Skocz do zawartości

który z tunków HD najlepjej nadaje się do szperania


k.stefan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

i mam pytanie

który z tunków HD ( humaxHDCI2000, topfild 7700 HSCI czy może ferguson8800 HD ) najlepjej nadaje się do szperania po orbicie.

Przymierzam się do zakupu tunka HD ale przecież nie muszę zrezygnować z emocji jakie daje ta zabawa.

Dotychczas robiłem to VisjonNetem 8000s ale niektórych transporderów nie widzi. I niema znaczenia ani pol. ani fr. czy fec poprostu nie widzi, a inne tak.

Z góry dzięki za wsparcie.

pozdro k.stefan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli to taki problem to prośba do moda o podpięcie w dobór sprzętu

pozdro k.stefan

 

Tylko Topfield HSCI 7700. Humax daje rade, ale nie jest az tak dobry :?

 

możesz coś więcej???

pozdro k.stefan

 

Edycja pitter: połączone dwa posty.

A temat niech będzie gdzie jest, przecież szukamy sprzętu do DX ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Topfield jest polecany do odbioru obu platform CP i C+. Bezblednia dziala tu EPG. Jest to najlepszy tuner HD w tej chwili i nie ma problemow z zawieszaniem sie. Poza tym jest duzo szybszy od Humaxa HDCI 2000 i Hollex nadal mu miano luksusowego odbiornika HD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już o tym gdzieś pisałem - nie ma się co śpieszyć - można jeszcze chwilę poczekać na Fergusona, LyngBoxa i Dreamboxa - są w drodze i mogą nieco zawojować na rynku - do wakacji raczej bym się wstrzymał w związku z tym. No najwyżej jeśli to potrzeba chwili ;) Wtedy raczej Topfield - póki co chyba ciut lepszy od Humaxa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jak akuraz mam Humaxa i dwa modułu dostepu CI Polsatowy i Aston Crypt 2.17 z C+. Jak na razie pracuje to całkiwm stabilnie, jdenak zauważyłem że Aston ma bardziej ubogie EPG i czasami długo nadaje uprawnienia. Po 2-3 sekundach fonia i wizja pojawia się...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Czy po roku coś się zmieniło w tym temacie? Również zamierzam wejść w HD, chciałbym odbierać Cyfrowy Polsat (legalnie oczywiście) oraz eksperymentować z odbiorem innych kanałów, np dosyłów. Powód- interesują mnie wyścigi Formuły 1 w HD, np obecne dosyły na Thorze. Co ważne, chciałbym mieć możliwość nagrywania materiału HD i przeniesienia na komputer.

Czy po wprowadzeniu nowych kart w CP będą je obsługiwały takie tunery jak np Ferdek8800 /8900 ?

Dziękuję

Pozdrawiam

Mario

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981

Ferguson 8800 nadaje się do szperania po satelitach, ale ma jedną wadę... Czasem trzeba go resetować, żeby wyszukał nowe kanały z Eurobirda... Nie wiem czy to tylko u mnie, ale jakbym częściej chciał przeszukiwać całego satelitę, to można nerwy stracić. Nie ma problemów z innymi pozycjami satelitarnymi... Najbardziej polecam Topfielda do takich zabaw... Jakoś najlepiej mi podpasował w tym temacie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...