Skocz do zawartości
  • 0

2 telewizory, moduły CAM CI, HotBird + Astra, CANAL+ Sport


pacal
 Udostępnij

Pytanie

Witam,

Czy da się skonfigurować coś takiego a jak tak to jak:

Mam 2 telewizory oba obsługują moduły ci+, oba nowe więc jak się domyślam obsługują wszystko co potrzeba. Nie chcę żadnych dekoderów. Chciałbym móc oglądać na obu kanały z obu satelit (hotbird i astra) do tego pakiet canal + sport i możliwe że HBO. Czy istnieją już kanały 4k a jeżeli tak to czy je również będę mógł oglądać.

Jeżeli da się to złożyć to jak i co musiałbym kupić. Wiem że może bardzo ogólnikowo ale jestem bardzo początkujący w temacie telewizji i proszę o wyrozumiałość. Jeżeli czegoś się nie da zrobić to z czego musiałbym ewentualnie zrezygnować. Głównym założeniem jest żeby móc oglądać programy bez żadnego dodatkowego dekodera na 2 telewizorach.

 

z góry dziękuję za odpowiedzi

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

  • 0

Witam,

Czy da się skonfigurować coś takiego a jak tak to jak:

Mam 2 telewizory oba obsługują moduły ci+, oba nowe więc jak się domyślam obsługują wszystko co potrzeba. Nie chcę żadnych dekoderów. Chciałbym móc oglądać na obu kanały z obu satelit (hotbird i astra) do tego pakiet canal + sport i możliwe że HBO. Czy istnieją już kanały 4k a jeżeli tak to czy je również będę mógł oglądać.

Jeżeli da się to złożyć to jak i co musiałbym kupić. Wiem że może bardzo ogólnikowo ale jestem bardzo początkujący w temacie telewizji i proszę o wyrozumiałość. Jeżeli czegoś się nie da zrobić to z czego musiałbym ewentualnie zrezygnować. Głównym założeniem jest żeby móc oglądać programy bez żadnego dodatkowego dekodera na 2 telewizorach.

 

z góry dziękuję za odpowiedzi

pozdrawiam

 

Podstawowe pytanie, czy Twoje telewizory obsługują standart DVB-S2 ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0

@pacal

 

Jeżeli ,masz telewizor UHD to możesz oglądać kanały FTA UHD z Astry i HotBirda. Jest ich chyba 7 , potrzebujesz założyć monoblock Twin http://www.hollex.pl/konwertery-lnbs/monoblock/1392-konwerter-monoblock-twin-6-opticum-lmtp-04h lub tz. zez. A reszta tak jak napisał @kaspian0007.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 0
Gość marmac1989

Nie, to jest usługa Smart HD, gdzie masz dostęp do nSportu, ale nie masz możliwości dobrania C+ i HBO. Szukaj NC+ mix moduł CAM z kartą, kosztuje 199 zł i masz na miesiąc pakiet C+, a potem możesz zdecydować się na podpisanie umowy z pakietem C+ (nie wiem jak HBO, pewnie się też da) http://ncplus.pl/sklep/promocje/mixextraplus-premium

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...