Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@CSA

 

Jakoś tak mi to się kojarzyło, ale Ty ująłeś to nad wyraz dowcipnie :brawo::brawo:

 

 

Ps. Jedyna rzecz, która mnie zaciekawiła to te trudności z utrzymaniem transpondera przez Viasat,może tu są jakieś iluzoryczne możliwości. CP też za wiele miejsca nie ma, ale gdyby zrezygnować z kilku kanałów PPV na rzecz paczki Viasat :?::idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Odnośnie HBO2 HD, HBO Comedy HD i Cinemax 2 HD - to sprawa jasna. C+ też zapewne weźmie biorąc pod uwagę, że HBO idzie z jednego transpondera z kodowaniem dla trzech platform.

 

Co do pozostałych nowości - NGC HD był zapowiadany, więc nihil noci sub sole. MTV Rock - też żadna rewelacja, zapewne normalne rozszerzenie oferty aby nie być zbytnio w tyle do konkurencji.

Zastanawia mnie Nick Jr i Nick HD...

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i we wtorek sie zacznie lawina postów

 

0:00 nic sie nie dzieje

2:00 nadal nic

6:00 no i kanalow jak nie bylo tak nie ma to chyba jednak sciema

8:00 zrobili nas w bambuko

12:00 Polsat to dno najgorsza platforma

14:00 jeden wielki syf co za idioci pracuja w CP rezygnuje ide do N tam jest lepiej

16:00 o sa nowe kanaly Polsat jest wielki tyle kanalow na raz uwielbiam Polsat

 

Pewnie posty beda podobnie wygladac

 

Aha w miedzy czasie beda posty z tym kto puscil plotke o nowych kanalach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dniem 3 marca 2011 r. dodane zostaną nowe oferty utrzymaniowe z Pakietem Familijnym + Relax Mix. Oferta dostępna będzie dla Abonentów, którzy posiadają udostępniony lub własnościowy dekoder SD.

 

Klient otrzyma aż 12 miesięcy Pakietu Relax Mix w cenie Pakietu Familijnego (37,90zł) przy umowie zawartej na 29mc.

 

W ofertach analogicznie jak w Promocji Nowy Cyfrowy Polsat możliwa będzie elastyczność na Pakiecie RX w dowolnym momencie trwania Umowy. Zmiany skuteczne są po okresie promocyjnym.

 

Jednocześnie wyłączone zostaną oferty na podmianę dekodera i zmianę pakietu z obowiązkowym Pakietem HBO HD na czas określony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Z dniem 3 marca 2011 r. dodane zostaną nowe oferty utrzymaniowe z Pakietem Familijnym + Relax Mix. Oferta dostępna będzie dla Abonentów, którzy posiadają udostępniony lub własnościowy dekoder SD.

 

Klient otrzyma aż 12 miesięcy Pakietu Relax Mix w cenie Pakietu Familijnego (37,90zł) przy umowie zawartej na 29mc.

Nareszcie oferta dla mnie. Można jeszcze coś wynegocjować, na przykład ze trzy miesiące gratis HBO?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Pewne portale nasialy plot i tyle.

Jestem ciekaw czy widzieliscie np. na SK oficjalne info dotyczace dolaczenia 1 Marca do oferty CP Nick HD itd. :> widzieliscie ?, nie !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pewnie dlatego, ze za bardzo odbiegalismy od tematu..... o znowu OT, moderato mnie kiedys zabije (lub wykorzysta w inny sposóB) w tym temacie o nowościach ciężko pisaćbo POLSAT i NOWOŚC to dwie odpychajace sie rzeczy

Odbieganie od tematu gdzie? Rzecznik CP zapowiadała kanały w najbliższym czasie do wczoraj czyli końcowego terminu wypowiadania umów w związku z BBC. Dziś oficjalnie powiedziała to co mówili wcześniej. Czy to nie dotyczy nowości dokładnie nowych kanałów, które zapowiadano??? Tylko prawda jest taka że Sat Kurier nie był pierwszy który podał ten komunikat pani O. dlatego usunięto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...