Skocz do zawartości

Nowości Polsat Box - zapowiedzi


pitter
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mam znajomego na infolini CP. I on mi powiedział że nic go tak nie wk....a jak namolni abonenci pytający ciągle o nowe kanały.

 

Hehe. Czyli jednym słowem nawet ich własni konsultanci cierpią przez ignorancję szefostwa platformy :)

 

 

Czytanie ze zrozumieniem się kłania :mrgreen::mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkurencja walczy o klienta ciekawą ofertą promocyjna i lojalnościową tak aby klient świadomie wybrał co dla niego lepsze, a CP zmienia regulamin (cyt. z media2) "dzięki nowemu regulaminowi operator chce wydłużyć średni termin, w którym abonent nie może wypowiedzieć umowy bez konsekwencji." i na siłę chce trzymać swoich, ehhh żałosne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha... ja se tu klikam na kompie a mnie tu z butami na kwadrat włazi jakiś Czesiek i się pyta czy wiemy że niebawem stracimy możliwość odbioru TV... patrze na identyfikator a tu N'ędza... czy to jest dla ciebie "walka o klienta"? :brawo: Chyba są niedoinformowani ze Cyfryzacja wisi w powietrzu i jeszcze "chwile" to potrwa...

 

ps. A potem będą się chwalić... ARPU... :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest to odpowiedź na twoje pytanie do lola, ale podobnych stwierdzeń, może znaleźć wszędzie. Myślę, że gdzieś jest wyjaśnienie. Mam także nadzieję, że obliczenia Libickiego o posiadaniu prawie 3 milionów abonentów, nie jest liczeniem dekoderów FTA po umowie. Ja mam taki jeden, a sąsiad nawet trzy. Co parę lat, rezygnował i brał nowy. Inna sprawa, że ok. 80% abonentów ma pakiet mini, minimax, a ok. 20% pakiet familijny lub familijny/relax mix, a tylko znikoma ilość abonentów posiada full pakiet.

Wracaj do przedszkola, bo nawet czytać nie potrafisz. Większość abonentów CP ma Pakiet Familijny, Mini i Minimax 20-30%.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie jest to odpowiedź na twoje pytanie do lola, ale podobnych stwierdzeń, może znaleźć wszędzie. Myślę, że gdzieś jest wyjaśnienie. Mam także nadzieję, że obliczenia Libickiego o posiadaniu prawie 3 milionów abonentów, nie jest liczeniem dekoderów FTA po umowie. Ja mam taki jeden, a sąsiad nawet trzy. Co parę lat, rezygnował i brał nowy. Inna sprawa, że ok. 80% abonentów ma pakiet mini, minimax, a ok. 20% pakiet familijny lub familijny/relax mix, a tylko znikoma ilość abonentów posiada full pakiet.

Wracaj do przedszkola, bo nawet czytać nie potrafisz. Większość abonentów CP ma Pakiet Familijny, Mini i Minimax 20-30%.

Ok, mała wpadka, ale do przedszkola to za późno, chyba że moje dzieci, ale od nich wara.

Nie zmienia to faktu, że to nie powinno być chlubą dla polsatu, że ilość abonentów nie idzie w parze z ilością dostepnych kanałów w pakiecie jak i cen dostępnych abonamentów. Łatwo porównać pakiet familijny za 37,90zł dostępny w polsacie, do np. pakietu podstawowego za 42,90zł w Cyfrze czy pakietu Weilka Rewolucja w Ence, choć może trochę droższa, ale zawartość o kilka klas wyższa.

Czy zawartość jest podobna, a ceny dekoderów są podobne.

Zobaczysz, jak tylko polsat będzie dostępny dla wszystkich operatorów, to ludzie będą "tłumami" zmieniać operatora.

 

Zapomniałem dodać, że chyba odczuwają odejścia abonentów, skoro wprowadzają nowe, bardzie restrykcyjne formy zabezpieczania się przed odejściem abonentów do konkurecji. Już teraz, to skandal,żeby aż 3 miesiące wcześniej trzeba było wypowiadać umowę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz, jak tylko polsat będzie dostępny dla wszystkich operatorów, to ludzie będą "tłumami" zmieniać operatora.

To nic pewnego. Nie wiadomo, jak będzie z tą sprawą.

 

Polsat nie pokazał jeszcze wszystkiego. Na święta promocja będzie na pewno lepsza niż obecna. Programowo jest OK. Świetna oferta sportowa, dokumentalna OK, muzycznie jest cienko, filmowo tak sobie. Do tego zestaw wszystkich kanałów dostępnych naziemnie + FTA. Oto siła CP. A jakieś hasło w stylu "pół roku za darmo" zadziała jak magnes.

 

@xxlukasz91xx Rebel TV niekoniecznie muszą dodać. Chociaż akurat w tym przypadku powinni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz, jak tylko polsat będzie dostępny dla wszystkich operatorów, to ludzie będą "tłumami" zmieniać operatora.

To nic pewnego. Nie wiadomo, jak będzie z tą sprawą.

 

Polsat nie pokazał jeszcze wszystkiego. Na święta promocja będzie na pewno lepsza niż obecna. Programowo jest OK. Świetna oferta sportowa, dokumentalna OK, muzycznie jest cienko, filmowo tak sobie. Do tego zestaw wszystkich kanałów dostępnych naziemnie + FTA. Oto siła CP. A jakieś hasło w stylu "pół roku za darmo" zadziała jak magnes.quote]

 

Jest jeszcze asik w rękawie. Ryzykowny ale jest. Otóż naziemnie jakość Polsatu będzie słaba - pikseloza ala puzzle. Tak samo może zrobić TVN.

A potem reklamy w TV że na platformach jest super jakość HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że chyba odczuwają odejścia abonentów, skoro wprowadzają nowe, bardzie restrykcyjne formy zabezpieczania się przed odejściem abonentów do konkurecji. Już teraz, to skandal,żeby aż 3 miesiące wcześniej trzeba było wypowiadać umowę.

 

Sorka ale tak jest wszedzie, Cyfra+, N, telefonia komórkowa, TP i inne...

Zawsze mają jakąs promocje wypowiada się umowę 3mc wcześniej, tzn. wysyłą pismo z rezygnacją

Więc to nie taki skandal...

Dodatkowo ta gafa z ilościa abo MiniMini, sprawdzaj dobrze źródła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczysz, jak tylko polsat będzie dostępny dla wszystkich operatorów, to ludzie będą "tłumami" zmieniać operatora.

 

Uwazasz ze ludzie biora CP dla jednego kanalu?Po co mi zmienic operatora skoro kanal Polsat juz bede mial... :D Nie bede musial pchac sie do konkurencji.

Ja ci powiem inaczej,podoba mi sie podejscie wladz Polsatu.Mimo ze kanal nie jest obecny we wszystkich platformach,maja swietne wyniki finansowe i ogladalnosc.Nie musza upychac swojego kanalu na sile wszedzie gdzie sie tylko da,co czyni np.konkurencja.A jesli Polsat pojawi sie w N i Cyfrze to ogladalnosc jeszcze sie zwiekszy,zyski np. z reklam takze.Wiedza co robia i zapewniam cie ze dobrze na tym wyjda.

 

Zapomniałem dodać, że chyba odczuwają odejścia abonentów, skoro wprowadzają nowe, bardzie restrykcyjne formy zabezpieczania się przed odejściem abonentów do konkurecji. Już teraz, to skandal,żeby aż 3 miesiące wcześniej trzeba było wypowiadać umowę.

 

Maja do tego prawo a kazdy podpisujacy umowe wie co robi.Mimo to uwazam ze jesli ktos bedzie chcial odejsc to odejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać, że chyba odczuwają odejścia abonentów, skoro wprowadzają nowe, bardzie restrykcyjne formy zabezpieczania się przed odejściem abonentów do konkurecji. Już teraz, to skandal,żeby aż 3 miesiące wcześniej trzeba było wypowiadać umowę.

 

Sorka ale tak jest wszedzie, Cyfra+, N, telefonia komórkowa, TP i inne...

Zawsze mają jakąs promocje wypowiada się umowę 3mc wcześniej, tzn. wysyłą pismo z rezygnacją

Więc to nie taki skandal...

Dodatkowo ta gafa z ilościa abo MiniMini, sprawdzaj dobrze źródła

W Cyfrze jest miesiąc na rezygnację, ale za pomyłke przepraszam.

 

Zobaczysz, jak tylko polsat będzie dostępny dla wszystkich operatorów, to ludzie będą "tłumami" zmieniać operatora.

 

Uwazasz ze ludzie biora CP dla jednego kanalu?Po co mi zmienic operatora skoro kanal Polsat juz bede mial... :D Nie bede musial pchac sie do konkurencji.

Ja ci powiem inaczej,podoba mi sie podejscie wladz Polsatu.Mimo ze kanal nie jest obecny we wszystkich platformach,maja swietne wyniki finansowe i ogladalnosc.Nie musza upychac swojego kanalu na sile wszedzie gdzie sie tylko da,co czyni np.konkurencja.A jesli Polsat pojawi sie w N i Cyfrze to ogladalnosc jeszcze sie zwiekszy,zyski np. z reklam takze.Wiedza co robia i zapewniam cie ze dobrze na tym wyjda.

 

Zapomniałem dodać, że chyba odczuwają odejścia abonentów, skoro wprowadzają nowe, bardzie restrykcyjne formy zabezpieczania się przed odejściem abonentów do konkurecji. Już teraz, to skandal,żeby aż 3 miesiące wcześniej trzeba było wypowiadać umowę.

 

Maja do tego prawo a kazdy podpisujacy umowe wie co robi.Mimo to uwazam ze jesli ktos bedzie chcial odejsc to odejdzie.

 

Ale te restrykcje chcą wprowadzić także dla istniejących już umów dla abonentów z umowami na czas nieokreślony, według mnie chcą jednak silnie trzymać dotychczasowych jak i nowych abonentów przy sobie. A ja nie oglądam wogóle kanał polsat i nie narzekam, wolę ogladam kanały z filmami, rzadziej lub wogóle nie przerywane wielominutami reklam, a ten nowy kanał polsatfilm.

 

Zobaczysz, jak tylko polsat będzie dostępny dla wszystkich operatorów, to ludzie będą "tłumami" zmieniać operatora.

To nic pewnego. Nie wiadomo, jak będzie z tą sprawą.

 

Polsat nie pokazał jeszcze wszystkiego. Na święta promocja będzie na pewno lepsza niż obecna. Programowo jest OK. Świetna oferta sportowa, dokumentalna OK, muzycznie jest cienko, filmowo tak sobie. Do tego zestaw wszystkich kanałów dostępnych naziemnie + FTA. Oto siła CP. A jakieś hasło w stylu "pół roku za darmo" zadziała jak magnes.

 

@xxlukasz91xx Rebel TV niekoniecznie muszą dodać. Chociaż akurat w tym przypadku powinni.

 

Z tą świetną ofertą sportową, to trochę na wyrost, dobra siatkówka, formuła, liga europejska, Champions League, liga włoska, to wszystko, a konkurencja, np. cyfra, liga polska, angielska hiszpańska, hiszpańska, koszykówka )nba, euroliga=, filmowa te kiepska. Ale to tylko gdybanie. Twoj wybor z ktorego operatora korzystac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast komercyjnie w pierwszym kwartale 2010 roku do usługi telewizyjnej Cyfrowego Polsatu kupić będzie można usługę internetową, a w II kwartale 2010 roku telewizja, internet i telefon dostępne będą jako jedna potrójna usługa.

http://www.bankier.pl/wiadomosc/Cyfrowy ... 46548.html

"Rynek jest bardzo trudny i musimy postępować ostrożnie. Dokonywanie inwestycji musi być przemyślane i oparte na rzeczywistym zainteresowaniu tą usługą. Dopiero po kilku tygodniach od komercyjnego startu będziemy mieli pełniejszy obraz sytuacji i wówczas możemy podjąć decyzję o dalszej rozbudowie sieci Sferii" - powiedział Solorz.

 

Solorz-Żak powiedział, że choć budując sieć telekomunikacyjną Sferii skupia się przede wszystkim na usłudze dostępu do internetu, to daje ona możliwość oferowania usług głosowych.

 

"Nie wykluczamy, że już w przyszłym roku będziemy świadczyć usługi głosowe w ramach sieci Sferii w technologii 3G UMTS" - powiedział.

A może SK przeprowadzi jakiś wywiad z panem Solorzem? Pytania można by zebrać na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytania można by zebrać na forum.

 

Ha, już widzę te pytania :)

1. Czy planujecie dołączenie nowych kanałów?

2. Jakie nowe kanały będą?

3. Kiedy będą nowe kanały?

4. Dlaczego jeszcze nie ma żadnych nowych kanałów?

5. Dlaczego jest 19 testów?

6. Czy jest szansa, że testy zamienią się w nowe kanały?

7. Kiedy te testy zamienią się w jakieś kanały? :D

8. Kiedy będzie Comedy Central, FIlmboxy, TVP Historia, TVP HD, ID, Disc. T&L, History, Viasaty, Universal, Sci FI, Nat Geo Wild i Religia TV?

9. Dlaczego do tej pory ich nie ma? :D

10. Dlaczego wycofaliście Samsungi a zostawiliście Echostary mimo że Samsungi są dobre a Echostary złe? :P

 

itd itp :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzwoniłem na bok w sprawie pakietu hd,czy jest możliwość jego uruchomienia.Powiedziano mi, że muszę poczekać bo wysyłają teraz nowy regulamin i po jego zatwierdzeniu można będzie uruchomić ten pakiet za 20 zł. Bez zapytania z mojej strony konsultantka sama powiedziała mi o wprowadzeniu kanałów Animal planet HD i national geo Hd oraz o wprowadzeniu do pakietu nowych kanałów sportowych :> Hm czyli coś chyba się ruszyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIlmboxy, ID, Disc. T&L, Universal, Sci FI toż to śmira... istne zapychacze... szkoda miejsca na transponderze... Co innego Viasaty, NG Wild SD i HD, Comedy Central, History Channel SD i HD, Animal Planet HD... to widzę w przyszłej ofercie.

 

Nie zgadzam się. Po pierwsze ID to fajny kanał, a po drugie jakie miejsce na transponderze? Przecież to wszystko już jest w Cyfrze! Wystarczy dołożyć kodowanie Nagravision.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...