Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Promocja Nki jest chyba jedyna ktora nie ma jakis dziwnych gwiazdek, ktore spowoduja ze po np 6 miesiacach srtracisz polowe programow, czy bedziesz mosial placic kilkarazy wiecej, albo podpisywac kolejne papiery. W obecnych promocjach masz stala cene przez okres promocji i jest jaso okreslone co za ta cene dostajesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tamtym roku roku podstawa na święta to było:

Prezenty które zakończyły się we wrześniu tego roku

Świąteczne Korzyści które zakończyły się jakoś chyba w lutym...

 

Ale tam było strasznie nagmatwane jeśli chodzi okresy promocyjne bo było ich po kilka nawet w jednej umowie (pakiety osobno, Vod osobno, Kanały premium osobne okresy promocyjne i łatwo było się pogubić). W Wielkiej Rewolucji nie ma nSeriale tylko Picturebox na miesiąc bezpłatnie... Ktoś czyta wybiórczo Moje posty...

 

A co do tego jak długo będą te promocje to ciężko powiedzieć... WLK Rewolucja i FULL cieszą się ogromnym zainteresowaniem... Nieco gorzej z Hollywood ale też nie jest źle wiec sądzę że po Nowym Roku jeszcze powinny przez kilka miesięcy się utrzymać w sprzedaży te promocje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy rzeczywiście to już ostatnie dni promocji czy tylko chwyt reklamowych i mobilizacja dla niezdecydowanych? Jak na razie nie podano oficjalnego terminu końca obowiązywania promocji, tak więc te ostatnie dni promocji mogą potrwać nawet do końca tego roku. Chyba, że kończą się zapasy nbox'ów... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiając przez infolinię otrzymujemy do 2 miesięcy gratis.Reasumując:umowa na 13 m-cy,12 m-cy płatnych po 48 PLN,Nfilm hd gratis na pół roku,zestaw TNK.Za 624 PLN 6 pakietów,Nfilm i zestaw technisata

 

gdy zamawiałem przez infolinię tydzień temu "n-kę" to miałem do wyboru nfilm hd przez 6m-cy gratis lub zestaw TNK z abonamentem na 3 m-ce; poinformowano mnie, iż nie mogę skorzystać z jednego i drugiego razem(gratisu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamawiając przez infolinię otrzymujemy do 2 miesięcy gratis.Reasumując:umowa na 13 m-cy,12 m-cy płatnych po 48 PLN,Nfilm hd gratis na pół roku,zestaw TNK.Za 624 PLN 6 pakietów,Nfilm i zestaw technisata

Coś mnie ocyganili z tym styczniem bezpłatnym.Facet w niedzielę mnie zapewniał że 6 pakietów do 2 m-cy gratis.Dziś na infolinii mówili zupełnie coś innego.Ale i tak zatrzymam na 12 m-cy.Pierwsze wrażenia odnośnie recordera: obraz na 3 miejscu bo na 1 -Ferguson 8900,na 2- Philips PVR.Trochę te opinie przesadzone co do wyższości technlogicznej N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO 2 miesięcy gratis jest HBO, Cinemax i Filmbox, nFilm do 7 miesięcy za 0 zł a wszystkie pakiety tematyczne ( w sumie 6) na 13 miesięcy za 48 zł... Ot i cała filozofia...

 

 

Wyjątek jest przy zamawianiu przez D2D (przedstawiciel handlowy) bo tam rzeczywiście jest do 2 miesięcy wszystkie pakiety bezpłatnie... A reszta tak samo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się.Ale konsultant sam do mnie dzwonił i zapewniał mnie kilka razy że w styczniu nic nie płacę -nawet za te 6 pakietów.Nawet o wspomniałem o warunkach promocji .Zresztą nieważne.Zgłosiłem reklamację,nagrywają wszystko przecież.A ja wiem co mówię bo to moja nie pierwsza platforma i nie pierwsza umowa więc temat umów,promocji i rezygnacji mam opanowany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za moment aktywacji liczy się dz. w którym wypełniłam wniosek na stronie N (gdy zamawiałam przez internet dekoder itp.) czy dzień, w którym dotrze on do mnie

kurierem?

Czy aby oglądać filmy w rozdzielczości HD trzeba mieć tv z takową funkcją? :)

Czy jeżeli wybiorę dekoder HD (bez opcji nagrywania) to muszę też kupić antenę HD abym mogła oglądać kanał nFilm HD? Mam zwykły talerz z Cyfry + i nie wiem czy będzie on w tym wypadku użyteczny...

Pozdrawiam :)

Wybaczcie za moje pytania, jestem laikiem w kwestii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewizor możesz mieć nawet kineskopowy, będziesz oglądała kanały hd w tzw letterbox czyli z czarnymi paskami, przykład to tvn24 który nadaje w 16/9. Talerz Cyfry będzie się nadawał, ale do zwykłego dekodera hd czyli tego białego bez funkcji nagrywania, wtedy nic nie musisz zmieniać w instalacji anteny. Kiedy kurier przyśle ci dekoder to nic nie jest aktywne, aktywować dekoder musisz sam, ale wystarczy żebyś przeczytała instrukcje obsługi kiedy będziesz miała już dekoder, wtedy będziesz wszystko wiedziała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję :* Zadzwonię jeszcze na infolinię po Świętach i zapytam czy mogę aktywować dekoder dopiero w styczniu na starych warunkach :) Pozdrawiam!

PS. Nie wiedziałam o tym pakiecie komfortowym w Cyfrze, muszę o tym doczytać. W zeszłym tyg. chodziłam po różnych salonach i zbierałam ulotki. Wyczytałam z nich, że Pakiet komfortowy kosztuje 31,95 (przez 9 miesięcy), później 63,90zł (przez 4 kolejne mies.)

 

 

Mam jeszcze jedno pytanko. Z końcem stycznia wygasa mi umowa w Cyfrze, a więc muszę oddać dekoder. Okres wypowiedzenia wynosi miesiąc. Mam to zrobić listownie czy osobiście w salonie? Problem w tym, że punkt sprzedaży Cyfry, w którym zawarłam umowę został zlikwidowany. Najbliższy salon jest oddalony ode mnie o 50km!! Nie mam pojęcia co począć :(

 

A gdybym zamówiła dekoder teraz w N, a aktywowała go dopiero z dn. 1.01.2009r. i dajmy na to, zmieniłyby się już warunki promocji... Czy nadal płaciłabym wg starego cennika (czy. grudniowego)? Chodzi o to, że chciałabym zamówić "eN-kę", ale do końca stycznia obowiązuje mnie umowa z Cyfrą +, co w konsekwencji prowadzi do tego, że w styczniu będę musiała zabulić za dwa abonamenty przeszło 90zł.!!! Dlatego kombinuję, co by tu zrobić, żebym styczeń miała za free w N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję :* Zadzwonię jeszcze na infolinię po Świętach i zapytam czy mogę aktywować dekoder dopiero w styczniu na starych warunkach :) Pozdrawiam!

PS. Nie wiedziałam o tym pakiecie komfortowym w Cyfrze, muszę o tym doczytać. W zeszłym tyg. chodziłam po różnych salonach i zbierałam ulotki. Wyczytałam z nich, że Pakiet komfortowy kosztuje 31,95 (przez 9 miesięcy), później 63,90zł (przez 4 kolejne mies.)

 

 

Mam jeszcze jedno pytanko. Z końcem stycznia wygasa mi umowa w Cyfrze, a więc muszę oddać dekoder. Okres wypowiedzenia wynosi miesiąc. Mam to zrobić listownie czy osobiście w salonie? Problem w tym, że punkt sprzedaży Cyfry, w którym zawarłam umowę został zlikwidowany. Najbliższy salon jest oddalony ode mnie o 50km!! Nie mam pojęcia co począć :(

 

A gdybym zamówiła dekoder teraz w N, a aktywowała go dopiero z dn. 1.01.2009r. i dajmy na to, zmieniłyby się już warunki promocji... Czy nadal płaciłabym wg starego cennika (czy. grudniowego)? Chodzi o to, że chciałabym zamówić "eN-kę", ale do końca stycznia obowiązuje mnie umowa z Cyfrą +, co w konsekwencji prowadzi do tego, że w styczniu będę musiała zabulić za dwa abonamenty przeszło 90zł.!!! Dlatego kombinuję, co by tu zrobić, żebym styczeń miała za free w N.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, bardzo, bardzo dziękuję :* Zadzwonię jeszcze na infolinię po Świętach i zapytam czy mogę aktywować dekoder dopiero w styczniu na starych warunkach :) Pozdrawiam!

 

A gdybym zamówiła dekoder teraz w N, a aktywowała go dopiero z dn. 1.01.2009r. i dajmy na to, zmieniłyby się już warunki promocji... Czy nadal płaciłabym wg starego cennika (czy. grudniowego)? Chodzi o to, że chciałabym zamówić "eN-kę", ale do końca stycznia obowiązuje mnie umowa z Cyfrą +, co w konsekwencji prowadzi do tego, że w styczniu będę musiała zabulić za dwa abonamenty przeszło 90zł.!!! Dlatego kombinuję, co by tu zrobić, żebym styczeń miała za free w N.

 

 

Regulamin kolejny raz się kłania. W regulaminie jest zapis że aktywacja jest wysyłana w ciągu 24h od momentu podpisania umowy automatycznie (nigdzie nie dzwonisz)... Więc jak podpiszesz umowę w grudniu i dostaniesz zestaw w grudniu to i w grudniu nastąpi aktywacja... Najlepsze rozwiązanie: Zadzwoń na Infolinię między 28-31 grudnia to wtedy masz praktycznie pewność że dekoder dostaniesz w pierwszych dniach stycznia i styczeń masz za darmo :)

 

A co do zmian promocji to i tak obowiązuje Cię promocja z której skorzystałaś zamawiając usługę telefonicznie... Nawet jak dzień później pojawią się nowe to Ciebie dotyczy ta z dnia zamawiania umowy której zresztą nazwę będziesz mieć na umowie oraz otrzymasz szczegółowe warunki danej promocji jako osobny dokument...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...