Skocz do zawartości
TomPL

Orange: promocja bez podtekstów? Aż trudno uwierzyć...

Rekomendowane odpowiedzi

Zadzwonili z promocją! Mam aktualnie neo 10Mb +tvsat pakiet podstawowy za 75zł (brutto, na okres 12 miesięcy), oferują neo 20Mb + tvsat za 69zł - no toż to same korzyści :) Może nie jakieś kolosalne, ale zawsze parę złotych taniej i szybszy net - no to biorę. Przyślą wersje pisemną to poczytam, co tam drobnym drukiem, ale może ktoś wie, co im się stało, że tak sami z siebie robią mi dobrze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdybyś wziął tę samą ofertę (Neostrada 20 Mb + pakiet podstawowy) na 24 miesiące to płaciłbyś 59,90 miesięcznie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wiem. Wiem już też, że to żadna promocja, po prostu obniżyli ceny w stosunku do zeszłego roku i przyśpieszyli mi podpisanie umowy na następny rok (termin miałem w czerwcu) - nie mam im tego za złe :)

I nie, nie zamierzam zmieniać na 24 miesiące...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaki masz pakiet TV?

Przy okazji, jak działają dekodery z twojej sygnaturki, czyli UHD-88 (DTH) (wcześniej SHD-85) ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pakiet podstawowy, z dekoderem nie mam i nie miałem kłopotów. Kłopoty bywają z Orange ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Właśnie ja również nie byłem zadowolony z oferty Orangę. Niefajnie, że zrobili takiego molocha, który dyktuje warunki z enki i Canal+, ale raczej biją z ofertą, chodź coraz trudniej coś wynegocjować fajnego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja też zrezygnowałem z Orange. Ich internet domowy to niezbyt śmieszny żart. Prędkość 10-20Mb/s nie jest niczym niezwykłym w tych czasach a i tak sobie za niego sporo liczą. Co do telewizji też lepiej wychodzi zamówienie u lokalnej firmy o ile mają jakieś pakiety.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja przez ostatnie lata miałem kilka ofert które nie pokrywały sie z rzeczywistością.Ustalenia inne warunki całkiem inne.Ale trzeba się pomęczyć jeszcze z Neostradą do czasu kiedy nie będzie innych ciekawych alternatyw.Promocje u nich to w rozmowie tylko lub na papierku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi