Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

A jak ocenicie nowe Muppety? Ja oceniam pozytywnie po tych dwóch pierwszych odcinkach. Bardzo cieszę się, że TV Puls będzie pokazywał ten serial. 

 

Wczoraj oglądałem przez chwilę Pulp Fiction. I po tym fragmencie muszę przyznać, że "zabili" film tym tłumaczeniem. Nie wiem jak było dalej, bo oglądałem tylko fragment, widziałem jak Vincent i Jules wpadli z wizytą do chłopaków na początku filmu, ale tłumaczenie było bardzo "lekkie", nie było wielu tych wulgaryzmów, które zostały w najbardziej znanym tłumaczeniu świetnie użyte. Oglądał ktoś wczoraj całość? Jeśli tak, to jakie są Wasze opinie na temat tego tłumaczenia?

Edytowane przez Polak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy serial odbieram lepiej niż dwa ostatnie filmy. Ale już tak nie śmieszy, jak kiedyś. Widać to po spadającej widowni na ABC - 1 odc.: 9 mln., 2 odc.: poniżej 6 mln. Nie wróży to dobrze przyszłości serii. Czasy się zmieniły. Teraz widz wymaga większej jazdy po bandzie. Albo coś zmienią, albo pierwsza seria będzie ostatnią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

I jak tu się dziwić na stwierdzenie typu: wersja HD na satelicie się nie opłaca, skoro TV Puls potrafi nagle przenieść premiery serialowe przed zakończeniem emisji serii? Podobne cyrki były nie tak znowu dawno z Czarkiem P. (podobnie jak w przypadku Muppetów w połowie serii też przenieśli porę emisji, przez co przestałem oglądać ten serial). Żadnych wniosków, w kwesti TV Puls bardzo prawdziwe jest stwierdzenie: Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi. (Jan Kochanowski, Pieśni, Księgi Wtóre, Pieśń 5)

  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przenieśli premierę, bo nie ma oglądalności. To chyba oczywiste? Pasmo wieczorne jest cenne. Zamienili na coś, co daje pewniejszy zysk. Tamten serial ich produkcji też nie dał spodziewanych rezultatów, to go zdjęto. Żadna wielka filozofia.

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puls ciągle zmienia godzinę emisji. Np. serial Motyw początkowe odcinki były o 22:50, potem przenieśli na 20:00 i 21:00 (2 odcinki) na 1 jeden wtorek, ale dzień po tym już w ramówce było, że od nastepnego wtorku będą znów o 22:50. I za to dawali CSI po raz kolejny, czy te powtórki CSI mają więksą oglądalność niż niezle premiery? 

 

W Pulsie 2 tak samo często zmieniają ramówkę. Raz dali o 20:00 The Walking Dead, a tydzień później zostały tylko środy o 23:00. A 2 seria w TV Pulsie leci o koszmarnej porze w niedzielę i we wtorki w nocy powtórki. Premiery były (bo dziś powtórka ostatniego odcinka, polecam :!: ) w godz. 00:00-03:00!

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...