Skocz do zawartości

Promocje platformy N


Gość PawelU1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

 

dzisiaj byłem u dystrybutora i dostał informację o najnowszej promocji 7-m-cy i dopiero się z nią zapoznawał :oops:

 

mam 1 zapytanie: ile trwa przesłanie recordera z centrali do abonenta (wiem, że max. do 10 dni) :/

ile dni czekaliście {nie}*cierpliwie* :?:

 

*) niepotrzebne skreślić :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy i od razu pozytywnie zaskoczony.

Zamówiłem przez telefon (7min. czekania) czarny dekoder, wsie pakiety za 38 zł + usługi dodatkowe (filmbox, cinemax, hbo, kolekcje vod: picture box, nscreen,premiery vod --- w niedziele 16 listopada. Dzisiaj tj.18 listopada zaskoczył mnie kurier z przesyłką.

Teraz pytanie konkretne (chociaż na pewno było o tym). Kiedy zrezygnować z tych opcji dodatkowych, by wiadomo, nie płacić?

 

pozdrawiam. zetkas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem tu nowy i od razu pozytywnie zaskoczony.

 

Zawsze pozytywne zaskoczenie jest miłe :oops:

 

Zamówiłem przez telefon (7min. czekania) czarny dekoder, wsie pakiety za 38 zł + usługi dodatkowe (filmbox, cinemax, hbo, kolekcje vod: picture box, nscreen,premiery vod --- w niedziele 16 listopada. Dzisiaj tj.18 listopada zaskoczył mnie kurier z przesyłką.

Teraz pytanie konkretne (chociaż na pewno było o tym). Kiedy zrezygnować z tych opcji dodatkowych, by wiadomo, nie płacić?

 

Poczytaj regulamin, który podpisaleś...tam jest wszystko terminowo zapisane !

Zależy wg jakiej promocji bą są aktualnie 2: wg wszystkich pakietów za 38 zł czy korzystna zmiana, bo chyba nie wg najnowszej 7 m-cy za 38 zł :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ja w tamtym tygodniu od nowa podpisałem umowę przez tela i gość powiedział, że na dekoder zaczekam około dwa tygodnie, bo mieli problemy z wymianą czegoś tam i wszystko im się poobsuwało. Na drugi dzień ktoś po południu dobija się do drzwi. Otwieram - kurier z dekoderem O_o No w sumie to OK, ale nieźle się zdziwiłem. Teraz czekam z aktywacją do jutra, żeby mieć cały grudzień za friko. Jedno jest pewne - szum dysku (chyba buczenie) jest słyszalny w całym salonie, nawet gdy radio cicho sobie gra w pobliżu. Zaciekawił mnie za to zakurzony wiatrak wewnątrz - działa on w ogóle? Jeszcze nie widziałem, by się kręcił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, na początku chciałbym przeprosić kolegę o nicku MarcusGawin ponieważ miał rację pisząc w ty wątku: viewtopic.php?f=7&t=8410 , że umowa w n-ce jest na 12m.

Znalazłem regulamin: http://staticn.cadera.pl/fileadmin/pdf/ ... ezenty.pdf

który potwierdza jego wersję. A jak wiadomo regulamin jest wyżej w hierarchii niż informacja na stronie https://satkurier.pl/news/44051/nowa-pro ... y-w-n.html

 

A teraz do rzeczy.

 

Na stronie n-ki w tym flashu który tam się przewija jest takie coś:

"Wszystkie pakiety 38zł/m-c przez pół roku"

"Tylko w N dekoer HD 0zł"

"Do tego 9 kanałów HD bez dodatkowych opłat"

 

następnie tutaj: http://n.pl/oferta/promocje/dla_nowych/ ... emium.html

 

jest napisane, że 9 kanałów filmowych przez 2 m-c za darmo.

 

Powiedzcie mi jeśli się mylę.

 

Tak więc promocja ta wygląda w taki sposób.

 

Podpisuje umowę na 12m-c. Płace 0zł za dekoder, przez 7m-c za wszystkie pakiety płace 38 zł a później przez pozostałe 5m-c muszę wybrać 3 dowolne pakiety (z pośród: 1.hity filmowe, 2.kultura nauka świat, 3.sport i motoryzacja, 4.dzieci, 5.style moda muzyka - każdy z nich po 16zł ) + czwarty "informacje i rozrywka" obowiązkowo za darmo.

+

do tego - Opcje dodatkowe: HBO, Cinemax i Filmbox do dwóch miesięcy w prezencie. Ale co to znaczy opcja dodatkowa. Czy będzie to za darmo? O co chodzi z tym?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze że Kolega z Przemyśla,jaką antenę masz u siebie?60cm,70cm czy większą ?ja mieszkam koło Soliny i dzisiaj lub jutro ma być N-box :brawo: .Moja antena to 70cm i CP +Astra chodziła OK,myślę że nie musze zmieniać anteny.

Pozdrawiam

Za czasów posiadania Cyfry+ (do połowy 2007 roku) miałem 60cm. Pod koniec posiadania umowy często obraz i dźwięk się zacinał. Wcześniej było tak tylko w przypadku naprawdę sporych burz. Gdy zamówiłem nkę (wrzesień 2007), to na starej 60cm siła i jakość były dalekie od ideału, jednak po przeniesieniu talerza na drugą stronę ściany pomogło sporo i sygnał wzrósł zezwalając na oglądanie. Jednak dla spokoju kupiłem talerz 80cm i aktualnie działa bez zarzutu, nawet przy kiepskiej pogodzie. Siła i jakość sygnału wynosi ponad 90%, często dochodzi do 100%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do tego - Opcje dodatkowe: HBO, Cinemax i Filmbox do dwóch miesięcy w prezencie. Ale co to znaczy opcja dodatkowa. Czy będzie to za darmo? O co chodzi z tym?

 

Do 2 m-cy masz to za darmo, co to znaczy do 2 m-cy tzn. do końca miesiąca w którym aktywujesz dekoder + cały następny, TO SAMO tyczy się promocji DO 7 m-cy, czyli do końca miesiąca w którym aktywujesz dekoder + 6 PEŁNYCH.

 

Opcja dodatkowa czyli po prostu dodatkowa nie musisz tego brać, możesz powiedzieć że nie chcesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mogę tą opcję dodatkową wziąć na te 2 miesiące za darmo? Nidzie nie ma napisane na ile trzeba brać tą opcję dodatkową.

 

Nie za bardzo wiem o co chodzi z aktywacją dekodera. Nigdy nie miałem płatnej TV tylko darmowe kanały z astry. Więc nigdy nie robiłem żadnej aktywacji dekodera. A co jeśli go wcale nie aktywuje? Chce dziś kupić N-kę opcję "Prezent" (na 12m-c) i co nie będę mógł oglądać od razu wszystkich kanałów we wszystkich pakietach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy mogę tą opcję dodatkową wziąć na te 2 miesiące za darmo? Nidzie nie ma napisane na ile trzeba brać tą opcję dodatkową.

 

Nie za bardzo wiem o co chodzi z aktywacją dekodera. Nigdy nie miałem płatnej TV tylko darmowe kanały z astry. Więc nigdy nie robiłem żadnej aktywacji dekodera. A co jeśli go wcale nie aktywuje? Chce dziś kupić N-kę opcję "Prezent" (na 12m-c) i co nie będę mógł oglądać od razu wszystkich kanałów we wszystkich pakietach?

 

 

NOWA PROMOCJA OD DZIŚ(1.12.2008) OD 12:00 DLA NOWYCH KLIENTÓW

 

poniedziałek 1 grudnia 2008

Świąteczne Korzyści

Z przyjemnością informujemy, że od 1 grudnia (poniedziałek) telewizja nowej generacji n wprowadza nową świąteczna promocję o nazwie "Świąteczne Korzyści".

 

W promocji tej każdy nowy Klient otrzyma:

 

* 3 pełne miesiące wszystkich 6 pakietów za 0 zł

* 3 pełne miesiące opcji dodatkowych HBO, Cinemax oraz Filmbox za 0 zł

* 3 pełne miesiące kolekcji VOD: nScreen i Picture Box za 0 zł

* aktywację: nbox za 0 zł / nbox recordera za 99 zł

 

Po okresie pierwszych pełnych 3 miesięcy przez kolejne 3 miesiące wszystkie 6 pakietów w cenie 38 zł.

 

 

 

Informujemy, że promocja "Prezenty" zostanie wyłączona 3 grudnia (środa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...