Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Peter Parker
Ja zdążyłeś prześledzić forum, ale nie sądzę, żebyś to zrobił z uwagą, to nie ma żadnej oficjalnej informacji o dacie startu tego kanału w CP, a jedynie domysły.
Mi chodzi o konkretną datę, domysły mnie nie interesują. A tak na marginesie to napisałem maila na ten temat do CP i czekam na odpowiedź.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to człowieku Ci piszę, że nie dowiesz się oficjalnej daty startu tego kanału w CP, bo nikt tego nie wie, a nie sądzę, żeby Ci odpisali na e-maila informacje jakie chciałbyś uzyskać. Ich stara śpiewka, "o każdej nowości w CP dowiedzą się Państwo listownie bądź na ekranach telewizorów" itd., a nic konkretnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wyczytałem zaś na w internecie, że do końca 2008roku ma być na 100% w cyfrowym polsacie:

- 7kanałow -HD

- paczka hbo+CM

- paczka spi

- paczka TVP

- paczka Viasat

- wedingtv

- paczka Fox

- paczka NG

 

i to wszystko za dodatkowe 50 zł

 

Stary ale masz dostęp do dobrego towaru :lol: Takie wizje po nim...

 

@Jarek idealnie to ująłeś :lol::lol::lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Viasat uruchamiając TV 1000 chce zrobić deal swoim pozostałym kanałom tematycznym. Zorganizowali wspólną prezentację tych marek dla dziennikarzy i operatorów kablowych.

 

Podobnie postępuje dystrybutor Hallmarku, który jesienią uruchomi w Polsce kanały KidsCo i Movies24. Nie wiecie może, czy Hallmark jest na wyłączność w Cyfrze+?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kanał jest na wyłączność w C+ ale wierzcie mi nic specjalnego.

Praktycznie nie ma wogóle nowszych filmów same starocie. :?

 

ja wyczytałem zaś na w internecie, że do końca 2008roku ma być na 100% w cyfrowym polsacie:

- 7kanałow -HD

- paczka hbo+CM

- paczka spi

- paczka TVP

- paczka Viasat

- wedingtv

- paczka Fox

- paczka NG

 

i to wszystko za dodatkowe 50 zł

 

Jak to do końca 2008 roku przeciez HBO jest na wyłączność w C+ . I to chyba na dłużej.

 

Edycja RafiX: Wkleiłem dwa posty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale CP i tak ma najlepsza ofertę filmową :wink: oczywiście w/g Dominika Libickiego prezesa CP

Szef Cyfrowego Polsatu wspomniał również o ofercie filmowej platformy. - Mamy (...) wszystkie dobre, aktualnie dostępne kanały filmowe. Nie mamy, niestety, dostępu do programów HBO, bo jeszcze przez jakiś czas związane są one umową na wyłączność z Cyfrą Plus - przypomina prezes CP.źr.tvpolsat.info

 

Co do oferty HD to stoi ona pod znakiem zapytania bo co oni będą tam pokazywać jak potracili wszystko to co najlepsze w sporcie (LM, Bundesligę, żużel) nie wspominająć o innych kanałach które planuja uruchomić. Nie podają nawet konkretnej daty.

 

 

Libicki zapewnił również, że oferta HDTV Cyfrowego Polsatu pojawi się na pewno w tym roku. - Na ten cel wydzierżawiliśmy transponder na satelicie Hot Bird od firmy T-Systems, zamówiliśmy dekodery od Samsunga i negocjujemy umowy z nadawcami (...) Ponieważ oferta HD nadawców jest jeszcze znikoma, nie mogę dzisiaj określić konkretnej daty wprowadzenia poszczególnych pozycji i szczegółów z nimi związanych - dodaje Dominik Libicki. źr.tvpolsat.info
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niesety, w Cyfrowym Polsacie długo jeszcze nie będzie kanałów filmowych z prawdziwego zdarzenia. Musimy się cieszyć, tym co mamy. Osobiście wolałbym, aby zamiast marnych kanałów filmowych dołączono np. Viasaty, lub inne kanały dokumentalne, ewentualnie serialowe. Jedynym dobrym posunięciem Polsatu było by stworzenie własnej oferty VOD, lub skorzystanie z oferty VoD np. HBO. Oczywiście przy tworzeniu oferty VoD należy pamiętać, aby podpisać umowę na nowe filmy i stworzyć coś naprawdę dobrego, a nie tak jak w przypadku N-ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VOD chyba prędko nie zagości w CP

 

Prezes zarządu Cyfrowego Polsatu, Dominik Libicki powiedział w wywiadzie dla TV Sat Magazynu, że platforma Polsatu nadal ma wątpliwości czy uruchomić usługę VoD. - Niestety nie widzimy dla niej ekonomicznie uzasadnionego modelu biznesowego - mówi Libicki.

 

- Temu projektowi przyglądamy sie od dawna. Mimo, że stan prac inżynierskich jest zaawansowany to nadal mamy wątpliwości czy uruchomić tę usługę i jeśli tak to w jakim modelu - NVoD, czy SVoD (...) Nasze dekodery z twardym dyskiem już teraz umożliwiają widzom nagranie każdego programu i jego odtworzenie w dowolnym czasie bez pobierania dodatkowych pieniędzy. Mając tę możliwość, abonenci nie są za bardzo zainteresowani dodatkowym ściąganiem filmów i ich opłacaniem, tym bardziej, że (...) nasz bukiet filmowy jest bardzo bogaty i na pewno można w nim codziennie wybrać coś ciekawego - dodaje Libicki. źr.tvpolsat.info

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KwiateK rację ma Pawop ja ze swojej strony dodam że Fox już dawno podpisał umowę z całą gr.C+ podobnie jest? będzie? z Universalem(udziały Vivendi) nie wspominając o Studio Canal bo to oczywiste jedyna wątpliwość to Paramount-Dreamworks choć pewnie gdyby była taka możliwość to N już dawno podpisała by umowę dlatego należy sądzić iż będzie pewnie w C+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukazał się dziś na WM artykuł: Plany operatorów telewizyjnych

 

W połowie tego roku Cyfrowy Polsat zamierza uruchomić kanały w technologii wysokiej rozdzielczości (HDTV).

 

– Kanały HD uruchomimy w połowie roku – mówi GP Olga Zomer, rzecznik Cyfrowego Polsatu. źr. wirtualnemedia_pl

 

I nie było by to najdziwniejsze gdyby nie ten tekst:

 

VOD jest dostępne w TP SA. VOD i PVR mają w ofercie platforma n i Cyfrowy Polsat.

 

– Cyfra + VOD i PVR wprowadzi w tym roku – mówi GP Katarzyna Her-Czerwieniec z Canal Plus Cyfrowy.źr. wirtualnemedia_pl

Od kiedy to CP ma VOD . Co za człowiek to napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...