Skocz do zawartości

Upadło pismo...Sat Kurier


Flebuss
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem o tym w Hyde Parku z prawdziwym żalem i pretensją o to że nie starczyło chęci na rozwijanie i merytoryczną poprawę pisma - i udanie się przez redakcję na "z góry upatrzone pozycje" zgodnie z tzw.tryndem- bo internet to potęga  - jak pisze J Sulisz we wstępniaku - nastąpią przenosiny do internetu - czyli nigdzie!będziecie tam kroplą w oceanie i wielu już was tam nie znajdzie!Reasumując wstępniak p Sulisza nie brzmiał szczerze ani prawdziwie bo przytaczane tam argumenty wydają się być naciągane na podparcie decyzji -zniknięcie pisma z rynku to zniknięcie ze świadomości - żaden internet nie zastąpi materialnej rzeczywistości - mimo iż niektórym tak się wydaje.

SZKODA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Janusz Sulisz z pewnością zna lepiej koszty wydawania pisma i jego sprzedaż niż Ty ;). Ja Satkuriera kupowałem od 1 numeru, przestałem jakieś 8 lat temu - zupełnie zastąpił mi go Internet. To samo z TV-SAT Magazynem. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby treści "premium" były w Internecie za lekką opłatą.

Edytowane przez bgmnt
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że do sieci. Ja od 95r. kupowałem np. tygodnik "Piłka Nożna", ale wraz z końcem 2014 roku po prawie 20 latach przestałem to pismo kupować. Z prostej przyczyny, czytałem tam o wydarzeniach, które odbyły się kilka dni wcześniej, a cały piłkarski świat i internet żyły już całkiem czymś innym. Zdarzyło mi się kupić parę razy w życiu SK i to z dobre 10-15 lat temu, po to żeby ustawić kanały na analogu na HB, więc to chyba było jednak 15 lat temu :P hmm a może to był ten TV-SAT :D Już dziś sam nie wiem.....

 

Uważam, że dobrze, że przenosi się do sieci - wygodnie, szybko i można na tableciku na kibelku poczytać albo na smartfonie ;) Tak też czytam teraz PN ;) SK nie kupiłem od lat, bo nie chce mi się go szukać i specjalnie zamawiać, a taka wersję online być może kupię.

 

Co do przyszłości gazet to radzę zajrzeć na regualrnie publikacje portalu wirtualnemedia_pl, który okresowo podaje wolumeny gazet i z okresu na okres sprzedaż spada, bo gazety są 5h po druku nieaktualne.....nawet dzienniki ;)

Edytowane przez Intermario
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...