Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CP odstawia lipę z tym, że nie dołączył Regilia.tv, Rebel.tv, TVN Warszawa (nie mieszkam w Stolicy, ale fajnie sie oglądało ten kanał :P), Radio na wizji. No i wiadomo listę mogli by zrobić normalną bez dubli (z normalnym numerem dla BBC Lifestyle) i VOD na końcu.

Fajnie by było jakby Viasaty dołączyli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP odstawia lipę z tym, że nie dołączył Regilia.tv, Rebel.tv, TVN Warszawa (nie mieszkam w Stolicy, ale fajnie sie oglądało ten kanał :P), Radio na wizji. No i wiadomo listę mogli by zrobić normalną bez dubli (z normalnym numerem dla BBC Lifestyle) i VOD na końcu.

Fajnie by było jakby Viasaty dołączyli :)

 

 

TVN Warszawa raczej nie dodadzą bo dopiero co zakodowali...... A swoją drogą brakuje tych starszych poczciwych dekoderów od CP z ustawianiem własnej listy kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram CP w temacie braku chęci na nadawanie kanału religijnego.Czy nie dość mamy tych religijnych cwaniaków na codzień w TVP,czy TVN?Przecież ci religijni manipulatorzy chcą nas całkowicie pozbawić samodzielnego myślenia i szokuje mnie,że tylu ludzi daje się nabrać na ich socjotechniczne triki i chce,aby jeszcze CP robił im darmową reklamę.Ci,którzy chcą kanału religijnego w CP,to chyba kościelni lobbyści,a nie zdrowo myślący telewidzowie.Religia do kościołów,a nie do TV.Ludzie,zacznijcie myśleć,a nie poddawać się naciskom religijnych fanatyków,co nic w życiu nie potrafia oprócz modlenia się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie przesadzaj w CP są klienci o różnych poglądach i każdy ma prawo do kanałów zgodnych ze swoimi przekonaniami. Ty nie chcesz to nie musisz oglądać przecież nikt Ciebie do tego nie zmusza. Ja mam dość tych sportowych kanałów w CP wystarczył by jeden i tyle na co tyle tego, a papka MTV dla bezmuzgów. Uważam to za śmieci, ale skoro są ludzie co chcą to oglądać to niech im będzie. Podobnie z Religia tv czy Trwam są ludzie co chcą to oglądać to niech mają. To jest demokracja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popieram CP w temacie braku chęci na nadawanie kanału religijnego.Czy nie dość mamy tych religijnych cwaniaków na codzień w TVP,czy TVN?Przecież ci religijni manipulatorzy chcą nas całkowicie pozbawić samodzielnego myślenia i szokuje mnie,że tylu ludzi daje się nabrać na ich socjotechniczne triki i chce,aby jeszcze CP robił im darmową reklamę.Ci,którzy chcą kanału religijnego w CP,to chyba kościelni lobbyści,a nie zdrowo myślący telewidzowie.Religia do kościołów,a nie do TV.Ludzie,zacznijcie myśleć,a nie poddawać się naciskom religijnych fanatyków,co nic w życiu nie potrafia oprócz modlenia się.

Kolego nie przesadzaj w CP są klienci o różnych poglądach i każdy ma prawo do kanałów zgodnych ze swoimi przekonaniami. Ty nie chcesz to nie musisz oglądać przecież nikt Ciebie do tego nie zmusza. Ja mam dość tych sportowych kanałów w CP wystarczył by jeden i tyle na co tyle tego, a papka MTV dla bezmuzgów. Uważam to za śmieci, ale skoro są ludzie co chcą to oglądać to niech im będzie. Podobnie z Religia tv czy Trwam są ludzie co chcą to oglądać to niech mają. To jest demokracja.

 

 

 

Popieram i zgadzam się w 100%. Ja przykładowo byłbym za wprowadzeniem religia.tv do CP bo skoro religia (jaka by nie była) jest częścią naszego życia to dlaczego nie miałby istnieć kanał traktujący o niej. Poza tym od tego mamy rozum żeby nie dać manipulować a oglądać możemy co chcemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jak ktoś chce zaoferować kanał Religia TV za darmo a CP nie bierze. Przecież taki kanał może przynieść dodatkowych abonentów którzy zakupią jeden z pakietów CP tylko dla kanały Religia TV

A może CP planuje swój kanał po nazwą Polsat Religia lub Polsat Przetrwam,dlatego się nie zdecydowali dodać kanału Religia mimo że był oferowany za darmo,a może chodziło o pozycję na liście CP?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetrwam z kanałem telewizyjnym oglądanym w jednym odcinku przez Kiepskich - w role księdza-prezentera wcielił się tam z tego co pamiętam K. Skiba :lol: Co do nowych abonentów to chyba ten kanał będą mogłyby oglądać babcie którym się TV Trwam nie podoba lub pamiętające czasy Telewizji Niepokalanów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@matox01 jak się nie dogada a VH1 zniknie to czeka ich fala wypowiedzeń

Chyba sam nie wierzysz w to, co napisałeś. Moim zdaniem większość abonentów nawet nie zauważy, że ten kanał zniknął z oferty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...