Skocz do zawartości

National Geographic Wild


Wanderer
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Kanał ma bardzo ciekawą ramówkę w odniesieniu do Animal Planet choć i tam mam swoje ulubione Pozycje (Wielkie Morskie Przygody,W Głębinach Amazonki i Programy Austina Stevensa ostatnio szukałem w necie to tylko te ostatnie są na Torrentach a przegrywanie z Dysku dekodera Cyfry + na Dysk Komputera przez podłączenia magnetowidu i Dopiero po przerobieniu na DVD trochę męczące ) Również na Nat Geo Wild widzę pozycje które Regularnie będę oglądał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ale do głównego Nat Geo daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaleko. Choć czasami wrzuca powtórkę któregoś odcinka "Czystej Nauki". Kiedyś nawet umieścili tam (chyba przypadkiem) jeden odcinek "W szeregach Legii Cudzoziemskiej" i "Megakonstrukcji" (o sztucznych wyspach w przy wybrzeżu Dubaju). Kto wie, może walna tam odcinek "Znane Oblicza Wszechświata" czy "Tajemnice powiązań inżynieryjnych" :P

Choć to dziwne, że na kanale poświęconemu naturze sa produkcje wybitnie nie na temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Trudno, ale mam nadzieję, że będą krótkie. :|

 

(...) no ale na czymś zarobić muszą a jak nie wiadomo na czym to na reklamach oczywiście :!::!::evil::evil:

Przecież są jeszcze pieniądze z platform i kablówek. ;)

A w dzisiejszych czasach trudno znaleźć kanały bez reklam... :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to może być nawet 5 przerw reklamowych w trakcie 40 minutowego programu, jak w USA :P.

 

A na serio, pewnie pójdą śladem brytyjskim czyli 3 bloki reklamowe w trakcie programu. Tak jak ma to miejsce na np. Universal Channel czy coraz częściej na AXN podczas primetime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Wszystkie audycje są dostosowane do reklam - puszczają zapowiedzi w przerwach w programach. Jeśli dalej stacja będzie miała tak dobrą ramówkę, to reklamy nie będą mi wcale przeszkadzały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...

Miałem dziś okazję popatrzeć przez kilka chwil na ten kanał i niekompetencja ludzi przygotowujących "zajawki" jest przerażająca. W każdej przerwie reklamowej do promocji filmu "Anakonda - królowa węży" wykorzystano materiały z filmu "Żmije prawie doskonałe". Dzięki temu do widoku zębów ociekających jadem (anakonda to dusiciel jakby ktoś nie wiedział) można było usłyszeć informację o 100 tys. zgonów rocznie w wyniku ataku anakond.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
A z czego tu się cieszyć? Miałeś dwa kanały teraz będzie jeden

Ja np. miałem jeden i dalej będę miał jeden tyle że z mniejszą ilością powtórek.

 

Bardzo dobrze że nadawcy ujednolicają ramówki kanałów w wersji HD i SD. Coraz więcej jest kontentu HD i nie ma potrzeby tworzenia osobnych ramówek. Zwłaszcza jeśli chodzi o stacje tematyczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...