Skocz do zawartości

Liga Swiatowa siatkarzy w Polsce :):) opinie


gruby4567
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Prosze no to taka mała niespodzianka.Po zwycięstwie 3:2 nad Brazylią, Bułgarzy przegrali dzisiaj gładko z Rosjanami.3 drużyna na świecie przegrała z 8 drużyną to taka mała sensacja.Publika na hali była wyraźnie za Bułgarami,ale znaleźli się też kibice z Rosji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś przedwczesny finał Polska - Brazylia taki mecz prawdy....

dobrze sie stało ze zagramy właśnie z nimi bo wydaje mi sie że Brazylia jest w ciut gorszej dyspozycji niż Rosja /mimo wygranej z Rosjanami/ tak że mamy szanse zagrać z Rosjanami /tak mi się wydaje/ w finale - oby :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jovik- mam nadzieję że " obym ....... " - OBYŚ :!:

 

Ja jestem przekonany że jutro zagramy ponownie z ----- USA o ile nasi i oni zagrają dziś na takim poziomie jak wczoraj to są w stanie roznieść w pył każdy zespół, nawet jakby powstała hybryda rusko- brazylijska :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno wielki sukces polskiej siatkowki. Mam nadzieje ze na podium stana. Widocznie Brazylia nam nie lezy.

 

Sukces polskich siatkarzy połowiczny a za to polsatu , to totalna klapa - chodzi o te częste reklamy które umją zepsuć atmosferę oglądanego meczu. Lepiej wypadła by TVP, wielka szkoda . :?:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnie ale TVP 100razy lep[iej pokazywala lige swiatowa - mam na mysli przekaz z boiska- polsat ma bardzo slabe powtorki- szczegolnie z kontrowersyjnych sytuacji- ale jest jak jest.pozdro

 

 

No i jeszcze miała komentatorów bardziej żywiołowych. Jak się oglądało meczyk w TVP to się czuło w domu atmosferę z boiska...

 

 

Sukces polskich siatkarzy połowiczny a za to polsatu , to totalna klapa - chodzi o te częste reklamy które umją zepsuć atmosferę oglądanego meczu. Lepiej wypadła by TVP, wielka szkoda . :?:?

 

 

Dawno temu już wyraziłem takie opinie gdy PS dostał prawa transmisyjne, cóż "to se już ne wrati" przynajmniej można mieć nadzieję że choć spróbują dorównać tej technice przekazu i realizacji opisu technicznych sytuacji na boisku a chyba to nie jest aż tak skomplikowane skoro np. "Planeta Sport"(sam widziałem) robi to na miejscu we własnym studiu w spodku-w czasie gdy nas Polsat raczy porcją wkur.... reklam :evil:

 

ps. Nie wiem jak to jest możliwe ale jest rzeczą normalną że przekaz satelitarny jest zawsze minimalnie opóźniony w stosunku do naziemnego( tak jest min. na CP, ale właśnie za sprawą "Planeta Sport" odkryłem że oni mają wcześniejszy przekaz jak "Polsat" naziemny :!::shock::shock:

jak to jest możliwe

:?::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już kiedyś toczyliśmy rozmowę o opóźnieniach w przesyle sygnału, w dziale "Problemy" zdaje się.

Polsat naziemny był opóźniony zapewne z tego powodu, że jest naziemny ;) To znaczy sygnał do nadajnika naziemnego był brany z przekazu satelitarnego i jeszcze przepuszczany przez inne urządzenia aby zostać wysłany w paśmie UHF :) Natomiast z Planety Sport miałeś prosto z satelity (i może miał krótszą trasę do przebycia, brak kodowania, itd.).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...