Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@piter345, a kto Ci powiedział, że za HBO 2 HD, HBO Comedy HD i Cinemax 2 HD będziesz dodatkowo płacił?

 

Wiadomo, że N i Cyfrowy Polsat mają nie pobierać dodatkowych opłat za stacje HD - będą one dostępne dla posiadaczy pakietów HBO i Cinemax.

 

źródło: :arrow: HBO Polska/media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piter345, a kto Ci powiedział, że za HBO 2 HD, HBO Comedy HD i Cinemax 2 HD będziesz dodatkowo płacił?

 

Wiadomo, że N i Cyfrowy Polsat mają nie pobierać dodatkowych opłat za stacje HD - będą one dostępne dla posiadaczy pakietów HBO i Cinemax.

 

źródło: :arrow: HBO Polska/media2.pl

Tzn., że jak mamwykupiony pakiet HBO (bez HD) to także będę miał dostęp do tych programów w wersji HD :roll::?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może i CP doda w tym samym czasie co N-ka ale musi to być informacja potwierdzona i prawdziwa.N-ka zrobiła dobry manewr podając już teraz informacje żeby przekonać do siebie tych co zastanawiają się czy odejść z CP. Co tu dużo gadać marketing N-ka ma lepszy,a CP śpi !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cyfrowy Polsat potwierdza - kanały HBO w HD także u nas

W dniu 17 lutego 2011 roku zadałem następujące pytania rzecznik prasowej Cyfrowego Polsatu - pani Oldze Zomer - Czy Cyfrowy Polsat dołączy kanały HBO 2 HD, HBO Comedy HD oraz Cinemax 2 HD w dniu 1 marca 2011 roku, tak jak to ma zamiar zrobić N? Czy wiadomo z jakiej częstotliwości one będą nadawane - tp. N czy CP? Aktualnie niestety nie są znane żadne szczegóły w tej sprawie, poza - Planujemy udostępnić te kanały naszym abonentom, ale za wcześnie jest na komunikowanie daty ich wprowadzenia oraz kwestii technicznych. Za odpowiedź dziękuję i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie

 

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą Cyfrowego Polsat. Wyjaśniam, że

Cyfrowy Polsat cały czas prowadzi działania, które mają na celu

poszerzenie i wzbogacenie oferty programowej o nowe kanały telewizyjne

oraz radiowe. O wszelkich zmianach w ofercie programowej Klienci Cyfrowego

Polsatu będą informowani na bieżąco na ekranach odbiorników telewizyjnych, a także drogą telefoniczną lub listowną. Taka odp dostalem z cp na temat kanałow Viasat i TV1000.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To wez N tam masz 22 kanaly HD :D . Ja wole zeby dodali Viasaty i History Channel. Kanaly z ramowka taka jak w SD sa bezsensu po co placic za nie? Mam pakiet Premium i niechce placic 120 zł

Jeżeli masz pakiet premium to w przypadku dodawania nowych kanałów nie dopłacasz nic :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny Panie

 

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą Cyfrowego Polsat. Wyjaśniam, że

Cyfrowy Polsat cały czas prowadzi działania, które mają na celu

poszerzenie i wzbogacenie oferty programowej o nowe kanały telewizyjne

oraz radiowe. O wszelkich zmianach w ofercie programowej Klienci Cyfrowego

Polsatu będą informowani na bieżąco na ekranach odbiorników telewizyjnych, a także drogą telefoniczną lub listowną. Taka odp dostalem z cp na temat kanałow Viasat i TV1000.

 

 

Nawet jakbyś zapytał o Canal +, ba o jakikolwiek kanał to też byś taką regułkę usłyszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość PawelU1981
@PawelU1981 sory jak się zdenerwowałeś

 

Chłopie luz. Przecież ja to piszę dla Was i możecie sobie z tego korzystać;) Nie mam fobii na punkcie podawania mnie jako źródła:)

 

A wcześniejszy post to tylko wyraz mojej radości, że mnie cytujesz;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony podejrzewam że dołączenie kanałów Viasat do oferty CP byłoby dużym plusem i kto wie może i wzrostem liczby abonentów szczególnie że żadna platforma nie posiada żadnych kanałów Viasat-u w swojej ofercie z drugiej zaś do końca nie jestem pewien czy kanały Viasat dołączą do oferty ponieważ nie tak dawno bo niecały rok temu a dokładnie 2 marca 2010 Kanał TV 1000 wyleciał z oferty a zastąpił go o wiele wtedy gorszy FilmBox a idąc za rozumowaniem wiele razy tu przytaczanego zdania że Cyfrowy Polsat dwa rady nie wchodzi do tej samej rzeki można stwierdzić że Viasat-y nie prędko lub w ogóle nie znajdą miejsca w ofercie CP ale kto wie jak będzie :?

a tak nawiasem mówiąc to jestem ciekaw dla czego inne platformy nie nawiązały współpracy z Viasat-em czego skudkiem jest brak kanałów w ich ofertach a pamiętam jak było mówione że Viasat-y zagoszczą np w Cyfrze + a tu do dziś nie ma śladu obecności tychże kanałów :?:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@maxi76, Cyfrowy Polsat już nie raz "wchodził do tej samej rzeki"! Przypomnę tylko:

1)TVN Gra zastąpiło ITV na głównej liście, po likwidacji TVN Gra ITV powróciło na główną listę,

2)Travel zastąpił Discovery Travel&Adventure - kanał Discovery ostatnio powrócił do CP, teraz jako TLC,

3)Nickelodeon zastąpiło Jetix Play - dodanie kanału Playhouse Disney można więc umownie uznać za powrót kanału Disneya dla najmłodzych,

4) nie mówiąc o kanałach tematycznych Polsatu (On, Ona itd.) - zostały zlikwidowane, a po latach ponownie się pojawiły (Polsat Play, Polsat Cafe itd.).

Powroty w Cyfrowym Polsacie występują, mam więc nadzieję, że TV 1000 też powróci i to razem z pozostałymi kanałami Viasat: Viasat History, Viasat Explorer i Viasat Nature.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...