Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W tym temacie odniosę się do tematu który jest na głównej stronie SK dotyczący rozszerzeniu dystrybucji kanałów marki Viasat. Jeżeli niestety CP nie zainteresuje się takimi kanałami jak Explorer, History, Nature bo o powrocie TV1000 raczej można zapomnieć (chyba) to będzie oznaczać że CP chce swoją uwagę poświęcić na internet. Widzę że oficiele Viasat zaczęli trochę myśleć a czy CP myśli o swoich abo :?::?::?: zobaczymy co z tego wyniknie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że ani CP, ani Cyfra+ nie mają już miejsca na swoich tp., a dodanie Viasatów wiązałoby się z koniecznością wrzuceniach ich na swoje tp. Poza tym teraz wszystkie platformy bardziej stawiają na rozwój HD, więc wątpie, aby Viasaty gdzieś się pojawiły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ta dobre, TVP HD nie dolaczyli do oferty bo za duzo im kasy a co dopiero kanaly z grupy Viasat.

CP stawia teraz na Internet a TV ma gleboko w ..., jakby dawali za free to zapewne by brali.

 

@Bloo411 Nka jakby dodala kanaly z grupy Viasat to ma wygrana sprawe, C+ raczej nie wezmie bo ma juz swoje Planete i NG a o CP mozna pomarzyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Nie o to mi chodzi co napisales w sprawie TVP Seriale bo akurat jak ja napisalem posta to Ty edytowales, z tego co ja wiem to CP nie ma w planach dolaczenia do oferty TVP HD i TVP Seriale. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisałem e mail do TVP z pytaniem o TVP SERIALE w CP oto jaka odpowiedz Mi przyszła z TVP:

Witamy

 

Uprzejmie informujemy, że trwają rozmowy z operatorami sieci kablowych i Cyfrowego Polsatu, aby wprowadzili nasz nowy kanał do swoich ofert. Nie jesteśmy w stanie nikogo zmusić do podpisania umów na reemisję sygnału tego kanału. TVP stara się, aby jak najwięcej widzów mogło korzystać z naszych dodatkowych kanałów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Jeśli chodzi o pieniądzory na kanały to CP ich nie brakuje. Jak to ładnie było rozpisane w ostatnim raporcie to wpływy z abonentów mieli coś koło 698 mln (chyba za pół roku), natomiast koszt licencji wyniósł jakieś 195 mln (zarówno kanały jak i filmy w DWF). Dekodery kosztowały ich zaledwie 78 mln. A na dystrybucje wydali jakieś 133 mln, więc zostaje im jakieś 292 mln na nowe kanały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

traci traci, większość punktów nie porobiła nawet 50% planów grudniowych ;) Na głowie stają żeby wciskać wszystkim telefony.

Cyfra też traci ale tu w związku z tragicznymi promocjami. Zobaczymy jak będą wyniki za ostatni kwartał, ale wydaje się że najwięcej zyskała "N"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...