej promocji. A jeśli ktoś się na nią decyduje, wie co bierze i na jakich zasadach, chyba tez potrafi sobie policzyć ile to go będzie w sumie kosztowało i czy mu się to opłaci. Ty oczekujesz, żeby klient mógł dostać telewizor a potem mógł bezkarnie zerwać umowę. I uważasz, że brak takiej możliwości jest nieuczciwy wobec klienta, tak? Wybacz, ale szlag mnie trafia gdy czytam takie pretensje ludzi, którzy zanim jeszcze zdecydują się na skorzystanie z promocji, już patrzą jakby tu zrobić firmę w konia.

A poza tym zawsze przecież można wziąć zwykła promocję bez TV i zerwać ją gdy tylko się pojawi taka możliwość. Są tacy, którzy rozważają zerwanie umowy zaraz po jej podpisaniu.

Z przykrością stwierdzam, że masz jakiś kompleks wobec ludzi albo jesteś właścicielem sporej ilości aukcji telewizji n. Uważam, że jeśli ktoś po roku użytkowania z owej promocji z tv, chciałby zrezygnowac, to nie powinien płacić całej kary, a tylko stopniowo mniej w proporcji to okresu użytkowania, przecież telewizor stracił już sporo na wartości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracająć jeszcze do promocji z TV podpisujący umowę dostaje pakiet(y) wg cenika bez zniżek.

Znizka w kwocie 1161 zł jest na odbiornik TV i tyle.

Tu moje wątpliwosci czy w przypadku zmiany cennika pakietów mam gdzieś zagwarantowaną przez 29 m-cy stałą cenę obowiazkowych pakietów?, poniewaz przynajmniej ja tego nie znalazłem w warunkach promocji.

Co wtedy ze zwrotem znizki w przypadku wypowiedzenia umowy z winy po stronie operatora?

Opisany jest tylko przypadek wypowiedzienia umowy z winy abonenta (rozdz. II pkt 8 i 9) i zapłatę rozliczonej proporcjonalnie do okresu gwarantowanego wspomnianej kary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Kończę wkrótce moją wieloletnią przygodę z CP i chcę właśnie N lub C+

Interesuje mnie pakiet ŚwiatHD za 59/mies. I Turbodekoder HD z dyskiem 500GB

 

Jak sądzicie, brać teraz czy czekać na jakieś oferty do Świąt ? Mogę również zaczekać do Wielkanocy, bo mam jeszcze 2xCP więc będę miał co oglądać...

Druga sprawa: są jakieś haczyki przy podpisywaniu umowy lub inne takie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze miesiąc w którym aktywujesz oferte masz darmo, ale za to nie liczy on sie do stażu umowy i od nastepnego miesiąca liczone są miesiace trwania umowy.

Warto brac oferte na poczatku miesiaca bo te 20-kilka dnia masz za darmo.

Porównaj umowy ze sklepu APS a z infolini, pod promocja na n.pl masz regulaminy.

Podpisujesz, ogladasz, płacisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem abonentem N i chciałem skorzystać z nowej oferty, jaką jest Multiroom Standard. Zadzwoniłem do BOA, że interesują mnie dodatkowe dwa dekodery, ale oświadczono mi, że z tej oferty nie mogę skorzystać - jest ona dla nowych klientów. Ja, co najwyżej mogę otrzymać jeden dodoatkowy dekoder w multiroom premium (100 zł aktywacja +20 zł co miesiąc). Nie ładnie ze strony operatora, że obecnych abonentów odstawił na dalszy plan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie tu generalnie chodzi o logistykę. O wiele łatwiej wprowadzić coś dla nowego klienta, niż dla obecnego. W tym drugim przypadku trzeba przygotować odpowiednie oferty dla każdej z grup klientów (różne promocje, długości umów, ceny itd.). Dlatego operatorzy przeważnie najpierw wprowadzają "Nowość" dla nowych klientów, następnie promują ją, badają zainteresowanie obecnych klientów i przygotowują oferty dla nich. To musi trwać... A z tego co wiem MRS w N będzie niebawem dostępny też dla obecnych klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Właśnie kupiłem tv i jestem na etapie wyboru operatora. Wstępnie najbardziej odpowiada mi enka, myślę jeszcze o cyfrze. Rodzice do czerwca mają jeszcze pakiet familijny w polsacie. Trochę żałuję, że nie załapałem się na tą promocję gdzie była dopłata 5 zł za nfilm do pakietu za ok 59 zł. Wstępnie szukam właśnie czegoś w tym przedziale cenowym, ew później bym wziął większy pakiet i multiroom jak rodzicom się umowa skończy.

 

I tutaj mam kilka pytań:

 

1. Jestem studentem studiów dziennych, nie pracuję. Dodam, że chcę zapłacić cały abonament za umowę z góry. Czy mogę wziąć umowę na siebie czy muszę ją wziąć na rodziców?

2. Czy jeśli na tatę jest umowa na cyfrowy polsat to czy przysługiwało by mu jakaś zniżka z racji przejścia z tej sieci do enki? Jeśli tak to co można na tym ugrać chociaż tak teoretycznie?

3. Czy biorąc umowę powiedzmy np na 12 miesięcy (nieistotne) to czy w trakcie trwania umowy można zwiększyć pakiet i dobrać multiroom? Czy wtedy umowa się wydłuża o kolejne 12 miesięcy czy trwa do czasu końca obecnej umowy?

4. Czytałem o możliwości sprzedaży enki/fuzji. Czy wg Was opłaca się czekać np do końca roku z wyborem operatora? Czy też może będzie to podstawa do zerwania umowy/wyboru innej kiedy do tego dojdzie?

5. Czy jak enkę sprzedadzą to czy też będę mógł jakoś rozbudować pakiet czy zostanę z tym co będę miał teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie tu generalnie chodzi o logistykę. O wiele łatwiej wprowadzić coś dla nowego klienta, niż dla obecnego. W tym drugim przypadku trzeba przygotować odpowiednie oferty dla każdej z grup klientów (różne promocje, długości umów, ceny itd.). Dlatego operatorzy przeważnie najpierw wprowadzają "Nowość" dla nowych klientów, następnie promują ją, badają zainteresowanie obecnych klientów i przygotowują oferty dla nich. To musi trwać... A z tego co wiem MRS w N będzie niebawem dostępny też dla obecnych klientów.

multiroom standard jest już dostępny dla abonentów, ale...

pierwszy dekoder - aktywacja 99 zł, drugi dekoder - aktywacja 49 zł, do abonamentu doliczane 15 zł za każdy dekoder

skandal. nowi abonenci nie płacą nic za aktywację dekoderów, a do abonamentu doliczane jest 10 zł za każdy dekoder.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem wczoraj w tej sprawie. Konsultantka twierdzi, że to oferta świąteczna. Ale te promocje na stronie są sztucznie tworzone. I co chwilę do czegoś odliczają, a potem znowu pojawia się to samo.

Spytałem o tę magiczną datę nfilm** - 15 grudnia, powiedziała, że kanały zmienią nazwę i może zwiększyć się ich ilość. Natomiast wg mnie, może dojść jeszcze oferta na Monsterdekoder, ale cenowo i programowo do świąt raczej się nie zmieni. Nawet w reklamach TV mówią, że to oferta świąteczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do konca miesiaca skonczy mi sie pol roczna promocja na kanaly hbo i nfilm.posiadam pakiet za 48zl ,czy w grudniu bede mogl je wlaczyc ,jezeli tak to za jaka cene .?Mnie zalezy tylko na nfilmach czy bede mogl je dokupic do mojego paietu za 48 zl (wielka rewolucja -tak to sie chyba nazywalo)>>??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...