Skocz do zawartości

Telewizyjny kanał roku 2015


Rekomendowane odpowiedzi

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVP2 /dobra rozrywka, polskie filmy/

2) Najlepszy kanał informacyjny - TVP Info

3) Najlepszy kanał filmowy - Filmbox /ciężki wybór.../

4) Najlepszy kanał sportowy - brak

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - brak

6) Najlepszy kanał dziecięcy - TVP ABC /kultowe bajki, programy dla dzieci

7) Najlepszy kanał muzyczny - STARS.TV /najlepsza muzyka/

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny -

9) Najlepszy kanał HD - TVP1 HD /ważne wydarzenia sportowe, seriale, filmy/

10) Najlepsza paczka kanałów premium - Canal+

11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2015 r. w Polsce - Eleven

12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2015 r. w Polsce -

13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Eleven

Edytowane przez maciejolek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - TVN
2) Najlepszy kanał informacyjny - TVN 24
3) Najlepszy kanał filmowy - HBO
4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport1

5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planete+

6) Najlepszy kanał dziecięcy - Nickelodeon
7) Najlepszy kanał muzyczny - VIVA Polska

8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - CNN

9) Najlepszy kanał HD - TVN24 HD
10) Najlepsza paczka kanałów premium - HBO
11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2015 r. w Polsce - Eleven
12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2015 r. w Polsce - Wellbeing Network
13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -

14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki -

15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce -

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głosowanie zakończone. A oto wyniki:

 

1) Najlepszy kanał ogólnotematyczny - Polsat (16), TVN (10), TVP 1 (9), TV Puls (7), TVP 2 (6), TTV (1), Tele 5 (1), TVP Kultura (1), wstrzymali się od głosu (1).
 
2) Najlepszy kanał informacyjny - Polsat News (18), TVN 24 (15), TVP Info (10), TVN 24 Biznes i Świat (4), TV Republika (2), wstrzymali się od głosu (4).
 
3) Najlepszy kanał filmowy - CANAL+ (10), HBO (8 ), Ale Kino+ (5), Stopklatka TV (5), CANAL+ Film (5), Cinemax (3), Filmbox (3), Polsat Film (2), FOX (2), Filmbox Arthouse (2), Kino Polska (1), TVP Kultura (1), MGM HD (1), AXN (1), wstrzymali się od głosu (3).
 
4) Najlepszy kanał sportowy - Eurosport 1 (24), CANAL+ Sport (9), Polsat Sport (5), Eleven (4), Extreme Sports (2), TVP Sport (2), Polsat Sport News (2), CANAL+ Sport 2 HD (1), nSport+ (1), Eleven Sports (1), Eurosport 2 (1), wstrzymali się od głosu (2).
 
5) Najlepszy kanał popularnonaukowy - Planete+ (13), Discovery Channel (7), National Geographic (4), Fokus TV (4), Animal Planet (3), Nat Geo Wild (3), BBC Earth (2), TVP Historia (2), Nat Geo People (2), Polsat Viasat History (2), Discovery Historia (2), History (1), Travel Channel (1), Discovery Science (1), Da Vinci Learning (1), wstrzymali się od głosu (6).
 
6) Najlepszy kanał dziecięcy - MiniMini+ (10), Nickelodeon (9), TVP ABC (7), Boomerang (6), Cartoon Network (3), Disney XD (2), Da Vinci Learning (2), Top Kids (2), BBC Cbeebies (1), wstrzymali się od głosu (9).
 
7) Najlepszy kanał muzyczny - STARS.TV (22), Eska TV (7), Polo TV (3), 4 Fun Hits (3), MTV Live HD (3), Muzo TV (2), 4 Fun TV (2), 4 Fun Fit&Dance (2), Mezzo Live HD (1), Power TV (1), VIVA Polska (1), Trace Urban (1), wstrzymali się od głosu (2).
 
8 ) Najlepszy kanał zagraniczny - RTL (6), BBC World News (5), CNN (5), ZDF (4), Das Erste (2), Russia Today (2), Supertennis (2), Nova (1), Planete+ (1), Arte HD (1), Fashion TV (1), Sky Sports F1 (1), BBC One (1), CT sport (1), DocuBox (1), Mezzo (1), HBO (1), Sport 1 (1), RTL 102,5 (1), MTV Rocks (1), France 24 (1), Nashe Kino (1), wstrzymali się od głosu (9).
 
9) Najlepszy kanał HD - TVN 24 HD (8 ), Polsat HD (4), TVP 1 HD (4), BBC Earth HD (3), Eurosport 1 HD (3), BBC HD (3), CANAL+ HD (3), TVN Turbo HD (2), TVP HD (2), TVN Style HD (1), Ale Kino+ HD (1), Extreme Sports HD (1), Sundance HD (1), Polsat Sport HD (1), Mezzo Live HD (1), MGM HD (1), MTV Live HD (1), BBC Brit HD (1), CANAL+ Sport HD (1), wstrzymali się od głosu (8 ).
 
10) Najlepsza paczka kanałów premium - CANAL+ (34), HBO (9), Cinemax (1), Filmbox (1), wstrzymali się od głosu (4).
 
11) Najlepszy kanał wprowadzony w 2015 r. w Polsce - Eleven (20), Fox Comedy (6), Paramount Channel (4), Top Kids (3), TVN Fabuła (2), Nat Geo People (2), TNT (2), Eleven Sports (1), Wellbeing (1), 4 Fun Hits (1), Fokus TV (1), wstrzymali się od głosu (7).
 
12) Najgorszy kanał wprowadzony w 2015 r. w Polsce - Wellbeing (22), TVN Meteo Active (9), Nuta.TV (3), Discovery Historia (2), Discovery Life (2), Eleven Sports (1), Eleven (1), wstrzymali się od głosu (11).
 
13) Najlepszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Eleven (13), STARS.TV (3), Paramount Channel (3), Discovery Historia (3), Eleven Sports (2), Fox Comedy (2), ATM Rozrywka (2), Nat Geo People (2), TNT (2), TVN Fabuła (1), nSport+ (1), TVN Turbo HD (1), CANAL+ 1 (1), Cartoon Network HD (1), 4 Fun Hits (1), wstrzymali się od głosu (13).
 
14) Najgorszy kanał wprowadzony w tym roku do mojej platformy/kablówki - Wellbeing (19), TVN Meteo Active (4), Nuta TV (2), NTL Radomsko (2), VHF Classic (2), TVN Fabuła (1), Power TV (1), Romance TV (1), TV Republika (1), Outdoor Channel (1), Discovery Life (1), Nat Geo People (1), CANAL+ 1 (1), wstrzymali się od głosu (13).
 
15) Kanał, który powinien pojawić się w Polsce/mojej platformie, kablówce - Eleven (15), Eleven Sports (5), Top Kids (5), PULS 2 (5), Polsat Sport (2), Mezzo Live HD (1), 4 Fun Hits (1), Boomerang HD (1), Cartoon Network HD (1), MGM HD (1), TV Puls HD (1), Eska TV HD (1), STARS.TV HD (1), Polsat Sport Extra (1), TVN 24 Biznes i Świat (1), Sky Sport News HD (1), TV Trwam (1), Sky Sports F1 (1), Plante+ (1), Eurosport 2 (1), HBO (1), Poker Italia 24 (1), TV79 (1), wstrzymali się od głosu (8 ).
 
Serdecznie dziękuje i zapraszam za rok.
Edytowane przez Frontowiec
  • Popieram 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...