Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

CP najpierw wprowadza, a później informuję.

A ostatnio FoxLife HD? Fakt że jak nie dodadzą TVP HD to będzie śmiech na sali... a w CP dodadzą zapewne po Mundialu :lol2: Nie czaje jeszcze czemu nie ma Animal Planet HD który jest fantastycznym kanałem i czemu wywalili Discovery HD Showcase z pakietu... jako niby super premium a w TNK HD jest w paczce za 20 zł :?::!::/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CP najpierw wprowadza, a później informuję.

A ostatnio FoxLife HD? Fakt że jak nie dodadzą TVP HD to będzie śmiech na sali... a w CP dodadzą zapewne po Mundialu :lol2: Nie czaje jeszcze czemu nie ma Animal Planet HD który jest fantastycznym kanałem i czemu wywalili Discovery HD Showcase z pakietu... jako niby super premium a w TNK HD jest w paczce za 20 zł :?::!::/

Wywalili bo przyszłść tego kanału w CP jest baaardzo niepewna, niedługo wygasa umowa i raczej nie będzie przedłużona więc CP sie zabezpieczył, żeby w razie wycofania nie było podstawy do rozwiązania umów przez abonentów. Zauważ że nawet w opcji premium za 99zł/m-c masz HBO HD a nie masz Discovery HD.

I własnie o to chodzi, możesz go dobrać jako opcje dodatkową ale wtedy jego wycofanie nie wpływa na umowę główną!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalili bo przyszłść tego kanału w CP jest baaardzo niepewna, niedługo wygasa umowa i raczej nie będzie przedłużona więc CP sie zabezpieczył, żeby w razie wycofania nie było podstawy do rozwiązania umów przez abonentów. Zauważ że nawet w opcji premium za 99zł/m-c masz HBO HD a nie masz Discovery HD.I własnie o to chodzi, możesz go dobrać jako opcje dodatkową ale wtedy jego wycofanie nie wpływa na umowę główną!

 

Skąd ta pewność, że los Discovery HD Showcase jest w CP niepewny :?: . Bo tak, to sobie może każdy napisać :> . Poza tym pewna liczba abonentów na pewno zdecydowała się na ten kanał, pomimo dopłaty do Pakietu HD w postaci dodatkowych 5 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czaje jeszcze czemu nie ma Animal Planet HD który jest fantastycznym kanałem i czemu wywalili Discovery HD Showcase z pakietu... jako niby super premium a w TNK HD jest w paczce za 20 zł :?::!::/

 

 

W TNK jest za niecałe 40zł...

Sprawdź potem gadaj, nie da sie w TNK wziąc Premium HD bez Domowego HD za 20zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda :jupi: nie ilość kanałów HD lecz jakość merytoryczna jest najważniejsza

Na chwilę obecną fajnie byłoby mieć np. AXN HD, BBC Knowledge HD, Ale Kino HD (dla Cyfry+), Zone Europa HD no i oczywista oczywistość :lol: TVP1 HD, TVP2 HD.

Dziwię się że CP nie wprowadziła porządnego kanału filmowego, np. POLSAT FILM HD/SD z filmami z VOD/PPV ( emisja filmu np. 6 mięsiecy po premierze w VOD/PPV)

Brakuje również na polskim rynku kanału informacyjnego HD - Polsat News HD i czego więcej do szczęścia potrzeba?? :lol2:

Dzieciom też można dać ze 2 kanały HD :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, że TVP HD nie będzie na Cyfrowym Polsacie.

Sądzę tak po analizie opłat za TVP HD na C+.

Są bardzo wysokie.

CP nie może zaoferować tego kanału na podobnych stawkach.

Jednocześnie nie dopuszczalna jest sytuacje kiedy to TVP HD jest znacznie tańsza na CP niż na C+.

 

Widać znakomite rozegranie trójstronnych negocjacji przez TVP.

Najpierw wymusili wysokie opłaty od operatora C+ i teraz mają mocny argument dla CP:

- nie możemy Wam sprzedać TVP HD taniej niż C+ bo zakłócimy równowagę na rynku SAT TV.

Szkoda.

A jeszcze bardziej BBC HD.

 

ps.

mam N oraz ASTER cabel. W sumie mam wszystko !!!

Z unikalnym HISTORY HD na czele.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może pytanie zadam już dziś :] gdzie jest TVP HD w CP? dzisiaj widziałem konferencję na której TVP podpisywała umowę z cyfrą i było mówione że jest to druga po telewizji N sieć w której abonenci za darmo otrzymają TVP HD, myślałem że Polsat już podpisał jakąś umowę, a może jutro podpisują? A może wcale nie będzie TVP HD w CP?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...