Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

żadnego kuponu i nie trzeba kupować TV.

 

Wystarczy wklepać kod promocyjny Xba7k na http://n.pl/sonyroadshow

by dostać dostęp do dwóch atrakcyjnych promocji:

- Wielka Rewolucja -> dostęp do wszystkich pakietów "n" (bez opcji dodatkowych) za 48zł (dekodery za: 0zł biały i 48zł recorder)

- Hollywood -> dostęp do wszystkich pakietów oraz HBO i nFilm za 68zł (dekodery za: 48zł recorder i 199zł Turbo).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos n-ka sie wylamuje z konczeniem swoich "super" promocji z koncem miesiaca, aktualne smieszne odliczanie wypadnie gdzies ~21. Az strach pomyslec czego pozbawia tej rewelacyjnej promocji :P

 

Oby tylko promo sony wytrwalo do konca miecha jak wroce na chate i nie bede zmuszony wiecej obserwowac tych zalosnych manipulacji :D

 

Ps. Ta promocja na pakiet nfilm za 9,99 jest permanentna? Czy tylko na zachete a potem trzeba bulic 20?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest nadzieja ze promocja potrwa jeszcze moze nawet do konca wrzesnia. Watpliwe by w polowie kampani zmieniili zasady, szczegolnie ze II czesc wyglada jak pierwsza z inna trasa :) Wiec najmarniej potrwa gdzies nawet do poczatkow wrzesnia a potem chyba dadza ludzia pare tygodni na przetrawienie i od razu kuponow chyba nie odetna :) Bardzo milo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie dla mnie wazne by promocja potrwala do konca miesiaca, bo oficjalna linia ofertowa sie raczej nie zmienila. Coprawda n-ka zaczyna tracic klientow ale zysk im sie poprawil wiec pewnie nie zmienia podejscia. Tym bardziej cyfra raczej nie bedzie szalec skoro nie ma presji od strony n-ki. Murowany status quo. Tak mysle ze do czasu oferty swiatecznej ta promocja sony to najlepsze co sie trafi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba czekać cierpliwie.

 

Tu nie potrzeba cierplwiosci tylko rosadku. Teraz do konca miesiaca oferta bedzie bez promo(coz za strata ten kupon rabatowy :P) a od nowego miesiacia zamiast kupon podrzuca pewnie kabel hdmi i tyle z cierplwosci. Do pazdziernika a pewnie listopada nie ludzilbym sie na jakiekolwiek sensowne promo, bo aktualna oferta nastawiona jest raczej na maksymalizacje zyskow przy podniesc wartosc "sprzedazna".

 

Lepiej brac to co oferuja w promo sony poki jest, bo pewnie w grudniu nie bedzie nic lepszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego polarnik29 a czy ta nowa oferta pojawi sie jeszcze w sierpniu, czy trzeba czekać np. do końca roku? Bo chcę wziąść N-kę i inie wiem co mam robic czy brać w promocji Sony czy czekać bo ta nowa oferta o której piszesz będzie lepsza. Nie ukrywam ze głównie chodzi mi o NFilm i ewentualnie o HBO. Inne kanały mnie nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...